Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Solpak Sp. z o.o. sp.k.
09.03.2026 12:26
Pracodawca
Dzień Kobiet wypadał wczoraj, ale my dziś pokazujemy ekipy, bez których nic by się nie zgadzało – ani w biurze, ani na produkcji.
To one pilnują terminów, jakości, dokumentów, procesów, wypieku… i często jeszcze porządku. Przez administrację, zakupy, sprzedaż, kontrolę jakości, wizerunek, zarządzanie, wypiek, pakowanie, dostawy – kobiety w Solpak ogarniają tematy kompleksowo. Multitasking level: ekspert.
Dziś chcemy podziękować za Waszą pracę oraz energię! Drogie Panie – nie tylko dziś, ale przez cały rok: róbcie swoje i bądźcie zawsze sobą. My już wiemy, że robicie to świetnie!
Solpak Sp. z o.o. sp.k.
09.03.2026 10:39
Pracodawca
Za nami intensywny i bardzo inspirujący dzień podczas targów TARGI Gastro Częstochowa.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – za rozmowy, wymianę doświadczeń i przede wszystkim konkretny, wartościowy feedback z rynku. To właśnie takie spotkania pokazują, jak dynamicznie zmienia się branża i w jakim kierunku powinniśmy rozwijać nasze produkty oraz rozwiązania.
Targi to dla nas nie tylko prezentacja oferty, ale przede wszystkim możliwość bezpośredniego dialogu z partnerami i klientami. Wracamy z nową energią i pomysłami na kolejne projekty.
Solpak Sp. z o.o. sp.k.
09.03.2026 10:32
Pracodawca
Serdecznie witamy na naszym profilu GoWork!
Dziękujemy za zainteresowanie opiniami na temat pracy w naszej firmie. Zależy nam, aby było to miejsce, w którym można znaleźć rzetelne informacje oraz wymienić się doświadczeniami.
Czytamy wszystkie pojawiające się tutaj wpisy i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Wierzymy, że merytoryczne uwagi pomagają nam rozwijać firmę oraz poprawiać warunki pracy.
Jednocześnie chcemy podkreślić, że nie możemy pozwalać na publikowanie treści, które naruszają dobra osobiste pracowników lub firmy, są wulgarne albo łamią regulamin serwisu. Zależy nam, aby dyskusja na tym forum odbywała się w sposób kulturalny, oparty na faktach i wzajemnym szacunku.
Swoboda wypowiedzi na forum nie oznacza zgody na publikowanie treści niezgodnych z faktami, obrażanie innych osób czy naruszanie czyjegoś dobrego imienia. Dlatego wpisy zawierające tego typu treści będą zgłaszane do administratora portalu.