Forum Media Polska Sp. z o.o

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Forum Media Polska Sp. z o.o

sfrystrowany klient

to jest firma oszukująca ludzi wyłudzająca pieniądze droga sprzedaży , karygodny jest sposób w jaki działają jak i metody sprzedażowe, wciskają ludziom jakiś chłam bez możliwośći odstąpienia od umowy.

@sfrystrowany klient

Bardzo nam przykro z powodu przesłanej opinii. Pragniemy zapewnić, że konsument ma prawo odstąpienia od zamówienia w terminie maksymalnie 14 dni. Nie dotyczy to sytuacji, w których klient rezygnuje z możliwości odstąpienia decydując się na korzystanie z usługi natychmiastowo po zakupie. Niestety nie mamy możliwości weryfikacji Pani/a zamówienia, dlatego prosimy o opisanie sytuacji pod adresem zgloszenie@forum-media.pl Zweryfikujemy Pani/a sprawę i udzielimy odpowiedzi w wiadomości zwrotnej.

Wiecie może, czy w Forum Media Polska Sp. z o.o szukają chętnych na staż?

Wiktoria

Cześć :) Jeżeli jesteś zainteresowany odbyciem stażu w naszej firmie wyślij aplikację na adres rekrutacja@forum-media.pl z informacją jaki obszar Cię interesuje :)

zainteresowany

Dzień dobry, Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat Trener – Expert sprzedaży Call Center FORUM MEDIA POLSKA Sp. z o.o.O firmie? Jak się traktuje w firmie pracownika, czy jest ciągła rotacja, czy atmosfera jest ok czy raczej omijać szerokim łukiem?

@zainteresowany

A to było gdzieś ogłoszenie na to stanowisko? Nie mogę nic znaleźć... Kojarzysz czy wysokie mieli tam wymagania?

N
@zainteresowany

Pracownika mają za nic. W ogóle nie traktują... Beznadziejna firma.odradzam .

Antia

Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Wprowadzają w błąd podczas rozmowy rekrutacyjnej odnośnie realności wypracowania miesięcznych targetów sprzedaży, a w momencie upomnienia się o pensję, na jaką się umawialiśmy od początku zrzucają winę na pracownika, że ma za niskie efekty i zwalniają bez uprzedzenia tydzień po podpisaniu przedłużenia umowy po okresie próbnym.

Sylwia
@Antia

To z Twojego doświadczenia opinia? Bo upomnienie pewnie wynikało z osiągniętego wcześniej ustalonego targetu? Zastanawiam się co konkretnie było tym targetem, że efektywność mogła mimo wszystko zostać uznana za słabą?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Forum Media Polska Sp. z o.o? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Ogon

Dzień dobry, czy ktoś orientuje się, na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku Call Center Manager w Poznaniu? Wiadomo - różnie od doświadczenia itp., ale chodzi mi o realne widełki. Czy to zarobki rzędu 3-4 na rękę, czy 5-8.

Mogłoby się wydawać, że firma Forum to rzetelne wydawnictwo. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w miłej atmosferze i na tym pozytywy się kończą. Pozory mylą. Proszę pamiętać, że nie tylko Państwo oceniają kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ale również kandydat ocenia Was jako firmę i wyrabia sobie opinię, która idzie dalej. Jeśli umawiają się Państwo na odpowiedź co do wyniku procesu rekrutacji, zaznaczając przy tym, że jeśli wynik będzie negatywny też Państwo poinformują o tym w konkretnym terminie, a tego kontaktu nie ma - świadczy to jedynie o firmie - o jej braku kompetencji i braku profesjonalizmu. Takie zachowanie utwierdza mnie w przekonaniu, że złożenie aplikacji do Państwa firmy nie było słuszne. Zastanówcie się Państwo czy takie praktyki są stosowne? Czy niespełnione zobowiązania budują jakość Państwa marki?

Hanna
@Kandydat

Czyli jesteś zły że się nie dostałeś? ;-) Nie No tak na serio to przykro mi, a dowiedziałeś się chociaż ile kasy, proponowali już ci coś?

Stary
@Kandydat

Osobiście polecam :) ale interesy z poważnymi firmami nie z pionkami :P

Sylwia
@Stary

W sensie, że ich za pionka masz? Czyli tak jakby odradzasz czy źle ogarniam?

rena

Super miejsce do pracy,jestem mega zadowolona:)

Zuzanna
@rena

Możesz powiedzieć co sprawia, że jesteś tak mega zadowolona z pracy w tej firmie? :)

Zofia

Można wysłać CV do Forum Media poprzez stronę: http://www.kariera.e-forum.pl/zostaw-cv/ Gdzie indziej są ogłoszenia o naborze na młodszy spec. ds. nagrań online, specjalistę ds. sprzedaży, Junior Product Managera. Mnie interesuje rekrutacja na stażystę-asystenta Product Managera na 80 godz. pracy w miesiącu. Ile da się zarobić na tej umowie-zlecenie?

Poszukuję prawdy

Ma ktoś doswiadczenie na stanowisku project managera? Czy prawdą są opinie o tym,że pracują tam tylko tacy, którzy znają się z prezesowa?

Prezesowa
@Poszukuję prawdy

Tak to prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Forum Media Polska Sp. z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w Forum Media Polska Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Forum Media Polska Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Forum Media Polska Sp. z o.o?

Forum Media Polska Sp. z o.o