Opinie o EKO-PLUS Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EKO-PLUS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w EKO-PLUS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKO-PLUS Sp. z o.o. w Bytom

Hayer

Wiesz dlaczego tam pracują emeryci? Każdego kogo zapytasz o powód tego że musi pracować na emeryturze odpowiedzi są takie: żona ma raka syn studiuje a córka sobie mieszkanie na raty kupiła a wnusio samochód...tez na raty ot tu macie odpowiedź dlaczego ryle muszą dorabiać. Tak że kopidoly nie zycze wam szczęść Boże.

Bolo

Wypowiedz merytoryczna - 70 procent załogi to emeryci ,jeden na drugiego kabluje ale to są te stare ciule co za komuny tak samo robili czyli kablowali znam kilkunastu jak sie takiego (usunięte przez administratora)zapytasz czemu zajmuje stanowisko młodemu to powie że ma długi albo kobieta go (usunięte przez administratora) a tak naprawde brakuje tym ciulom kablowania na kolegów .Oby ten wirus (usunięte przez administratora) wszystkich emerytów górniczych którzy pracują. Emeryt górniczy jak wstaje do roboty to powinno go tak (usunięte przez administratora) w plecach albo gdzie indziej że sie do roboty nie ruszy ,ale jak nie będzie pracował to bóle powinny minąc i niech obejmie jakiś wolontariat albo kupi sobie działke i sadzi szczypiorek.

Hanys

Tam pracuje sama patologia szkoda nerwów i zdrowia. Pozdrawiam normalny

Matt

Witam prosze o kontakt osobe ktora tam pracuje lub pracowala. 515 985 529 mam sie tam przyjac.

Górnik

Jestem umówiony na rozmowę

Witam mam pytanie jak mogę prosić obecnych pracowników o odpowiedź Czy obecnie wypłaty są na czas czy nadal jest taki problem z wynagrodzeniem??

Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Herman

Brak wypłat na czas wszechobecne pijaństwo a łaźnia...tego nie idzie nazwać łaźnia to jest jakis przytułek dla bezdomnych kartki 3 zł dodatkowo nie płacone od roku za dniówkę macie 105 zł....a weekend 150 zł szal...(usunięte przez administratora).jak masz rodzinę nie utrzymasz jej....

Jonatan

Ile na miesiąc można zarobić przodku i ile na tyłach proszę o jasna odpowiedź czarno na białym a nie pisanie głupot czy okrężne odpowiedzi jest portal dla dorosłych ludzi więc oczekuje normalnej odpowiedzi idiotom dziękuję.

Olek90

Czy firma jest wypłaca tzn 10 podstawa a reszta umowy o dzieło od 20-25? W jaki sposób jest wydobywany węgiel i jakie są warunki pracy?

waw
@Olek90

Firma zamieszcza ogłoszenia o rekrutacji na OLX. Tam są wszystkie szczegóły.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Eco-Plus . Czy taka w ogóle w niej istnieje?

socho

Moim zdaniem każdy ma tu szanse rozwoju. Jak wcześniej ktoś zauważył, to "manufaktura". Nie ma takiej na poważnie gonitwy jak na "państwowych" kopalniach. Kto pracował tu i tu wie o czym piszę. Na "państwowej" kopalni dozór to prawdziwe paniska, plan wydobycia jest ponad wszystko, no i rygory dyscypliny. Znam takich, którzy na EKO przyszli "zieloni", tu się podszkolili i z dobrym skutkiem potem załapali się gdzie indziej.

@socho

A do biura warto składać CV? Proszę o informację, jaki tam jest system pracy? Wy chyba pracujecie w Eco-Plus na czterech zmianach?

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Eco-Plus . Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

(waw)

Znajdujące się tu wypowiedzi dotyczą innej firmy. Dotyczą Zakładu Górniczego EKO-PLUS Sp. z o. o. Może „administrator” coś z tym zrobi? Pozdrawiam

socho
@(waw)

No i cisza???

Darek

Ja nie narzekam ale pewnie dlatego, że staram się i firma docenia pracę

Ktos

Firma okropna,tym bardziej ze nie placa na czas wynagrodzenia,ile mozna czekac na swoje pieniadz?!!!

Jebadelko123

Pracowałem eko plus Bytom i wracam poroboilem po innych firmach i zarobki się nie różnią a tu przynajmniej w przodu da się zarobić jak na taki zakład górniczy to nie ma tragedii co prawda opóźnienia z wymiarami za soboty i niedzielę ale wypłacana ja za pierwszy nie cały miesiąc dostałem 1700 i 900 za sb i nd czywiscie nie z przodka bo pirwszy miesiac siedzialem na tasmie także jak ktos chcę zdobyć doświadczenie górnicze to firma przyjmuje

Cezary

Ten wątek dotyczy firmy Eco-Plus w Bytomiu to chyba ktoś coś pomylił?

gigol

tam to pracuja typowe tepe ryle emerycki..znam takich co to poszli na emeryture i na drugi dzien juz tam robili...no bo zonka malo kasy ma a te tepe ryle z radzionkowa..wiec nic dodac nic ujac

Lola

Jakiej stawki bony żywnościowe dostawaja u was pod firmy??

Kamil
@Lola

3 zł za dzień czyli 6 dych miesięcznie... Ale są winni już takich bonów pół roku do tyłu.

Wkurzonyekspracownik

Jesteś emerytem, masz inny stały dochód to eko- plus jest dla Ciebie, bo wypłata będzie tylko nie wiadomo kiedy, no i oczywiście nie pytaj o to kiedy będzie, bo na ferezunku usłyszysz "jak się nie podoba to się zwolnij". Karta, czyli ekwiwalent posiłku regeneracyjnego faktycznie za 3 zł, niech sobie prezesi w tych swoich lexusach za 3 zł obiad zjedzą. To nie jest kopalnia tylko manufaktura górniczą wyzyskująca ludzi, umowa oczywiście za najniższą krajową.

Jakub
@Wkurzonyekspracownik

Nie jesteś zadowolony z wysokości wynagrodzenia. Czy dodatki w postaci premii lub pakietu socjalnego mogłyby to zrekompensować? Rozumiem, że opóźnienia w wypłatach są dużym utrudnieniem dla pracownika. Czy zgłaszałeś to do działu finansowego i wyjaśniłeś sytuację? Jak wygląda aktualna kondycja firmy? Na stronie http://ekoplus-kopalnia.pl/oferty-pracy pracodawca szuka osób na stanowiska: górnik, operator kolei podwieszanej, ślusarz pod ziemią, elektryk pod ziemią, telefonista pod ziemią, kombajnista na kombajny chodnikowe. Prócz tego kopalnia chce przyjąć na staż inżyniera mechanika górniczego. Osoby zainteresowane mogą aplikować na stronie.

twoja stara

ta firma to wielkie nie porozumienie .... kartki 3 zl za zjazd hahahahaha i 2 tys na reke idz (usunięte przez administratora) sam za tyle rob

szkoda slow

Co chwile opóźnienia wwyplatach ZA SOBOTY I NIEDZIELE MIALY BYC 20 A JUZ 26

Jakub

Jak wygląda aktualna sytuacja w Eco-Plus? Czy od ostatnich wpisów coś się zmieniło? Proszę, żeby obecni pracownicy firmy wypowiedzieli się na temat warunków pracy. Czy można liczyć na dodatki do wynagrodzenia typu premie lub pakiet socjalny? Pracownicy dostają długoterminowe umowy i mogą liczyć na stabilne zatrudnienie? @Bubel jesteś zainteresowany pracą w Eco-Plus czy Omega? W tym wątku wypowiadamy się na temat firmy Eco-Plus.

Bubel

Witam mam pytanie odnosnie firmy Omega która współpracuje z (brat wlasciela KOPALNI) Eko plusem jak wygląda zarobki i czy warto się przyjmować pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO-PLUS Sp. z o.o. - Bytom

• Jak się pracuje w EKO-PLUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EKO-PLUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKO-PLUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO-PLUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EKO-PLUS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKO-PLUS Sp. z o.o.