Opinie o Poczta Polska Wer w Lisi Ogon

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Poczta Polska Wer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Poczta Polska Wer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska Wer w Lisi Ogon

To jest paranoja klient wysłał paczkę za 70 zł pocztex24 pani zapewniała że dostanę drugiego dnia bo została wysłana przed godziną 15.00 a tu już jest trzeci dzień i nadal nie mam szkoda słów nigdy więcej nie polecam nie!!!!

Pontus

Poczta Polska jak Państwo w Państwie. 7 marca 2019 roku z Bydgoszczy wysłałem list priorytetowy nierejestrowany do Lutomierska (woj łódzkie). Adresat otrzymał go 26 kwietnia. Czas wykonania usługi 50 DNI za opłacony priorytet z Bydgoszczy do okolic Łodzi !!! W międzyczasie napisałem skargę na pracę WER Lisi Ogon k/Bydgoszczy. Otrzymałem wymijające pismo z Biura Wsparcia Klientów w Rzeszowie, w którym zasłaniano się przepisami o Prawie Pocztowym. Nic na temat kontroli pracy w WER Lisi Ogon.

Kokos2901

Dla mnie ta sortowania to jedna nie wiadoma jak Strefa 51 :), zamówiłem paczkę dokładnie buty dla swojej mamy paczka z sortowni Lisi Ogon wyjechała zamiast do Piły pojechała do Złotowa tam leżała 8 godzin na Urząd Poczty, i znów dziś tam trafiła do sortowni lisi ogon tj 2019-04-16, paczkę zamówiłem pocztekx 48H, zamiast do Urząd Pocztowy piła 2 to ktoś wysłał do Złotowa masakra, jak można tak pomylić kody pocztowe, skoro na sortowni pracują komputery które skanują i umieszczają paczki w odpowiednie luki i pakują tam gdzie ich przeznaczenie, co do poprzednich tu ludzi na forum zgodzę się ze paczki i do mnie docierają rozerwane

annaol

Co się dzieje w sortowni.Wysyłam przynajmniej raz w miesiącu paczkę do Koronowa/30 km od Bydgoszczy/.Książki,kosmetyki,ciuchy. Od paru miesięcy każda paczka jest rozdarta.Sprawdzają co można (usunięte przez administratora)??? Zaczęłam pakować w 2 koperty bąbelkowe.Nadal rozdarcia-i to dziwne,że obok adresu. adres pozostaje widoczny. Chyba trzeba wysylac kurierem a przestać korzystać z Poczty polskiej.Masakra.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Poczta Polska Wer? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
PiW

Istna tragedia...czas oczekiwania aż paczka stamtąd przejdzie dalej wynosi od kilku dni, do nawet 2 tygodni! Udało mi się otrzymać odszkodowanie za zwłokę. Z tego co się dowiedziałem, pracuje tam tylko garstka osób "z łapanki". Większość osób ma totalnie gdzieś wszystko i co chwilę tylko kawusie spijają, przerwy mają i niestety nie raz nawet źle paczkę "popchną" dalej. Błagam Was ludzie składajcie zażalenia i skargi oraz reklamacje: (usunięte przez administratora) to wtedy MOŻE zamkną ten oddział i będzie omijany szerokim łukiem przez przewoźników, a osoby niekompetentne pójdą kopać rowy bo chyba tylko do tego się nadają.

Jeszcze nigdy nie korzystałem z gorszej firmy!! Maja pacza wylądowała na drugim końcu polski przez pomyłkę niekompetentnych osób. Jeśli nie zależy Państwu na czasie doręczenia przesyłki ta poczta jest dla was idealna.

stanstamps2

Od 08.02.2019 moja przesyłka polecona priorytetowa # RR210413611PL do USA jest w WER Lisi Ogon. Dlaczego tak długo ??? Wewnątrz jest dokument,który ma szybko trafić do adresata w USA. Dlatego przesyłka jest priorytetowa i żeby nie zaginęła jest także polecona.

jam
@stanstamps2

jest już w drodze powinna dojsć za 3-4 tygodnie

Radek

Paczka wysłana 19 grudnia 2018 priorytetem. Powinna dojść do adresata w dwa dni robocze. Dziś mamy 08 styczeń 2019, a paczka leży nadal w Lisim Ogonie. Co śmieszniejsze cel docelowy paczki, to Bydgoszcz oddalony zaledwie 14 km od Lisiego Ogona. Szkoda, że mam tak daleko do tego Lisiego Ogona, ale jeśli paczka nie ruszy do końca tygodnia, to wsiądę w samochód i pofatyguje się tam osobiście. A jak na razie sprawa zgłoszona do poczty polskiej z prośbą o zwrot kosztów wysyłki, oraz odszkodowania. Piszcie masowo skargi pod tym adresem: http://www.poczta-polska.pl/reklamacje/ Niech wiedzą, co tam się dzieję, bo może nikt tego nawet nie kontroluje.

unknown
@Radek

Dziś będzie 3 dzień jak moja paczka jest w Lisim Ogonie... aż się boję pomyśleć jak długo będzie szła tym bardziej, że idzie przedmiot na moje wesele które jest w pierwszą sobotę lutego...

Radek
@unknown

Raczej nie liczyłbym na to, że dojdzie na czas. Dobrze będzie jeśli w ogóle dojdzie. Moja paczka leży u nich już 3 tygodnie, która do celu potrzebuje jedynie 14km dowozu i nikt nie może tego zrobić. Ja bym rowerem i w taką pogodę dowiózł ją w pół godziny. Nie mam pojęcia, czy ich tam nikt nie kontroluje, czy jaki ****. Jutro będę dzwonił na pocztę i do nich i mam nadzieję, że się czegoś dowiem. Powiem szczerze, że działa mi to już na nerwy, były wysłane świąteczne prezenty, a ile już po świętach... Myślę, że przez tą akcję portfele im trochę schudną, będą ludziom płacić odszkodowania. No i pamiętajcie o jednym, że jak jakimś cudem dostarczą wam paczkę, to otwierajcie ją przy doręczycielu i sprawdźcie, czy wszystko działa, czy wszystko jest ok. Jeśli nie, to od razu spisujcie protokół szkody, bo potem wam nie wypłacą odszkodowania.

unknown
@Radek

Śmiechu warte... jak do przyszłego tygodnia od nich nie wyjdzie to będę dzwonić do skutku. Dzięki za radę.

NIEZADOWOLONY

(usunięte przez administratora) NIE DOSTARCZAJA PRZESYŁEK NA CZAS

Mikołaj

Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2018-12-14 21:21 UP Błażowa Rzeszowska Wysłano powiadomienie sms 2018-12-15 07:00 Centralna Baza Danych ZST Wysłanie przesyłki 2018-12-17 08:06 UP Błażowa Rzeszowska Nadejście 2018-12-17 09:21 WER Rudna Mała Wysłanie przesyłki 2018-12-17 22:03 WER Rudna Mała Nadejście 2018-12-18 06:58 WER Lisi Ogon To jest żałosne. Dziś mamy 07.01.19. Nie długo upłynie miesiąc I nic się nie dzieje...Czy są jeszcze szanse że ta przesyłka do mnie dotrze?...

Asia.

Dzis paczka znalazla sie w lisim ogonie. Szkoda zwierzaka ;). Utknie tam pewnie na dłużej ;) Z tego co czytam to powinno sie ich zlikwidowac a nie brac nadal kase od ludzi :(

BOLEC
@Asia.

To ty ku...wa zwierzęta w paczkach wysyłasz wywłoko?????!!!!!!!!!!!!!!!!! A może Ciebie ZAPAKOWAĆ i nA mADAGASKAR!!

Natalka

Witam ! To jakieś żarty ! 04.12 nadałam wysyłkę do klientki !! Mamy 27.12 jeszcze jej nie otrzymała ! Najlepsze w tym ze niby wyszła z Lisi Ogon 07.12 o 5:00 a tego samego dnia po 18 znowu tam trafiła !!! Status przesyłki: Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2018-12-04 17:36 FUP Gliwice 2 Wysłanie przesyłki 2018-12-04 20:18 FUP Gliwice 2 Nadejście 2018-12-04 22:15 WER Zabrze Wysłanie przesyłki 2018-12-05 17:58 WER Zabrze Nadejście 2018-12-06 02:40 WER Pruszcz Gd. Wysłanie przesyłki 2018-12-06 19:45 WER Pruszcz Gd. Nadejście 2018-12-06 22:44 WER Lisi Ogon Wysłanie przesyłki 2018-12-07 05:02 WER Lisi Ogon Nadejście 2018-12-07 18:10 WER Lisi Ogon Wysłanie przesyłki 2018-12-08 10:56 WER Lisi Ogon Smiech na sali ! Nikt nie odbiera tel !

AdMk

Nadanie przesyłki dn. 14.12.18. Przesyłka powinna trafić w ciągu 2 dni roboczych od nadania. Od dn. 18.12.18. tkwi w Lisim Ogonie. Można zrozumieć, że mamy okres przedświąteczny i ich praca zapewne może być wzmożona... no ale bez przesady!.. wszystko w pewnych granicach. Paczka nie zmienia statusu i raczej się na to nie zapowiada. Nie wiem jak może wyglądać ich organizacja i funkcjonowanie w taki sposób, nawet jeżeli jest to wytężony czas pracy..Traci na tym tylko zaufanie do Poczty Polskiej. Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych :)!

żary

największych (usunięte przez administratora) poczty polskiej można znaleźć w żarach do Ostrowca przez WER Lisi Ogon chyba nie po drodze zero logiki i organizacji , z buta było by szybciej .

Moniks

Kpina! Paczka od 13.12.18 w lisim ogonie i cały czas widnieje przyjęta z ładunkiem dziś mamy wieczór 17.12.18 i cały czas bez ruchu!!!

@Moniks

Moa też utknęła niestety...idzie tydzieñ od sprzedawcy w tym 5 dzień leży w Lisim Ogonie....porażka

@Moniks

U mnie też dalej ani drgnie koniec 5dnia,nie odbierają telefonów na infolinie poczty szok,wiecznie 20osób dzwoniących przede mną czas oczekiwania na połączenie ponad 20min,nikt nie potrafi udzielić informacji!!

Agata
@Moniks

Moja tkwi od 17.12 w Lisim Ogonie. Nadal nic się nie dzieje. Wczoraj już dzwoniłam do kuriera, który jeździ po moim terenie, czy może mi pomóc w tym temacie. Póki co prosił o cierpliwość. Ja jednak już się martwię, ze prezenty na Święta nie dojdą.

@Moniks

Dziś 20.12 paczka wciąż nie wyszła z lisiego ogona 7dni ...

joanna
@Moniks

Możesz proszę podać nr do tego kuriera? Mój chłopak czeka na pilną paczkę a paczka w doręczeniu od ponad doby, na poczcie żadnych numerów nie mają, nie wiemy co robić

@joanna

Na numery dzwonie z internetu na jaki się da tylko albo nie odbierają albo każą czekać

@Moniks

A więc mianowicie dziś minęło 7 dni od kiedy paczka leży tzn leżała w lisim ogonie ...hm co najlepsze wróciła po tych 7 dniach do miasta NADAWCY!!! Żeby tego było mało po obskoczeniu 3 poczt w miejscowości Nadawcy wróciła na wer lisi ogon!!! No tego nie grali nigdzie!!!!

Aga

Najgorszy dostawca przesyłek z jakim miałam do czynienia !!! Zamawiałam sporo rzeczy na prezenty świąteczne wszystko z Inpostu (POLECAM!!!) Jedynie w jednej nie miałam takiej opcji i zamówiłam Pocztą Polską... i wszystko pięknie doszło kilka dni przed świętami, tylko oczywiście nie przesyłka, która miała być dostarczona pocztą... Tkwi w Lisim Ogonie , i straciłam nadzieję , że dojdzie do jutra. Nigdy więcej paczek Pocztą !!! Przeczytałam trochę opinii i znalazłam chyba tylko jedną pozytywną... no pięknie róbcie tak dalej....

Aga
@Aga

Dodam jeszcze że przesyłka miała iść z Krakowa do Bytomia, więc nie rozumiem jakim cudem trafiła do Lisiego Ogona... zero logiki

Krzysztof

Tak wygląda historia mojej przesyłki: z Radomia do Lublina jest ok. 100 km. Wysłano ją 17 grudnia, po kilku dniach jest w Białymstoku odległym od miejsca docelowego o 250 km. Czy w Poczcie Polskiej jest chociaż jeden normalny człowiek. Tam, na czele musi być Wielki Osioł otoczony dookoła Mniejszymi Osłami. Nadanie 2018-12-17 12:30 UP Radom 1 Wysłanie przesyłki 2018-12-17 13:12 UP Radom 1 Nadejście 2018-12-17 13:34 DER Radom Wysłanie przesyłki 2018-12-17 17:18 DER Radom Nadejście 2018-12-17 19:14 WER Kielce Wysłanie przesyłki 2018-12-18 22:12 WER Kielce Nadejście 2018-12-19 05:22 WER Lisi Ogon Wysłanie przesyłki 2018-12-19 21:34 WER Lisi Ogon Nadejście 2018-12-20 09:29 WER Białystok

Argon

Właśnie przez takie placówki jak ten je...ny lisi ogon poczta traci na zaufaniu.Mam nadzieję że wkońcu padnie to przedsiębiorstwo na pysk.Banda nieodpowiedzialnych idiotów.

Meg180

To jest jakaś kpina paczka od 14.12 leży w lisim ogonie mamy 20.12 i nadal nic się nie dzieje. Powinna dotrzeć do pkt odbioru w ciągu 3 dni roboczych... Paranoja niech żyje poczta polska...

Leon

Paczka wysłana 17.12 z Zielonej Góry do miescinki koło Szamotuł trafia na drugi dzień do WER Komorniki. Cudownie!! Ale okazuje się, że zamiast z Komornik do mnie (35 km) trafia do WER Lisi Ogon...to prawie Bydgoszcz!!! Dlaczego nie można prościej i bliżej??? Gdzie logika? Nie rozumiem Co kieruje logistykami Poczty Polskiej?? Ruletka? Kostka do gry???

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska Wer - Lisi Ogon

• Jak się pracuje w Poczta Polska Wer?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska Wer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska Wer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Polska Wer