Opinie o Poczta Polska Wer w Lisi Ogon

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Poczta Polska Wer. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Poczta Polska Wer na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska Wer w Lisi Ogon

Invissible

Nie wiem co za ludzie tam pracują ale paczka 24 express a oni ją tam 2 dni trzymają minimum...

Wanda

Na forum większość opinii napisanych jest z perspektywy osób korzystających z usług Poczta Polska Wer. Jednak myślę, że również wartościowe na tym wątku są wypowiedzi osób zatrudnionych w niej. Dlatego zachęcam pracowników firmy do aktywności. Jak oceniacie tego pracodawcę? Czy satysfakcjonują Was warunki zatrudnienia? Swoją aktywnością pomożecie innym zainteresowanym pracą w Poczta Polska Wer.

Elku
@Wanda

Czy do kogoś dotarła paczka? Może tylko nie zmieniają statusów a cały proces transportu normalnie trwa. Sam czekam na przesyłkę i też tam wg statusu tkwi.

Moniks
@Elku

U mnie dalej tkwi juz 6 dzień i nic...

Leszek66

!!!!!!Paczka nadana 12 grudzień !!!!!!Dane przesyłki: Data nadania: 2018-12-12 Rodzaj przesyłki: Paczka+ Urząd nadania: UP Jabłonka (ul. Jana III Sobieskiego 7, 34-480 Jabłonka) Nadejście przesyłki 2018-12-18 01:31 WER Lisi Ogon PRZESYŁKI BRAK """"""""" NIGDY WIĘCEJ POWINNI ZAWIESIĆ SWĄ DZIAŁALNOŚĆ '''

Mirka

moja paczka została nadana przez sprzedawcę 10.12.2018 tkwi w LisimOgonie już od trzech dni dziś jest 13.12.2018 godzina 22 przy sprawdzeniu statusu przesyłki ruch zerowy nie wiem czy wnuczek dostanie prezent na gwiazdkę.pocztex 48

Notwix
@Mirka

Ja zamówiłem paczkę z Krakowa z odbiorem osobistym w Żabce Kraków Obecnie po 2 dniach od wysłania paczki paczka pojechała do wer lisi ogon

bella
@Mirka

Mam to samo paczka wysłana z Krakowa pod inny adres w Krakowie pojechała do WER Lisi Ogon (!) Czy ktoś wie co się dzieje? Oczywiście w WER Kraków nikt nie odbiera telefonu...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Poczta Polska Wer? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Tom

TRAGEDIA. Przesyłka priorytetowa. Nadejście przesyłki 2018-12-12 22:30 Wysłanie przesyłki 2018-12-13 17:53

Artur

Paczka nadana w Trzciance dotarla do WER LISO OGON WCZORZAJ yj 11grudnia 2018 o godz.18.55 i do dziś tam tkwi.Totalny brak profesjonalizmu..czasy PRL.ŻENADA

Asia.

Jak paczki maja wyjechac skoro tam non stop jest nieczynne ??? Smiać sie czy płakać ??? Placówka pocztowa WER Lisi Ogon jest czynna w następujące dni tygodnia i godziny: Dni robocze: Poniedzialek: (nieczynny), Wtorek: (nieczynny), Sroda: (nieczynny), Czwartek: (nieczynny), Piatek: (nieczynny), Soboty: nieczynna, Swieta: nieczynna,

marceli

Ten Lisi Ogon, to rzeczywiście ogon. Czytam inne opinie i Widzę, że Poczta Polska ma je w Głębokim...

hayabusa

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przyszłość to firma DHL , DPD , INPOST , 7ka ,I INNE a NIE poczta polska !!! przesyłka leży u was dobę i co dalej ? ja (usunięte przez administratora) masakra !!!!

Mirek

Paczka+ nadana 26 listopada 2018, dzisiaj 30 listopada i nadal komunikat na śledzeniu przesyłek WER Lisi Ogon. Totalna porażka, nie ma się co dziwić, że Poczta Polska traci klientów na rzecz innych operatorów przesyłek. Moje sugestie dla Poczta Polska Wer: Skonsultować się z innymi operatorami przesyłek i zobaczyć jak to robią, że przesyłki są dostarczane terminowo....

Nicki

Moja paczka też oczywoście utkneła w tej norze...wczoraj o 21:05 dostarla i ani rusz dalej....pogratulować pocznie profesjonalizmu aż dziwne że ktoś jeszcze z niej korzysta...

Patrycja

Paczka została nadana do mnie 20.11.2018 dziś jest 26. 11.2018 a paczka od 23.11.2018 znajduje się w WER LISI OGON. To jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie. A i jeszcze jedno, numer kontaktowy oczywiście podany aczkolwiek nie da się dodzwonić do nich bo kończy połączenie. ŻENADA!

in

Lisi ogon Moje sugestie dla Poczta Polska Wer: Paczka priorytet wysłana 07 listopada.Dzisiaj 13 listopad,brak aktualizacji. Wpis zatrzymał się za Lisim ogonem -sortownia centralna.Cel paczki Znin - Ustrzyk Dolne.Czekam za przesyłką.Paczki na tej trasie wysyła babcia wnukom. W tamtym roku urząd celny z Torunia grzebał w takiej przesyłce z prezentami i bez żadnego uprzedzenia.Okropne.Obleśne.Paczka przyszła opóźniona z pieczęcią.

Magda

To jest jakiś żart! Zawsze są z Wami problemu z dostarczeniem przesyłki. Nie dość że trwa to niemiłosiernie długo to jeszcze zero kontaktu z kurierem. Nie będę siedzieć 3 dni w jednym miejscu i Czekac aż ktoś się zjawi bo jak nie paczka idzie do zwrotu. Kurier nawet nie zadzwonił a ja nie miałem jak się z nim skontaktować. W rezultacie paczka została zwrócona a ja bez potrzebnych rzeczy zostałam. Dodatkowo nie raz już słyszałam od kurierow zE np nie dojechali bo samochód im się gdzieś na trasie zepsuł. Gdy zaproponowałam że podjadę do nich w miejsce gdzie stoją to nagle wszystko działa ale nie może i tak dojechać. Macie ludzi za idiotow?

Pawel

Raczej pochwalić WER Lisi Ogon nie ma za co.. Paczka odebrana przez Nich, leży nadal u Nich od 19 września, czyli od środy.

Rozczarowana

Mało tego że długo czeka się na doręczenie to podany numer komórkowy w ogóle nie łączy rozmowy.Dodzwonieniem graniczy z cudem. Czekam na paczkę która na lisim ogonie jest od środy 19 września .Ile czasu potrzebuje kurier -dwie doby to chyba raczej zbytek...

Coś

Porażka. Paczka została wysłana z Gdańska i dotarła o 19 do wer lisi ogon w poniedziałek. Jest środa 12.30 i nadal pokazuje ze tam jest a paczka 24h

Papogosia

09.09.2018 r.zamówiłam towar na allegro , paczka dotarła do mnie 11.09.2018 WER LISI OGON dla mnie jest Super. Zgodni z informacją mailową otrzymałam. Dziwne, że Lisi Ogon ma tak złą opinię.

Śledziliśmy naszą przesyłkę po jej numerze nadana w Warszawie PP Warszawa W101 w dn.09.08.2018 g.21.14 . W WER Lisi Ogon przekazano do doręczenia w dn. 10.08.2018 g.09.19. Na zestawieniu "śledzenie przesyłki" ostatni wiersz : "Doręczono 10.08.2018 g. 11.00 WER Lisi Ogon". Dzisiaj jest miesiąc później : 11.09.2018. Teraz pytanie kto komu tę przesyłkę doręczył. Chce wiedzieć kto tę przesyłkę odebrał lub ukradł ? Osoba na infolinii w połowie sierpnia br. radziła mi powiadomić nadawcę by złożył reklamację. A gdzie ja mam szukać tego chińczyka w Azji ? Po stanowczym żądaniu na infolinii poczta polska udzieliła bzdurnej odpowiedzi - jak poniżej : Dzień dobry, w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z Infolinią Poczty Polskiej w dniu 22.08.2018 dotyczącej ustalenia statusu przedmiotowej przesyłki, która widnieje jako doręczona, uprzejmie informujemy, iż sprawa została przekazana do WER Lisi Ogon, który wydawał przesyłkę do doręczenia, jeżeli jednak w dalszym ciągu sytuacja nie została wyjaśniona informujemy, iż losy przesyłki można ustalić na drodze reklamacji. Prawo wniesienia reklamacji przysługuje nadawcy lub adresatowi – w przypadku, gdy nadawca zrzeknie się na jego rzecz prawa dochodzenia roszczeń albo, gdy przesyłka została doręczona adresatowi. Reklamację można złożyć: • w formie pisemnej przy użyciu odpowiedniego formularza Poczty Polskiej w placówce pocztowej, • elektronicznie – https://ereklamacje.poczta-polska.pl/ Serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia. Z poważaniem, Zespół Doradców Klienta Dział Obsługi Klienta i Wsparcia Sprzedaży Contact Center Centrum Poczta Polska S.A. Z poważaniem, Zespół Doradców Klienta Dział Obsługi Klienta i Wsparcia Sprzedaży Contact Center Centrum Poczta Polska S.A.

Dziękuję za sprawne przekazanie listu do WER Warszawa.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska Wer - Lisi Ogon

• Jak się pracuje w Poczta Polska Wer?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska Wer tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska Wer?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Polska Wer