dmk dariusz kmiec

Zamość

dmk dariusz kmiec

Opinie o dmk dariusz kmiec

Tyracz

Powiem tak pracuje tam, zarobki w porównaniu do reszty załogi mam średnie, ale pracy w tej firmie nie polecam, kierownictwo traktuje ludzi jak niewolników, wymaga się wydajności której często fizycznie maszyny nie są w się w stanie spełnić, a po wypadkach mówi się że "nikt tu nad wami z batem nie stoi" , wszędzie tylko tabelki i jakieś dziwne normy wydajności. Ogólnie nie polecam tam pracy, bardzo stresująca i nie adekwatna do zarobków. Akord zbiorowy :P ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] reszta stoi, i wszyscy mamy po równo :) (+-10, 20%). Więc szczerze nie polecam tego pracodawcy.

Precz z wyzyskiem!

Chłop z Biłgoraja myśli że wszyscy ludzie będą tacy ambitni i oddani jak on stworzeni do niewolniczej pracy to się grubo myli. Samych fachowców jest tam niewielu dlatego przyjmuje się młodych naiwnych ale zdrowych. Sekretarka strasznie arogancka i niemiła! Jemu samemu wydaje się że jest właścicielem ale tak naprawdę to zwykły pionek taki pies ogrodnika! Ludzie pracują tam na akord (meble na akord - żart!) prawie pod batem! Krótko mówiąc lipa straszna - nie idzcie tam do pracy!!!

Zostaw opinię o dmk dariusz kmiec - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dmk dariusz kmiec