Tyracz Nowy wpis

Powiem tak pracuje tam, zarobki w porównaniu do reszty załogi mam średnie, ale pracy w tej firmie nie polecam, kierownictwo traktuje ludzi jak niewolników, wymaga się wydajności której często fizycznie maszyny nie są w się w stanie spełnić, a po wypadkach mówi się że "nikt tu nad wami z batem nie stoi" , wszędzie tylko tabelki i jakieś dziwne normy wydajności. Ogólnie nie polecam tam pracy, bardzo stresująca i nie adekwatna do zarobków. Akord zbiorowy :P ty (usunięte przez administratora) reszta stoi, i wszyscy mamy po równo :) (+-10, 20%). Więc szczerze nie polecam tego pracodawcy.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Precz z wyzyskiem!

Chłop z Biłgoraja myśli że wszyscy ludzie będą tacy ambitni i oddani jak on stworzeni do niewolniczej pracy to się grubo myli. Samych fachowców jest tam niewielu dlatego przyjmuje się młodych naiwnych ale zdrowych. Sekretarka strasznie arogancka i niemiła! Jemu samemu wydaje się że jest właścicielem ale tak naprawdę to zwykły pionek taki pies ogrodnika! Ludzie pracują tam na akord (meble na akord - żart!) prawie pod batem! Krótko mówiąc lipa straszna - nie idzcie tam do pracy!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o DMK Dariusz Kmiec - Zamość

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
DMK Dariusz Kmiec