Opinie o Mpk Sp. z o.o. w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mpk Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mpk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mpk Sp. z o.o. w Ostrołęka

Omijać z daleka . O każdy grosz trzeba skamlać nie wywiązują się z obietnic, na początku wszystko ładnie pięknie obiecanki cacanki (usunięte przez administratora)

Grażyna

Ale o jakich kwotach mówicie tak właściwie? Ile na ten rok płacą? Jest sama podstawa czy może chociaż dodają jakieś premie itp?

Dobrze że już mnie tam niema

Tomtom
@:)

Coś więcej możesz napisać, uzasadnić swoją wypowiedź. Chcę tam iść do pracy i chciałbym coś więcej wiedzieć.

Cześć, zaprosili kogoś tutaj już na rozmowę w sprawie oferty Specjalista w Dziale Rekrutacji? Może się dowiedział ktoś już coś więcej o tym pakiecie socjalnym proponowanym tam i zarobkach? Jestem zainteresowany potencjalnie, więc proszę o jakieś informacje, bo wyszukiwarka milczy na temat szczegółów :D

Zuzanna

Hmmm, Kogo mają zaprosić? Jestem zielona, nic nie rozumiem. A to coś nie gra w zespole, bo piszesz, jakby ci firma czymś zawiniła w Twoim mniemaniu? Jaka tam atmosfera jest w zespole? Aż muszę spytać.

Z jakiego powodu Straciłeś zdrowie w firmie, czemu tak sądzisz? Nie słyszałem, żeby tam był jakiś szkodliwe warunki czy coś w tym stylu, jeśli tak jest to bym chciał wiedzieć zanim się zatrudnię. Jest coś takiego w ogóle w umowie, czy w ogóle coś innego chodzi?

. Nowy wpis

Zobacz. Nowy wpis

. Nowy wpis

Pdg Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jakie zarobki w tej firmie gdzie lepiej na Sortowni Czy Jako pomocnik ładowacz na śmieciarkę

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w Mpk Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

PatronasSort

Nie polecam pracy w tej firmie Mpk (usunięte przez administratora) zarobisz a zdrowie stracisz ręce nogi kręgosłup ci wysiądą zdrowia nie kupisz ani na śmieciarkach ani na sortowni Nie polecam teraz dwie zmiany na śmieciarkach wprowadzili za ochłapy zdrowia i życia nie masz

PatronasSort

Dokładnie tania siła robocza dla ludzi bez wykształcenia itd powinien to być zakład pracy chronionej dla ludzi z grupą itd

Laura
@PatronasSort

Jakoś ciężko się od was czegokolwiek dowiedzieć, poza wyzwiskami. Możesz napisać po ludzku, co oznaczają "ochłapy" według Ciebie?

Czy po rozmowie w Mpk Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

Ile od stycznia sortowacz zarabia? Piszą w ogłoszeniu, że jest możliwość awansu. To na kogo z sortowania można się wywindować? Jest u was stanowisko brygadzistą czy tam lidera? Awansował ktoś, ciekawość bierze...

Jaki jest okres rozliczeniowy w Mpk Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Marina

Z tego co wiem, to od 8 lat spółka ma inne nr regon i krs i nazywa się Pure Home. Zgadza się? Ale ja nie o tym. Chciałam zapytać o ofertę pracy ze strony: administrator IT. Kto wie, czy to aktualne? Jaki mają pakiet świadczeń socjalnych?

Może ktoś powiedzieć, czy pensje teraz są zawsze na czas? Bo ktoś tutaj kiedyś wspomniał o opóźnieniach w wypłatach, ale nie wiem na ile to prawda i jak jest teraz. Macie płynność finansową? Na tym mi w dużej mierze zależy

Grażyna

Dobrze że już mnie tam niema

Tomtom
@:)

no name

jak tam pracowałem to potem skończyłem na stole operacyjnym.

Zofia
@no name

Ojeny. A co takiego się stało?

@Zofia

zatyrali mnie strasznie,ludzie nie wporządku z resztą już ze zdrowiem jest w miarę a ta praca jest już tematem dla mnie zamkniętym.

@no name

W takiej sytuacji nie możesz się rościć o jakieś odszkodowanie czy coś? Bo jak stół operacyjny to już jaja nie są jednak

@Wanda

tyle czasu mineło że chyba już kicha teraz zostałem z uszczerbkiem i z chorobą.

@no name

No nie wiem, bo jeśli to coś poważnego to chyba nic nie stracisz próbując? Bo rozumiem, że oni mają świadomość tego w jakiej sytuacji się znalazłeś?

@Wanda

Slepy ma świadomość co mi zrobił.

Łucja
@Wanda

A czemu wcześniej nie starałeś się o odszkodowanie? firma cię nie ubezpieczała?

@no name

Nawet nie zauważyłem że byłem ofiarą (usunięte przez administratora)

Jedna wielka lipa oddziału w Wyszkowie nie polecam

Marian87

Też nie polecam firmy MPK Wyszków albi śmieci nie zabierają albo są za wcześnie że ludzie nie zdążą wynieść podwyżki cały czas są u nich a a jakość wywozu idzie w dół

Dawid
@Marian87

Fajnie że podzieliłeś się swoją opinią, piszesz jednak z pozycji klienta. Ciekawi mnie jakie zdanie o Mpk mają pracownicy i czy warto myśleć nad składaniem CV do firmy. Może ktoś wypowie się na ten temat?

LoL
@Dawid

(usunięte przez administratora) jak biletu nie masz :P

Abdul123
@Dawid

Szczerze nie polecam firmy wymagania mają a płacą marne grosze , auta to same gruzy , szukają tylko powodu aby uciąć kasę

Brit

Nie płacą na czas wynagrodzeń. Zawsze jest obsuwa w terminie wypłat i premii .

Zzz
@Brit

Ponoć 3,5 tys do ręki i drugie tyle na lewo, Wiem z dobrego źródła.

Lidia
@Brit

A ta obsuwa to duża jest jakaś?

Lidia
@Zzz

A kto jest tym dobrym źródłem? Nie chce mi się wierzyć, że aż tyle się tutaj łącznie zarabia...

Jak atmosfera w Ostrołęce? Warto składać tam CV? Jak zarobki?

Były
@Zainteresowany

Kasa po dłuższym zatrudnieniu ok. Atmosfera do bani.

Mirosław
@Były

A jak kasa na początku pracy? Jakie masz zastrzeżenia do atmosfery?

Uwaga: odbierają pojemniki na odpady od byłych klientów, a następnie udają, że nie odebrali i przysyłają żądanie zapłaty za te pojemniki

Ela
@Adam

A to opinia dotycząca pracy?

Wiktor

W jaki sposób macie wypłacane nadgodziny?

Jaru
@Wiktor

Nikt nie płaci za nadgodziny. Ladowacz przy 220godz w mies wypłata 2300pln

Weronika

@anonim a co jest nie tak z tym oddziałem?

Artur

Dalej płacicie za bilety ? Lidzie warte jest te 20 min kasy

Radek

@Pracownik a jakieś nadgodziny się zdarzały?

Pit

Jeśli zależy ci na środowisku - nigdy nie pracuj z tą firmą. Tam liczy się tylko kasa a śmieci palą i zakopują gdzie się tylko da.

Dawid

Niektórzy z Was ostrzegali przed pracą w tej firmie, ale było to kilka miesięcy temu, a od tego czasu nikt nie opisał obecnej sytuacji w Mpk Sp. z o.o. Jak aktualnie się tutaj pracuje? Czy wynagrodzenie jest wyższe i warto ubiegać się o jakieś stanowisko? Napiszcie proszę co o tym myślicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Mpk Sp. z o.o. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Mpk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mpk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mpk Sp. z o.o.?

Mpk Sp. z o.o.
  • Kołobrzeska 5