Opinie o Takeda Sce Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Takeda Sce Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Takeda Sce Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takeda Sce Sp. z o.o. w Łódź

Małgorzata

Szybkie odpowiedzi na niektóre pytania: - Praca zdalna (5/5) będzie tak długo jak sytuacja w Polsce będzie wyglądać jak wygląda. Zapewne nic się nie zmieni do wiosny. - Obecnie łódzki oddział ciągle się rozrasta i przejmuje nowe rynki w obsłudze Biznesu. Dodatkowo systematycznie zwiększa swoją powierzchnię biurową w Łodzi. - Rozmowy kwalifikacyjne zależą od stanowiska. Przeważnie są dwu-stopniowe, oczywiście online. - Wynagrodzenie jest jednym z lepszych na łódzkim rynku. - Z uwagi na bardzo rozbudowane struktury AP, AR, GL, PF, MD, CI, itd., istnieje możliwość rozwoju kariery i zmian. W razie pytań, zapraszam do dyskusji.

@Małgorzata

Jak kształtują się zarobki osoby chcącej rozpocząć staż w tej firmie?

Jakie wynagrodzenie?
@Małgorzata

Jedno z najwyższych czyli jakie? Na ile może liczyć na start specjalista? Jak wygląda atmosfera w firmie?

Kandydatka

Chciałabym podzielić sie opinią o sposobie prowadzenia rekrutacji przez firmę. Aplikowałam niedawno na stanowisko w dziale finansowym tworzacego się SSC w Łodzi. Co mnie niestety negatywnie nastawiło już na samym początku to typowo zrywowy kontakt z kandydatem - odpowiedzi na ostatnią chwilę i dopiero wtedy gdy najwidoczniej ugasiło się wszystkie palące tematy. Kiedy doszło do drugiej, właściwej rozmowy, została ona przeprowadzona typowym schematem rekuracyjnym sprzed lat stosowanym na studentach aplikujących o staż (a było to stanowisko specjalistyczne) - pytania typu: Co wiesz o firmie? Jaką wartość możesz wnieść do firmy?, itp. Rozmowa sprawiała wrażenie sztucznej i zaprogramowanej. W zasadzie brak dialogu gdyż nie nawiązywano do mojego doświadczenia, poza pytaniami ze schematu nie dostałam kompletnie żadnej informacji o stanowisku (rozumiem że celem było jedynie wymaglowanie kandydata). Inna sprawa że pod koniec już nawet nie miałam ochoty pytać, gdyż tak naprawdę zniechęciłam się już w połowie rozmowy. Niestety obawiam się podobnie lekceważący stosunek byłby do pracownika już po zatrudnieniu. Rekrutującym osobom proponuję otwarcie się na nowoczesne metody prowadzenia rozmów z kandydatami, nastawione na dialog i partnerstwo.

@Kandydatka

Potwierdzam ja również aplikowałem na stanowisko w tej firmie i pani od razu uprzedziła mnie że rozmowa będzie w języku angielskim ponieważ często język urzędowy w firmie no (usunięte przez administratora) Polka do polki po angielsku nie wiem ludzie też mają jakieś spaczone mózgi ,Zapomniała też dodać że my jesteśmy (usunięte przez administratora)i pracujemy za grosze pamiętajcie zarabiacie cztery razy mniej niż to co na Zachodzie po to jest tworzone centrum żeby tnąć koszty na naszych wynagrodzeniach hańba

Franko

@takeda czyli ?

Witam , Interesuje mnie stanowisko Mistrza Zmianowego. Jaka załoga podlega pod Mistrza jaki duzy obszar , jakie sa zmiany ,godziny pracy , jakie srednie zarobki ewentualne premie .

Asystent HR

dobrze

Jak wyglada language check?

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Francuzka

Ja aplikowałam parę miesięcy temu bo znajomi pracujący od lat polecali. Przeszłam rozmowy z 2 osobami, po których zrezygnowałam z ewentualnej współpracy - Osoba, która prowadziła rozmowę była nieprzyjemna, druga dziewczyna bardzo w porządku ale głównej manager, w moim odczuciu zabrakło profesjonalizmu. Po pierwsze w tle mogłam zobaczyć całe jej wyposażenie domu (mam tu głównie na myśli górę garnków i suszarkę z ubraniami za plecami), pani wyglądała na znudzoną rozmową, na początku próbowała sprawdzać moją wiedzę o firmie, jej oddziałach i wszystkich procesach, jakie obejmuje a jak okazało się, że wiedzę mam taką jak każdy człowiek, który nigdy w firmie nie pracował a jedynie interesował się Takeda na własną rękę, kompletnie straciła zainteresowanie rozmową. Pani robiła zniecierpliwione miny, przerywała mi w połowie zdania i generalnie starała się pokazać, że marnujemy jej czas (a co ciekawe, druga pani wyglądała na mocno zainteresowaną i mi przytakiwala) - Ostatecznie jeszcze w trakcie rozmowy odpuściłam sobie dyskusję z Panią. Znajomi nieco się zdziwili zaistniała sytuacją ale po jakimś czasie okazało się, że na pozycję managera nowych projektów dostają się osoby z nikłym doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi (bo oszczędność), i którzy po prostu do tej pory byli szeregowymi pracownikami - to mi wiele wyjaśniło.

Alojzy

Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda rekrutacja do działu payroll na Europę? Wcześniej pojawiały się ogłoszenia i znowu zostały wznowione.

Ela
@Alojzy

Hej ja aplikowałam jakiś czas temu na to stanowisko ale ostatecznie zrezygnowałam z oferty Ponieważ na tyle była dla mnie nieatrakcyjna że wolałam mieć to co mam może pokrótce: Praca w biurze cztery dni w tygodniu tylko raz w domu obecnie pracuje cały czas w domu, po2 Przenoszenie procesów z innych krajów no po to oczywiście żeby nam Polakom mniej płacić i z tym się wiąże trzeci aspekt zbyt niskie proponowane wynagrodzenie. Decyzja należy do ciebie

Kam

Czy orientuje się ktoś czy obecnie firma pracuje zdalnie? Ewentualnie na jaką płace może liczyć stażysta w HR czy master data ?

Hej

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną - zdalną. Tylko forma mnie trochę zaskoczyła bo mam sam mówić do kamery tj nagrać swoje odpowiedzi. Czy zdalny proces rekrutacji tez tak u kogoś Z Was wyglądał?

Mk
@Hej

Czy mógłby ktoś opisać jak wygląda rekrutacja do księgowości?

Kandydatka

Zastanawiam się nad zmianą pracy , trudna decyja tym czasem w obecnch warunkach. Jak wygląda umowa ? na okres probny 3 miesiace a potem czas nie okreslony ?? Czy firma pracuje nadal zdalnie ? Bylabym wdzieczna za informacjr gdyz mam male dzieci i wolalabym pracowac nadal z domu.

nowoprzybyły

Na jakim poziomie kształtują się zarobki na starcie w dziale księgowości? Na jaką kwotę mniej więcej może liczyć nowo zatrudniony pracownik z doświadczeniem np. w infosysie? Chodzi mi o przedział mniej więcej, 5000-6000 brutto? mniej/więcej? Jakie są najmniejsze pensje? Dzięki z góry :)

Wynagrodz e n i e
@nowoprzybyły

Spokojnie możesz powiedzieć 6500 brutto a nawet 7000 a możesz też powiedzieć 8000 jak na tyle się cenisz A nie chcesz pracować za minimum. To jest Firma fortce Farmaceutyczna która obraca dużymi pieniędzmi poza łodziom shirt Serwis center jest tylko w Zurychu na W europie więc w porównaniu do innych korporacji ta Firma chyba najwiecej placi jak najwięcej płaci w Łodzi

Ety

Cześć chciałbym się zapytać czy w takedzie jest jakiś Bonus roczny wypłacany dla pracowników

ABC
@Ety

Jest, około czerwca/lipca.

Jak w ogóle kształtu ją się za
@ABC

A jaki procent od rocznych zarobków ? Jak w ogóle kształtu ją się zarobki firmie

Stażysta

W przypadku podjęcia się stażu w tej firmie na jakim poziomie jest stawka godzinowa?

Jak długo trwa proces awansu w Takeda Sce Sp. z o.o.?

Emma

Nie ma czegoś takiego jak awans, zbyt płaska struktura.

Nordi

Mam nadzieję, że ten spokój na forum jest spowodowany dobra atmosferą i pracą.

Majk

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie ?

Użytkownik

wyplata z gory czy z dolu?

Praca w łódzkim oddziale Takedy daje olbrzymie możliwości. Jeżeli jesteś w stanie dać od siebie więcej niż od Ciebie wymagają wiedz, że zostaniesz doceniony. Ci którzy cenią sobie spokojną pracę, bez "czegoś ekstra" również znajdą tu dla siebie miejsce. Podejście do pracownika na bardzo wysokim poziomie: premie, bonusy, wyjazdy integracyjne, spotkania świąteczne. Nie każda firma oferuje podobne benefity.

Dunaj
@Tomek

Czyli u Was tak jak w wielu innych podobnych zakładach... Wypruj z siebie żyły a może się zauważymy i zastanowimy się czy może jesteś godzien z Nami pracować ????

NickiNick

Ja polecam tą firmę. Faktycznie - leaderzy i kierownicy nie są profesjonalni i brakuje im umiejętności miękkich, ale atmosfera jest przyjemna, firma oferuje dobre benefity i przede wszystkim - można znaleźć tu pracę bez doświadczenia. Jak na początek uważam , że super, fajna wypłata, minus taki, że nie podnoszona :D ale niezła firma, żeby od czegoś zacząć. Na tle 2 innych firm jak dla mnie na start to Takeda wygrala.

Zdecydowanie odradzam. Firma, w której sposób traktowania pracowników jest daleki od ideału i często zatrąca o poziom "zero". Przoduje w tym p.o. Kierownika p. Kamila B., która często traktuje swoich Pracowników jak śmieci :( Jest to idealny przykład na to, że ktoś kto jest dobrym specjalistą, kierownikiem może być miernym.

Zostaw merytoryczną opinię o Takeda Sce Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Takeda Sce Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Takeda Sce Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takeda Sce Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Takeda Sce Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Takeda Sce Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Takeda Sce Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Sterlinga 8 A
    91-425 Łódź