Nelro data

Nelro data

Opinie o Nelro data

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jarosław

Posiadasz informacje na temat aktualnych postępów firmy Nelro Data w Warszawie, a może jesteś obecnym pracownikiem tej firmy? Podziel się z nami swoją opinią dotyczącą tego pracodawcy, wspomnij o temacie nowych zatrudnień oraz benefitów, najnowsze wieści będą tu bardzo przydatne dla innych!

trader

z wewnątrz i z zebranych opinii na rynku wnioskuje ze to jakaś lewizna... aktywnie uczestniczą i widać że szefowie doskonale wiedzą i oszukują na wacie, mówi sie że mają problemy z "władzą". nie polecam dla długodystansowców.... nie wróżę długiej kariery znikam ztąd czym prędzej zeby nie skończyć w pudle obiecują gruszki na wierzbie ale czuć żę nastawieni na wypruwanie flaków

warsawclubbynihght
@anonymous 25.05.2018 17:01

hahaha zapewne uczciwości.... :D skoro mieli super wyniki finansowe i stać ich na sponsorowanie klubu... to czemu musieli uciekać przed długami. z takimi "plecami" to tylko przed polityką

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kjdnwkjkjewn

Polecam, dobrze rozwijająca się firma

Zaproszono mnie na rozmowę. Czy ktoś moze cos powiedzieć?

ktoś
@anonim 10.10.2015 11:14

polecam serdecznie, spore zarobki, uczciwi

tuZnowu Ja

Witam, firma ma problemy i zwalnia ludzi z pracy.

@tuZnowu Ja 22.09.2017 19:55

skąd takie złe info ?

Anonim

Nie dają zarobić. Co miesiąc kogoś zwalniają. Nie mają pieniędzy na towar.

anonim 2
@Anonim 29.09.2017 21:20

nie prawda ...

Bary

Jak zwalniają to czemu sa nowe ogłoszenia o prace ? Może wymieniają, wie ktoś coś ? Może ktoś pracujący tam się wypowie ?

KM

Hmm to dziwne bo ja tam pracowałem do listopada i jakoś wszystkie obietnice zostały spełnione, a nawet więcej... Kolega niej się zdecyduje lewizna czy wypruwanie falków, jakbyś tam pracował to byś wiedział skąd firma kupuje towar itd. Zwykły dystrybutor jak każdy inny duży, z kasą i klasą. Pozdrawiam wszystkich z ND zwłaszcza zarząd za pomoc KM:) a Pan trader to chyba czas na Kurs języka polskiego

gregorpow

firma z kasą luźna atmosfera nikt nie rozlicza do czasu kiedy nie robi się wyników. Zarobki spoko

Zostaw opinię o Nelro data - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nelro data