Nelro data

Opinie o Nelro data

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

trader

z wewnątrz i z zebranych opinii na rynku wnioskuje ze to jakaś lewizna... aktywnie uczestniczą i widać że szefowie doskonale wiedzą i oszukują na wacie, mówi sie że mają problemy z "władzą". nie polecam dla długodystansowców.... nie wróżę długiej kariery znikam ztąd czym prędzej zeby nie skończyć w pudle obiecują gruszki na wierzbie ale czuć żę nastawieni na wypruwanie flaków

Babamoron
@trader 19.01.2017 17:15

Jaki jest cel twojego oczerniania? sądze, że poprostu zweryfikowali twój potencjał podczas rozmowy kwalifikacyjnej a twój wpis to poprostu czysty przejaw frustracji. ...... "ztąd" " na wacie" ?!!! Naprawdę ?! :)))

kjdnwkjkjewn

Polecam, dobrze rozwijająca się firma

Zaproszono mnie na rozmowę. Czy ktoś moze cos powiedzieć?

ktoś
@anonim 10.10.2015 11:14

polecam serdecznie, spore zarobki, uczciwi

tuZnowu Ja

Witam, firma ma problemy i zwalnia ludzi z pracy.

@tuZnowu Ja 22.09.2017 19:55

skąd takie złe info ?

Anonim

Nie dają zarobić. Co miesiąc kogoś zwalniają. Nie mają pieniędzy na towar.

anonim 2
@Anonim 29.09.2017 21:20

nie prawda ...

Bary

Jak zwalniają to czemu sa nowe ogłoszenia o prace ? Może wymieniają, wie ktoś coś ? Może ktoś pracujący tam się wypowie ?

KM

Hmm to dziwne bo ja tam pracowałem do listopada i jakoś wszystkie obietnice zostały spełnione, a nawet więcej... Kolega niej się zdecyduje lewizna czy wypruwanie falków, jakbyś tam pracował to byś wiedział skąd firma kupuje towar itd. Zwykły dystrybutor jak każdy inny duży, z kasą i klasą. Pozdrawiam wszystkich z ND zwłaszcza zarząd za pomoc KM:) a Pan trader to chyba czas na Kurs języka polskiego

gregorpow

firma z kasą luźna atmosfera nikt nie rozlicza do czasu kiedy nie robi się wyników. Zarobki spoko

Zostaw opinię o Nelro data - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nelro data