Opinie o Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j. w Poznań

Zuzka Nowy wpis

Wymuszanie pracy na L4? Nie mam nawyku na nie chodzić ale czy to co pisali tu ze dwa lata temu mogłoby być jeszcze aktualne? poszukują obecnie grafika kreatywnego i chciałam się dowiedzieć jak bardzo czas pracy w tym przypadku mógłby być elastyczny. Patrząc na dostępne formy umowy może jest elastycznie, skoro można wybrać jej dowolna formę? A co z wynagrodzeniem? jak je oceniacie?

odradzam pracę tam. szef nie potrafi zarządzać zespołem. niczego nie można się tam nauczyć. jedyny plus - umowa o pracę i luxmed.

Jarosław

Umowa na czas nieokreślony czy terminowa? Rozumiem że benefity okrojone ale nie napisałeś jaka kasa? Dla wypłaty nie polecasz? To znaczy że jest nie za duża?

Również były pracownik

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Do tego każde, nawet dwudniowe, L4 to problem (zmusza się ludzi do przychodzenia do pracy z gorączką; przeprowadza się pracownikom rozmowy dyscyplinujące po powrocie z chorobowego, grozi zwolnieniem itp.), urlop to problem (nie pozwalają brać dwutygodniowych urlopów) i jako wisienka na torcie: konfliktowa menadżerka. W firmie jest przez to duża rotacja. Odradzam aplikowanie do tej firmy. Można dostać umowę o pracę (za nieduże pieniądze) i pakiet w luxmedzie, ale trzeba mieć nerwy ze stali i liczyć się z wykonywaniem absurdalnych poleceń – np. przychodzisz do pracy i nagle dowiadujesz się, że masz wymopować podłogę.

Honorata
@Również były pracownik

A tak to jak nie umowa o pracę, to pracownicy pracują na zlecenie?

@Również były pracownik Nowy wpis
@Honorata

Źle mnie zrozumiałaś. Ludzie są zatrudnieni na umowę o pracę, po prostu pracodawca nie przestrzega prawa i nie pozwala na 2 tygodniowe urlopy i wymusza pracę na L4.

:-)))) Nowy wpis

pracowałem tam kilka lat temu, Konflikty o byle kuriozum, pracodawca uważał że 2000 na rękę to (usunięte przez administratora) pieniędzy. i do ostatniej godziny potrfił kłamać z kamienną twarzą, że cięć nie będzie, a chwilę potem zwalniał. Gra nie warta świeczki, niepoważne roboty, niepoważni ludzie, a po tym co przeczytałem od użytkownika @Również były pracownik wnioskuję że ktoś tam chyba jednak teraz stoi na głowie i kręci się w ulicznym tańcu, firma raczej jako przystanek w znalezieniu lepszej pracy,

Justyna Nowy wpis
@:-))))

No cóż... Kilka lat to sporo tak czy siak, więc mimo wszystko cos konkretnego raczej musiało Cię tu trzymać. Piszesz o tych 2 tys, ale raczej Tobie tyle nie płacił? Nie po takim stażu?

Magdalena

Jestem ciekawa jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w firmie Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j. Niestety, ale od dłuższego czasu nie pojawił sie nowy wpis, z którego możnaby się dowiedzieć czegoś więcej o pracy w tym miejscu w czasie epidemii. Może jednak znajdzie się ktoś chętny i da znać, czy aktualnie poszukują nowych osób do pracy i czy atmosfera obecnie jest w porządku?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maja

Czy ma ktoś informacje na temat nadchodzących rekrutacji ?

@Maja

Byłam dziś na rozmowie - bardziej dla sportu niż z palącej potrzeby. Poszukiwani account i spec od SM. Bardzo fajne miejsce, z klimatem. Szef przesympatyczny, szczery, a co dla mnie było mega atutem - pracujący, a nie tylko odcinający kupony od tego, co wypracują inni. Zapowiada się stabilna, uczciwa praca (umowa o pracę ❤️) dla kogoś, kto do pracy idzie, by pracować. Gdyby nie fakt, że poszukuję troszkę innego rodzaju projektów i nie musiala dojeżdżać godzinę w jedną stronę, brałabym od razu. Nie znam ludzi, którzy tam pracują, dzielę się jedynie wrażeniami po rozmowie. Na plus i polecam! Robota czeka!

admin

Dlaczego uważasz, że firma pomarańczowi.pl jest dobrym pracodawcą? Napisz o tym, dodaj komentarz i podziel się swoją wiedzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j.
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Gen. Tadeusza Kutrzeby 16G lok. 126
    61-719 Poznań

Pomarańczowi.Pl D. Dąbrowski sp.j.