Detal Centrum sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Detal Centrum sp. z o.o.
2 6 11 5 1

Opinie o Detal Centrum sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Ewelina
 Opinia

@Krystyna, dobrze, że w Twojej ocenie obsługa Detal Centrum jest uprzejma w stosunku do klientów. Jednak chcę Ci przypomnieć, że to forum jest miejscem dedykowanym opiniom dotyczącym tej firmie, ale jako pracodawcy. Dlatego z tego miejsca chciałabym zachęcić osoby zatrudnione u tego pracodawcy o zamieszczanie wszystkich aktualnych informacji i uwag na temat Waszej pracy.

gość
 Opinia

Obsługa w sklepie SPOŁEM ULICA TĘCZOWA TO JAKAŚ MASAKRA nie szanują klienta .Jestem w tym sklepie codziennie i co chwilę słychać jak oczekujące osoby w wiecznie długiej kolejce bo tylko jedna kasa zawsze jest czynna skarżą się jak się klient pomyli krzyczą na cały sklep przy wszystkich oczekujących w kolejce ,zero kultury

Krystyna
@gość 16.05.2018 10:27

Jestem stałą Klientką sklepu przy ul. Tęczowej i oskarżenia, które są pod adresem Pań tam pracujących są bezpodstawne. Obsługa jest zawsze miła i uśmięchnięta oraz służą pomocą. Szczerze polecam robienie w tym sklepie zakupów ponieważ sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony. Pozdrawiam Krystyna

Ewelina
 Opinia

@gość czy to obsługa krzyczy na klientów? Nie jest to pro-klienckie zachowanie, czy w sklepie funkcjonuje jakiś kierownik, który widzi takie sytuacje? Wydaje się, że problem może leżeć w zbyt małej ilości pracowników w tym punkcie. Czy Detal Centrum poszukuje nowych osób do pracy?

Opinia

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Detal Centrum sp. z o.o.? Możecie się tym podzielić na forum?

Feliks
 Opinia

Czy firma normalnie działa? Dlaczego przestaliście pisać?

Pracodawca

@Feliks 08.04.2018 16:57

Dzień dobry, W dalszym ciągu funkcjonujemy na rynku. Jeśli ma Pan jakieś pytania zapraszamy do kontaktu z pracownikami wybranego działu. Pozdrawiam

Opinia

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w przedsiębiorstwie, to cenna wskazówka dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Detal Centrum sp. z o.o.? Napisz o tym!

Ewa
 Opinia

Jedna wielka klika i tyle. Jeśli jesteś osobą uczciwą i pracowitą to zostaniesz wykorzystana na maxa i nic z tego nie będziesz miała, bo do zasług są osoby, które nie robią nic poza lizaniem d.... komu się opłaca.

Tak11Nie

Paweł
 Opinia

Wcale się nie dziwie,że w Detal Centrum jest tak żle,najlepsi pracownicy odeszli, została tylko sama miernota.

Tak5Nie

gość
 Opinia

We Wrocławiu omijać pracę w tych sklepach z daleka szerokim łukiem.....kliki,układziki,lizusostwo aż mdli.....najgorsze sa te niedowartościowane krowy,które wyładowują swoją frustrację na innych pracownikach przy klientach. O odpowiedzialności finansowej dowiadujesz się na samym końcu podpisywania umowy o pracę.Ale nie dowiesz sie ile procent to wynosi. Wszystko wychodzi na remanencie i przecierasz oczy ze zdziwienia ,że każdy !!! pracownik ma ok 7 % straty do zapłacenia !!!! Kazdy sklep ma jakis ,chociaz minimalny limit strat-tu nie ma....za WSZYSTKO płaci pracownik,nawet za sznurki na szynkach,które wyrzuca,a które powodują stratę albo np. za utratę wagi na wysychających owocach,warzywach.Czyli co się nie sprzeda płaci pracownik.Co chwilę jakaś paniusia z biura na kontrolę,każda co innego wymysla,nie stojąc ani pięciu minut ze swoimi pomysłami za ladą czy kasą.Nie polecam tam pracy.Ja czekam do końca umowy i nie przedłużam.

Tak13Nie

Zostaw opinię o Detal Centrum sp. z o.o. - Wrocław

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie