Opinie o Inter parts w Stawiguda

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Inter parts. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter parts na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter parts w Stawiguda

kandydat

Niestety negatywna opinia ze względu na brak obiecanego kontaktu po rozmowie. Mimo obietnicy nie było jakiejkolwiek informacji o wyniku rekrutacji. Sama rozmowa archaiczna, przepytywanie jak na egzaminie. Brak jakiejkolwiek chęci tworzenia relacji, a za to ukierunkowanie na pokazanie wyższości. Niestety skończył się rynek pracodawcy i jeżeli firma chce zatrudniać przygotowanych ludzi, to również musi reprezentować jakiś poziom.

@Kandydat2

Hmmm, chyba Komuś pomyliły się firmy... Z tego co wiem to w firmie INTER PARTS nie ma na tą chwilę żadnej Pani Ani która mogła by przeprowadzać rozmowę kwalifikacyjną... Proszę również nie mylić firmy INTER PARTS z firmą INTER LAND!!! To są firmy kooperujące ale w dalszym ciągu są to dwie oddzielne firmy i praca na magazynie INTER LAND ma się nijako do pracy na magazynach filialnych INTER PARTS!!! Pozdrawiam Tomek

Były pracownik 3lata

Szczerze nie polecam kompletnie pracy na tym magazynie gdzie są łamane wszelkie przepisy kodeksu pracy, bhp i zasady moralności. Kierownik z góry pokazuje kto tu rządzi - nie dogadasz się z nim w żadnej kwestii, 80% ludzi którzy tam pracują to obcokrajowcy - bardzo utrudniona komunikacja, większość brygadzistów to ludzie niekompetentni, którzy zarabiają może 200-300zł więcej od zwykłego pracownika, a czują się jakby byli co najmniej kierownikami magazynu, są również ludzie którzy już pracują tam po dobre pare lat i nadal są zwykłymi pracownikami kompletnie nie szanują osób nowych i nie zachęcają nawet swoim zachowaniem do jakiejkolwiek miłej pracy, znam ludzi którzy pracują tam 5 lat a ich wypłata nic nie zmienia się, premie są ucinane nawet nie wiesz za co, panuje tam kompletny wyzysk. Ogólnie smieje sie z tych ludzi co maja wyksztalcenie srednie nic w zyciu nie osiagneli poza ukonczeniem szkoly xD i czuja sie wyżej on innych pracownikow bo pracuja tam po 5 czy nawet 10 lat i nadal probuja robic wielka kariere w tym dennym magazynie.

@Były pracownik 3lata

Pracowałeś w firmie INTER LAND a nie INTER PARTS, od kliku lat obsługą magazynu centralnego zajmuje się firma INTER LAND a nie INTER PARTS więc Twoja opinia jest o innej firmie!!! Pozdrawiam Tomek

Zuzia

O co chodziło jeszcze raz z tym magazynem, ktoś wyjaśni? Było napisane, że od 10ciu lat już firma go nie obsługuje a my z chłopakiem widzieliśmy, że na stronie jest oferta z tamtego roku do oddziału z Stargardzie. Te oferty mają datę 2022 ale wciąż wiszą. Wiecie czy są w ogóle aktualne? aplikował ktoś teraz?

Qiub

Jeżeli mówimy o firmie INTER LAND, jest to firma która obsługuje logistycznie inne firmy nie tylko INTER PARTS.

Helena Nowy wpis

Hej, na stronie jest dostępna oferta dla specjalisty ds. wyposażenia warsztatowego. Mam już doświadczenie w sprzedaży dlatego rozważam aplikację. Czy pod względem finansowym warto? jakie wychodzą teraz widełki?

Czy można liczyć w Inter parts na prywatną opiekę medyczną?

Teresa

Czy to jednoznaczne zaprzeczenie? :/ W takim razie co innego w zamian oferują?

Qiub Nowy wpis

Tak można liczyć na prywatną opiekę medyczną realizowaną przez Medicover jak i również pakiet sportowy Mwdicover Sport

Zuzia

Xx
@Zuzia

Obecnie Stargard szuka osoby na magazyn.

@Xx

Pracujesz tam w nim może ze tak piszesz? Bo jeżeli tak to czy byłaby szansa na więcej informacji dotyczących warunków? jak praca wygląda? kiedyś w ofercie pisali po prostu o pozytywnym nastawieniu oraz doświadczeniu w branży moto. To tyle trzeba? jak duży jest ten magazyn?

@Zuzia

To jest magazyn filialny, ma się nijako do magazynu Centralnego który jest obsługiwany przez firmę INTER LAND. Pozdrawiam Tomek

@Qiub

Zauważyłem, że w kilku komentarzach już Pan podkreślał te kwestie. Ale skoro tak to co należy do tej docelowej firmy? który obszar / dział tak dla jasności?

Qiub Nowy wpis

Były pracownik 3lata

Bożena
@Były pracownik 3lata

Wspomniałeś o łamaniu zasad bhp ale nic konkretnego w sumie nie podałeś. Co masz dokładnie na myśli? Jeśli rzeczywiście coś było nie tak to czemu tego nie zgłaszałeś?

BSZ
@Bożena

A komu zgłaszać i kiedy? Gdy się pracuje, to człowiek zaciska zęby i ma nadzieje, że będzie lepiej. Nie zgłasza uchybień, bo jeszcze mu zależy na pracy i boi się, że zgłoszenie utrudni mu i tak już trudną pracę. Po drugie, pracownik rozumie, że kierownictwo wie o wszystkich uchybieniach w pracy i w 100% je akceptuje, i wręcz nie życzy sobie żadnych uwag. Zgłoszenie, to taka walka bezsensu. Gdy, w końcu taki pracownik zrozumie, że należy odejść, to nie ma siły i czasu, po odejściu, gdziekolwiek i cokolwiek zgłaszać, bo to nic nie zmieni. Taki pracownik straci tylko czas i nerwy, a nic nie osiągnie. Tak działa 100% firm w Polsce. Albo zgadzasz się na złe traktowanie, złe warunki, za duże obciążenie pracą, albo "won." Innej opcji w Polskich firmach nie ma. Moje 17-letnie doświadczenie

shmon
@Były pracownik 3lata

@Były pracownik: przecież Inter Parts od 2013 nie ma magazynu, tylko obsługuje zupełnie inna firma! na pewno tam pracowałeś, czy tylko tak ci się wydaje? :)

Magazynier 1
@Były pracownik 3lata

Orientujesz się może czy jak okres próbny się skończył a nie chcem dalej pracować...to muszę zdać obuwie ochronne ponieważ słyszałem że biura kaucję za nie ?proszę o odpowiedź

@Były pracownik 3lata

Brałeś udział w rekrutacji do Inter parts. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
kandydat

Kandydat2
@kandydat

Niedawno mialem rozmowę i odniosłem podobne wrazenie. Pani Anna już podczas rozmowy telefonicznej w której zaprosiła mnie na spotkanie między wierszami próbowała okazać swoją wyższość. Podczas samego spotkania było juz tylko gorzej. Jeśli juz na rozmowie kwalifikacyjnej ktos stara się ponizyc przyszłego pracownika i udowodnić mu na sile że jest się kimś lepszym od niego to mysle że nie wiele osób się zdecyduje na taką współpracę. A Pani Ani polecam wizytę u psychologa.

Agnieszka
@Kandydat2

W jaki sposób dokładnie próbowała pokazać „swoją wyższość”? Mógłbyś napisać wprost, co tam się dzieje. Tak byłoby lepiej.

????????

Kobiety też są przyjmowane ? ????Bardzo proszę o odpowiedź

@????????

Jasne, nie ma z tym problemu.

Były klient
@????????

Oczywiście że są przyjmowane. Kwestia tego jak są traktowane przez kierownictwo. Z tego co wiem, to jeden z kierowników wiem że bardzo lubi szczególnie jedną kobietę.

Zofia

No dziwny w sumie. A ty tam może pracujesz i jesteś w stanie coś powiedzieć o atmosferze w firmie jak to wygląda? Na jakie zarobki na przykład można liczyć?

martika

pracodawca idzie na rękę

Starałem się o pracę w jednej z filii. Dowiedziałem się od byłych pracowników że pracowali dobre klika lat po 8,5- 9 godzin a listę podpisywali za 8 godzin. Coś z sobotami też nie było jasne czy płacone czy nie. Zrezygnowałem

Czar
@Kandydat

Im więcej sobót pracujesz tym więcej ci (usunięte przez administratora) opłaca sie ich robic wogole o nad godzinach nie wspomnę,wyplaty śmieszne zero podwyżek ludzie naprawdę po wielu latach odchodzą bo mają dość takiego traktowania ,człowiek zapier...a zatrudnia takiego na zlecenie co siedzi nic nie robi a godziny lecą i zarobi więcej od ciebie ...brak slow

Teresa
@Czar

aż to nie do uwierzenia jest co piszecie ! jak ktos na zleceniu moze zarabaic wiecej niz ten na etat i jeszcze co przychodzi w soboty ? skąd takie nierówne traktowanie w tej firmie?

@Kandydat

Najgorsza praca ever, białystok, ogrodniczki. 1 rok wytrzymałem. Jestem hardcorem

PRACOWNIK

Sprzedawca raczej od tego jest żeby sprzedawać, nieprawdaż?

Mojżesz

Kiepska kadra kierownicza. Jeśli idziesz na magazyniera to musisz lizać już mocno (usunięte przez administratora) żeby coś osiągnąć inaczej to praca tylko na rok może dwa. Reszta tak jak niżej napisane.

Szczerze nie polecam pracy na magazynie. Kierownik omija rozmowy o pieniądze swoją głupotą, panuje tam wyzysk. Rozmawiając z brygadzistami zapadła mi w pamięci rozmowa z jednym z nich, który przedstawił swoją sytuację - 3 lata jest brygadzistą, poznał 70 osób. NIE POLECAM

Kaja

@były pracownik a nie ma problemu z terminowością wypłat?

@Kaja

Nie znoszę tego miejsca. Przyprawiło mnie o rozstrój nerwowy ale trzeba przyznać że kasa punktualnie. Jedyny walor tej firmy.

@Kaja

Nie spotkałem się z takim problemem.

Natalia

Wypowiadasz się w sposób negatywny o pracy w firmie ale niestety nie podajesz żadnych konkretnych argumentów, które mogłyby pomóc w ustaleniu tego dlaczego akurat takie masz zdanie o Inter parts. Czy możesz rozwinąć swój wpis i napisać dlaczego nie znosisz tego miejsca i przyprawiło Cię o rozstrój nerwowy jak wspominasz?

@Natalia

I nie podam. To nie ma sensu. Prawda jest taka ze firma stosuje mobbing wobec pracowników. Mowa o tych z magazynu.

żadnych szkoleń, żadnych awansów, zero zainteresowania pracownikiem i jego ambicjami czy zdolnościami. jak komentarz niżej - praca na 2-3 lata max bo dłużej tam pracować to brak szacunku do samego siebie i zdzieranie zdrowia. chora kadra kierownicza, ludzie roboty, (usunięte przez administratora)

Jacuś leśniczy

Słabiutko i marniutko. Szukamy pracowników już gdzie się da bo starych nie szanujemy. Przykre.

@Jacuś leśniczy

Odeszło bardzo wielu pracownikow i tych starych i tych nowych a dyrektor dalej obcina ludziom punkty i wypłaty i ma wszystko w nosie....

Janko

Firma z opinia dobrego pracodawcy to chyba coś znaczy? Może komuś nie odpowiada praca niech ją zmieni i nie marudzi.

Karol

@Ja co masz na myśli pisząc mobbing ? Co się wydarzyło w firmie ?

Eryk

Dla mnie opinia byłego pracownika nie jest obiektywna!!

@Eryk

A jaka jest obiektywna? Przyszłego pracownika?

Kacper

Czy łatwo o awans ?

KIedyś pracowałem

Kiedyś tam pracowałem. Ogólnie słabizna pod względem kasy, obiecanki cacanki. Praca raczej dla młodego człowieka co rozpoczyna karierę zawodową na 2-3 lata, co nie ma rodziny i mieszka u mamusi. A i bym zapomniał że o podwyżkę nie woła. Jak zawoła to zwolnią i zatrudnia nowego co popracuje kolejne 2-3 lata. I tak w kółko.

były pracownik oddziału

Brak odcinków z wypłatą, NIE WIADOMO CO I ZA ILE!!!!!!!!!! Ukrywanie czasu urlopu przez kierownictwo!!!!!!!!!!!! Obiecanki odnośnie podwyżek!!!!!!!!!! Słabe traktowanie starych pracowników!!!!!!! Jak (usunięte przez administratora) zaczyna płonąć z braku ludzi, wtedy kierownicy są milusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter parts - Stawiguda

• Jak się pracuje w Inter parts?

Zobacz opinie na temat firmy Inter parts tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter parts?

Inter parts