Opinie o Remobud Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Remobud Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Remobud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remobud Sp. z o.o. w Kraków

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie! Pracodawca nie szanuje pracowników tak, jak pisali poprzedni użytkownicy tak było i jest do dzisiaj. Pracownik jest tam uważany za nic także szkoda tracić czasu. Omijajacie szerokium łukiem!

Kacper Nowy wpis

Czy ta Firma to Firma budowlana? Czy można się dostać bez ukończonej matury?

Karo Nowy wpis

Jeżeli nie jesteś z glogoczowa to nie masz tak dobrze nie każdy ma prawo jazdy a kierownicy nie chcą się godzić na to żeby dobrać grupy tak żeby jeździli razem bo twierdzą że zrobi się (usunięte przez administratora) Osobiście do tego dąży żeby jak najbardziej okolice Krk miały przechlapane z dojazdami ale zapomina o tym że to nie glogoczo a okolice Krk chodzą mu na dodatki.... Więc może porostu nie mieszać Krakowa z proszowicami tylko pozwolić zrobić grupy które będą odpowiadały ludziom do jazdy a nie ze cześć jedzie busami bo nie mogą swoich grup stworzyć to wszystko jest robione tylko i wyłącznie po to by utrudnić ludzi pracę i wszystko inne... A powinno być przeciwnie

Wojtek Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje i na jakie stanowiska? Jaką umowę proponują i czy coś z dodatków socjalnych macie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Remobud Sp. z o.o..
Kika

Firma jest nie taka zła ale 2600 wypłaty dostawać a za dodatkowe godziny wiadomo w kopercie co z tego że zarobisz 4500tys jak robisz na czarno po 16 godz to praca dla robotów nie ludzi a prezes tylko patrzy żeby zabrać pracownika kopertę z ciężko zarobiony i pieniędzmi. Zabrać bo to są pieniądze na czarno ale też nikt nie da sobą pomiatac dziś ma 60 ludzi którymi może miotac a jutro będzie ich 40 i co myśli że nadal będą walić nadgodziny żeby zarobić mógł on a w dodatku pracownik nie dostanie swojej koperty haha nie wiem czy pomyślał o tym że może ktoś z PIP lub zusu przyjść po kopertę ;)

@Balu, co się zmieniło jeśli chodzi o warunki pracy? Czy obecnie w Remobud można liczyć na premie do podstawowego wynagrodzenia? A może pracodawca oferuje benefity pozapłacowe? Chętnie poznam więcej szczegółów dotyczących pracy w Remobud.

Dawno nie było wypowiedzi na temat Remobud Sp. z o.o., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Balu

Przyszlo ok 10 nowych pracownikow warunki pracy sie polepszyly wyzsza pensja fajny jeden mlody kierownik bardzo wymagajacy ale spoko

Witek

Jeśli ktoś idzie do pracy i nie ma zamiaru pracować to z całą pewnością niech zmieni firmę!!

Młody

A wogóle czy ktoś was zmusza do pracy w tym zoo, zróbcie sobie z dyszke dzieci i wyjdzie leząc na to samo

ABRAM

Spółka zo.o..Remobud to prawdziwa firma sprzątająca która powinna się zajmować sprzątaniem zoo to moja opinia chyba największy czas poinformować inspekcje pracy co się w firmie dzieje z poważaniem abram

Ferdek

Zero szacunku dla pracownika ciągle zmuszanie do robienia nadgodzin . Jeśli się sprzeciwiasz zostajesz zmieszany z błotem. Żeby uchronić się przed sprawami w sądzie pracy kasa Ci podpisywać papiery że nie masz roszczeń co do firmy itp. Trzymam chłopaki za was kciuki żebyście wygrali sprawę i żeby firma stała się uczciwa wobec starych zasłużony pracownikow

Witam Jestem pracownikiem firmy i napisze anonimowo bo wiem że gdy wyjdzie poniose konsekwencje swojej wypowiedzi . Firma jak firma . Część ludzi bardzo fajna i sympatyczna da się dogadać. Również posiadamy paru ambitnych z klepkami na oczach który boją się sprzeciwić prezesowi który patrzy tylko na swój interes który wymaga od pracowników by byli dostępi 24h na dobę i twierdzi że płaci im bardzo dobre pieniądze. Tu bym się klocil są to bardzo śmieszne pieniądze . Do sprzętu piszą prawdę śmiech na sali wszystko najtańsze , ubrania pracowników to zwykle szmaty. Co do prezesa jest faktycznie człowiekiem interesu umie zadbać o swoje interesy tylko nie o pracowników bo mają robić i nie dyskutować. Komu pasuje taka praca siedzi i się nie odzywa (tak jak ja ) kto ma w glowie ucieka a takich coraz więcej. Każdy z nas jest kowalem swojego .

Radosław R.

Jeśli pan "Włodek" zadzwoni do mnie to napisze na tym forum że ma jaja, póki co to osoby ubiegajace sie o tą prace mogą zobaczyć poziom spanikowanych osób że nie ma ludzi do pracy i jak traktują osoby i (usunięte przez administratora) się im w życie prywatne.

Radosław R.

Witam wszystkich! Zdania są na tym forum podzielone z tego co czytam, A więc wyjaśnię parę spraw i mam nadzieje że sprawiedliwie! - Włodek, nie wiem co to za(usunięte przez administratora) z tej firmy podaje się za pana Włodka, ale fajnie ze dowiaduję się od kolegi który pisze mi że opisują moją osobę. -odszedłem z tej firmy ponieważ nie ma szans rozwoju zawodowego a przy łopacie i miotle nie chcę spędzić resztę życia. -osoby idące do tej pracy mają okazje przeczytać jak traktują byłych pracowników, odszedłem zgodnie z przepisami "REMOBUDU" okres wypowiedzenia, zdałem wszystkie ubrania i nie obwiniam firmy za nic więcej. A więc teraz moja opinia: póki tam pracujesz jest fajnie i w miare miło oczywiscie nowa osoba po przeszkoleniu bedzie musiała chodzic na zmiany bo jeśli nie to zaczna się problemy, jesli chodzi o kierownika to idzie z nim wszystko załatwic w miare rozsądku zarobki 2,400zł plus skóry. teraz pisał pan "Włodek" nie mam pomyslu na życie pytanie czy ta osoba też posiada takie konto jak ja dzięki pracy za granicą czy ma nowy samochód i jest zabezpieczony finansowo, myślę że nie! Więc panie Włodku jesli ma pan jaja to czekam na telefon i niech pan powie co z mojej strony zrobiłem nie tak chyba że jesteś c..ta i pan się boi!!! wszyscy w firmie mają do mnie kontak i z numerem nie będzie problemu. A więc jeśli ktoś ma pytania jeszcze jakieś w sprawie tej pracy to można dalej pisać odpowiem tak jak to wygląda.

Amur

Pomyśleć że Pan Włodek umie się poruszać po internecie więc kto jest anonimowy ten jest :) zarobki dobre śmiech na sali :D a wypowiedzi kierowników na tym portalu mówią o nich (słoma z butów wystaje )

Boooooo

Firma pierwsza klasa ! Robota nie jest łatwa jak to robota hutnika ale można naprawdę dużo zarobić ! Polecam !!

AAA

Niestety konkurencja robi swoje? Takie nie uczciwe wpisy i zagrywki niszczą najlepsze firmy, no i oczywiście anonimowo... Amur ?

Amur

Praca niewolnicza masz robić bo za brama Huty 100 czeka na twoje miejsce . Kierownicy szczególnie gary i mały kurdupel oddali by życie za prezesa który jest zwykłym chamem i prostakietm . Kasa cześć na konto ochlapy w kopercie zapomnij o jakiś dodatkach typu 50% czy 100% . Nie polecam można znaleźć naprawdę lepsza pracę . Gdzie pracownik będzie szanowany i doceniany . Ogólnie firma posiada ok 10 mioteł , 8 łopat , 5 sprawnych taczek, i 3 nowe japonki i ok 37 białych naiwnych niewolników.

Włodek
@Amur

Niestety takie pierdoly mogą pisać tylko takie pedały z bródką które się zwalniają nie mając pomysłu na życie

Włodek
@Amur

Wracając jeszcze do twojej opini co posiada firma ( kłamstwo z twojej strony ) to co ty posiadasz pracując w innych firmach np w Niemczech poza pomarańczowym tel i wiejskim srebrnym łańcuchem na szyi

xxx

witam czy moze ktos napisac cos na temat tej firmy zarobki praca itp bo mam okazje isc tam do pracy ale nwm jak to dziala

Zostaw merytoryczną opinię o Remobud Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Remobud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Remobud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Remobud Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Stefana Rogozińskiego 6 lok. U13
    31-559 Kraków