Opinie o Dss-Engine Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dss-Engine Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dss-Engine Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dss-Engine Sp. z o.o. w Gdynia

Dariusz Nowy wpis

Pracujecie na zleceniowkach na ten moment?

ewa Nowy wpis

@marko to jest dobra firma i ludzie się jej trzymają tak że ciężko o ich oferty pracy

marko Nowy wpis

To racja, sprzedaż łódek i jachtów to trochę inna branża niż samochody, tu się przeważnie tworzy na zamówienie, ewentualnie gotowy produkt idzie na sprzedaż, wystawia się go na targach i tym podobnych. Mnie zastanawia, czy dss-engine w ogóle szuka co jakiś czas nowych pracowników, czy nie ma co liczyć na szybki angaż?

Toren Nowy wpis

O ile samochody można jakoś przypisać do ogółu ludzi o tyle łodzie czy jachty są oferowane konkretnym osobom fizycznym czy prawnym. Przecież nie ma nigdzie żadnego salonu motorówek na terenie Gdyni. Odnoszę wrażenie, że spece od marketingu wiedzą co robią i do kogo się zgłosić z gotową ofertą. W sumie po to oni są :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dss-Engine Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Yetiu

Dss-Engine jest firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą łodzi, jachtów. Tak siedzę i się zastanawiam tylko - jak ta firma w ogóle ma klientów jak nigdzie nie widać śladów istnienia chociażby ich strony internetowej... Nie ma żadnych informacji, na temat jak można byłoby dokonać wyboru, z kim się kontaktować w sprawie kupna... Inaczej powinni to rozwiązać.

maciej

też jestem ciekawy dalszego rozwoju akcji, bo widzę, że faktycznie coś się zaczęło konkretnego dziać na wątku tej firmy, a już powoli traciłem nadzieje.. też mam teraz takie przeczucie, że firma nie czuje się już tak pewnie na rynku tak jak kiedyś? czekam w takim razie na dalsze informacje od Was i pozdrawiam

alba

Co masz na myśli, że nie chciał stracić monopolu? @Tekla, widać, że wiesz coś więcej, więc proszę podziel się z innymi.

tekla

może i tak. Firma zajmuję się ciekawymi rzeczami, niewiele jest takich firm na rynku, więc może ktoś nie chciał stracić monopolu

gajto

ja pracowalem (usunięte przez administratora) i dostalem kase choc mial problemy i musial sie zapozyczyc.poznalem go ja.ko czlowieka na poziomie.(usunięte przez administratora)

były

(usunięte przez administratora)doczekał się swego odsiedział 10 miesięcy w Słupsku pewnie teraz boli go (usunięte przez administratora) bo bardzo często schylał się po mydło(usunięte przez administratora)

minister

witam ja tez nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) wieśniak i burak ale co do moich pieniędzy to je odzyskałem bardzo szybko

brygida805

Byłem pracownikiem firmy(usunięte przez administratora)praca za granicą , ale co do wypłaty to koszmar.Bezczelny p.(usunięte przez administratora) kłamał w żywe oczy że pieniędzy nie otrzymał i nie może wypłacić ani grosz,a armator zagraniczny dawno pieniądze Jemu przelał. Jednym słowem (usunięte przez administratora) krętacz od 2008 roku jest mi winien pieniądze.Jak dzwonię na nr. komórkowy to nie odbiera telefonu,a gdy dzwonię z zastrzeżonego nr. to odbiera no i po prostu słysząc mnie przerywa połączenie (usunięte przez administratora) GBUR .Proszę uważać na tego pracodawce

anonim - 2010-04-04 17:25:31 Z tego co wiem to jeden z byłych pracowników podał go do sądu i wygrał skazali go na 10 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata i zwrot kasy, jak macie mozliwośc to oddajcie go do sądu moze go w końcu zamkną a za kratami nauczą go jak podawac mydło z podłogi, wtedy juz nikogo nie oszuka bo będzie bolała go dupa,córkę brzydulkę tez bym posadził bo ona razem z (usunięte przez administratora)BURAKIEM robiła przekręty.Ogólnie to prawie cała rodzina uprawia ten proceder. Byłem pracownikiem firmy Dejewski,praca za granicą , ale co do wypłaty to koszmar.Bezczelny p.(usunięte przez administratora) kłamał w żywe oczy że pieniędzy nie otrzymał i nie może wypłacić ani grosz,a armator zagraniczny dawno pieniądze Jemu przelał. Jednym słowem złodziej i krętacz od 2008 roku jest mi winien pieniądze.Jak dzwonię na nr. komórkowy to nie odbiera telefonu,a gdy dzwonię z zastrzeżonego nr. to odbiera no i po prostu słysząc mnie przerywa połączenie .(usunięte przez administratora)GBUR .Proszę uważać na tego pracodawce ,

Z tego co wiem to jeden z byłych pracowników podał go do sądu i wygrał skazali go na 10 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata i zwrot kasy, jak macie mozliwośc to oddajcie go do sądu moze go w końcu zamkną a za kratami nauczą go jak podawac mydło z podłogi, wtedy juz nikogo nie oszuka bo będzie bolała (usunięte przez administratora)BURAKIEM robiła przekręty.Ogólnie to prawie cała rodzina uprawia ten proceder.

zawiedziony

juz ponad miesiac czekam na zaplate. (usunięte przez administratora) to wielki krętacz, który nie ma pojęcia o swojej pracy , nie daje umów o pracę, egzystuje tylko dzięki ciężkiej pracy fachowców, którym pózniej nie płaci, przez co traci ciągle pracowników. Nikomu nie polecam współpracy z DSS, bo również zostaniecie oszukani, czy kto kolwiek dostal swoje pieniadze z dss??

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

mam pytanie do Heleny czy ten cały prezes wypłacił już tobie pieniądze bo tez mam problem z tym typem

joka

cały ten prezes to się na niczym nie zna, opowiada bajki gdzie on nie byli i co on nie robił ma tez kilku ludzi którzy nic nie potrafią .oszukuje nie wypłaca pieniędzy , teraz urzęduję na terenie stoczni remontowej nauta.

helena

Takiej zasranej firmy jak dss-engine to jeszcze w życiu ni widziałem prezesowi wydaje się że jest najmądrzejszy na swiecie a w rzeczywistości analfabeta jak reszta jego przydupasów. Firma powinna byc zgłoszona do programu mam talent -specjalizuje się w okradaniu pracowników

nowy

sprawiedliwosci stało się zadoś został wkońcu skazany za swe oszustwa burak beszczelny

Zostaw merytoryczną opinię o Dss-Engine Sp. z o.o. - Gdynia

Dss-Engine Sp. z o.o.