Ecu-Line Polska sp.z o.o.

Gdynia

Opinie o Ecu-Line Polska sp.z o.o.

robi

rzadko rekrutuja, mozna sie wiele w firmie nauczyc, atmosfera nie wiem jaka jest teraz,rozmowa kwalifikacyjna jest po angielsku, przynajmniej ja tak mialem 2 lata temu.pytali o incotermsy. nadmienie ze pracowalem tam w latach 2009-2012,ponoc jest nowa kierowniczka teraz

były pracownik

Jak możesz to omijaj.. pani prezes robi wielkie wrażenie a potem wielkie jaja z Ciebie .. [usunięte przez admina]g.. lepszy tani pracownik niż taki który coś umie.. a błędy .. coż naprawiać będą następni.. porażka PORAŻKA !!!

Zostaw opinię o Ecu-Line Polska sp.z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecu-Line Polska sp.z o.o.