Opinie o Orange w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Orange. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orange na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange w Łódź

Anna Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcę. Mało się zarabia w tej firmie, zwalniają gdy nie ma dużo pracy. Potrzebują pracownika gdy jest bardzo dużo pracy. Firma zatrudnia pracowników przez Agencję Pracy w Warszawie.

Ewa Nowy wpis

Ile wynosi dieta w firmie?

Look Nowy wpis

Generalnie praca w sprzedaży dla wskazanego telekomu na dzień dzisiejszy to tragedia. Nie działające programy, ciągle reklamowanie wynagrodzenia, zawyzone plany sprzedażowe, Twoja realizacja planów jest uzależniona również od firm zewnetrzynch nie tylko od Ciebie, nie współmierna odpowiedzialność w stosunku do kontraktów oraz nie czytelne zasady współpracy. Jedyne co może Cię Tam czekać to nerwy oraz poczucie że ciągle ktoś Cię (usunięte przez administratora)

pracowniksalonuw Łodzi Nowy wpis

Piszę tą opinię odnośnie pracy w salonach Orange. Myślę że to jest praca przeciętna, zarobki owszem mogą być wysokie ale pod warunkiem wykonania miesięcznego planu sprzedażowego. Na rękę nowy pracownik dostaję 2400-2500 jeśli wyrobi plan może dostać drugie tyle. Nie jest to zadanie łatwe. Duża rotacja pracowników świadczy o tym że ludzie nie są raczej zadowoleni z pracy w tej firmie, z powodu właśnie niemożliwości wyrabiania planu. Jeśli ktoś uważa się za dobrego sprzedawcę to jest to praca dla niego. Niestety branża telekomunikacyjna powoli się... kurczy. Ludzie mają już dużo usług, jest duża konkurencja, szczególnie w Łodzi jeśli chodzi o internet stacjonarny i telewizję. A takie są wytyczne planów firmy Orange. Warto spróbować, chociażby dla doświadczenia. Wielu pracowników i byłych pracowników w tej firmie za atut uważa dobrą atmosferę w pracy. Mam na myśli tu kolegów i koleżanki. Pamiętajmy jednak że praca z ludźmi nie należy do łatwych, nerwowość i wybuchowość to nie są pożądane cechy kandydatów na to stanowisko. Klienci są różni... Pamiętajmy że wiele spraw ludzie załatwiają teraz przez internet, siłą rzeczy z czasem salony zaczną znikać albo liczba etatów będzie redukowana. Ogólnie polecam, ale nie dajcie się zwieść obietnicą na rozmowach kwalifikacyjnych o dużych zarobkach. Owszem, może tak być ale tylko dla wybitnych sprzedawców.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
True

Piszę o infolinii w Łodzi przy ul.Wólczańska 22/26. Atmosfera w pracy tragiczna. Kierownictwo dba tylko o swój tyłek. Zero pomocy nowemu pracownikowi co jest objawem snobizmu i braku szacunku dla nowych ludzi.Masz zap....ć i sprzedawać światłowody,pomimo tego ,ze firma cie olała na samym starcie i nie przeszkoliła. Oczywiście szkolenie z teorii ,z ofert było ,ale każdy kto choć trochę liznał branży telekomunikacyjnej wie,że najważniejsze jest tzw. szkolenie stanowiskowe z obsługi systemów i aplikacji. W Orange tego nie ma.Sadzają cie od razu na słuchawce. Odbierasz połączenia od klientów i męczysz się,bo wielu rzeczy nie wiesz,nie masz pojęcia gdzie co znaleźć,nie masz kogo zapytać,gdyż każdy rozmawia na swojej słuchawce. Zaczyna się stres,niemoc,bezradność a w dodatku kierownik cie je...ie,że nie spełniasz standardów prowadzenia rozmowy itd... Chcesz a nie możesz. Wielkim błędem tej firmy jest,ze konsultanta nie szkoli się w ogóle praktycznie.Ludzie się zniechęcają szybko i odchodzą.Na rotację pracowników nikt z kierownictwa wyższego szczebla nie zwraca uwagi.Owszem wśród konsultantów jest procent osób,które pracują dłużej,ale widać na ich twarzach zmęczenie i wypalenie zawodowe. Podsumowując call center bez przyszłości.Razi brak profesjonalneg przygotowania nowych konsultantów do pracy. Jeśli chcecie się stresować,mieć za kierownika starego wyjadacza,który cie totalnie olewa,ale macie upór i silną wolę to możecie spróbować. Ja prywatnie jednak nie polecam,szkoda zdrowia, nerwów

Zostaw merytoryczną opinię o Orange - Łódź

• Jak się pracuje w Orange?

Zobacz opinie na temat firmy Orange tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Orange