Wafelek

Opinie o Wafelek

Anna

Dzis poprosiłam o 20 deko kurczaka tarczynski, pani skroiła mi połowę żółto zielonej szynki w innym kształcie a drugą połowę tarczynski. Tamta na pewno była połowę tańsza a zapłaciłam za całość jak za tarcz. Zauwazyłam w domu......

bella

Bardzo oszukują z cenami,jeżeli ktoś myśli że kupuje w promocji to bardzo się myli.Wszystko trzeba sprawdzać z czytnikiem,bo każda cena jest oszukana.Za każdym razem jest tak samo,przestrzegam wszystkich nie dajcie się oszukać

Zostaw opinię o Wafelek - Truskolasy

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wafelek