AWBAUTEX

Opinie o AWBAUTEX

Team

Widać komuś bardzo zależy na wypisywaniu bredni,pracujemy jakiś czas i jest okey,ale tak to jest jak się wyrzuci z pracy złodzieja lub lubiących alkochol itp.Na przyszłość pracujcie tam gdzie może zapłacą może nie, gdzie trzeba dojechać samemu,i gdzie można pić, kra...ć i gdzie jest faktycznie dziadostwo,my tutaj mamy pracę i sobie chwalimy i się nie martwimy...Team.Pozdrowienia dla psędo niezadowolonych.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o AWBAUTEX - Nowy Sącz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AWBAUTEX