Opinie o Fluence Finance Hubert Sierocki w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fluence Finance Hubert Sierocki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fluence Finance Hubert Sierocki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fluence Finance Hubert Sierocki w Warszawa

Magdalena O. (Warszawa)

Od początku mojej współpracy z firmą byłam miło zaskoczona rzeczowością i fachowością. Pracownicy rozwiali wszystkie moje wątpliwości i doradzili w jaki sposób odzyskać moje pieniądze. Sprawa zakończyła się sukcesem odzyskałam całą kwotę wraz z odsetkami a jedyne koszty, które poniosłam to wcześniej ustalona prowizja. zdecydowanie polecam firmę Fluence Finance.

Krystyna B. 30000zł, Wrocław

Komunikatywność, uprzejmość, szczegółowość i jasność informacji. To ocena wstępna, bo współpraca dopiero się zaczyna.

Dagmara

Dzięki współpracy z firmą Fluence Finance nasza firma odzyskała przysługującą nam wierzytelność. Firmę tę cechuje profesjonalne działanie na każdym etapie windykacji. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Fluence Finance.

Ewa (Warszawa)

Szybko i skutecznie ;) Brak opłat wstępnych, brak innych kosztów - tylko ustalona z góry prowizja.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy prawnik w firmie Fluence Finance Hubert Sierocki? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Tomasz D.

Jestem w pełni usatysfakcjonowany współpracą z Fluence Finance. Powierzyłem tej firmie kilka spraw, niektóre z nich wymagały dłuższego czasu i trzeba było uzbroić się w cierpliwość. Najważniejsze, że podjęte przez nich działania zakończyły się sukcesem. Odzyskałem cały dług wraz z odsetkami. Na każdym etapie prowadzenia moich spraw mogłem liczyć na fachowe doradztwo. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i wsparcie. Pozdrawiam cały zespół Fluence Finance

Mariusz K.

Szybka zakończona sukcesem windykacja. Polecam, profesjonalna obsługa, dobry kontakt.

@Mariusz K.

Bardzo dziękujemy za współpracę, Pana sprawa jak większość, która do nas trafia nie była łatwa. Na szczęcie wyrok sądowy wszystko zmienił i dłużnik musiał zapłacić. Każda firma boryka się z mniejszymi lub większymi problemami z płatnościami. Proszę pamiętać, że podjęcie szybkich działań pozwala na zwiększenie skuteczności nawet do 99%. Warto rozpocząć proces windykacyjny nie później niż 30 dni po terminie płatności FV.

Kamilla

Wyczerpujące informacje,szybkie działanie i co najważniejsze skuteczne i zgodne z oczekiwaniami. Polecam

@Kamilla

Dziękujemy. Kontakt z Panią to czysta przyjemność, otrzymaliśmy szybko komplet dokumentów ze szczegółowym opisem sprawy co ułatwiło nam podjęcie działań. Cały proces nie trwał dłużej niż 2 tygodnie. Proszę pamiętać o nas w przyszłości.

Marlena

Jako była klientka firmy Fluence Finance szczerze polecam współpracę. Od początku miałam dobry kontakt z pracownikami, którzy krok po kroku wyjaśnili strategię działania. Podjęte kroki okazały się skuteczne i szybko odzyskałam swoje pieniądze. Nie poniosłam żadnych kosztów, poza wcześniej ustaloną prowizją, którą wpłaciłam po skutecznej windykacji. Polecam za fachowość . Jeśli kiedykolwiek będę miała problemy z odzyskaniem pieniędzy na 100% znów skorzystam z usług Fluence Finance.

@Marlena

Bardzo dziękujemy polecamy się na przyszłość.

Beata + 6

Korzystałam z pomocy w jednej sprawie. Od początku bardzo dobry kontakt, ustalona strategia działania. Windykacja przebiegła szybko i sprawnie, dłużnik spłacił w ratach a ja zapłaciłam jedynie prowizję na która się z góry umawiałam.

@Beata + 6

Dziękujemy za pozytywną opinie. Każdą sprawę staramy się poprowadzić możliwie najszybciej. W Pani przypadku na szczęście udało się zakończyć sprawę na etapie polubownym, tak jak większość spraw które do nas trafia. Jeśli pojawią się kolejne problemy w Pani firmie zapraszam serdecznie - chętnie pomożemy.

Janusz

(usunięte przez administratora)... Inaczej serio nie można tego nazwać. Wyciągają na samym początku ogromne pieniądze na rozpoczęcie sprawy po czym zero kontaktu przez kolejne miesiące. Po próbie zerwania z nimi umowy grożą karami finansowymi, mimo iż kompletnie nic w sprawie się nie dzieje. Nie polecam nikomu kto chce faktycznie odzyskać swoje pieniądze.

@Janusz

Panie Januszu, bardzo nam przykro, ale złożenie pozwu wymaga uiszczenia opłat sądowych, które są ustalone przez ministerstwo sprawiedliwości, nie mamy wpływu na ich wysokość. Uiszczone przez Pana koszty sądowe będą zasądzone w całości na nakazie zapłaty i zwrócone po skutecznej egzekucji tak jak kwota główna i odsetki. Po złożeniu pozwu wszelkimi możliwymi sposobami staramy się przyspieszyć postępowanie, lecz w przeważającej liczbie wypadków rozpoznanie sprawy przez konkretnego sędziego jest od nas niezależne. Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Firma nastawiona na wyzysk klienta, a nie na realną windykację. Oprócz wykonania kilku telefonu do dłużnika i przepchania sprawy do sądu i komornika, za które z góry kosi kasę - bezwład i bezczynność. Później żyje jak pączek w maśle z prowizji przypominając o swoim istnieniu gdy przyjdzie jakikolwiek przelew od dłużnika. Klient sam musi ścigać dłużnika, poganiać komornika i błagać o windykację. Zdecydowanie nie polecam. Wyrzuciłem pieniądze w błoto na ich pseudo usługi.

@Marek

Panie Marku, zawsze profesjonalnie podchodzimy do każdej sprawy, niestety postępowanie sądowe i egzekucyjne wymagają czasu. Często jesteśmy uzależnieni od funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości i opóźnień w instytucjach od nas niezależnych. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokładnego przedstawienia Panu wszystkich okoliczności podjętych przez nas działań windykacyjnych.

Ewelina

Byłam klientem Fluence Finance i moja sprawa została rozstrzygnięta szybko i sprawnie. W związku z tym, ze mam doświadczenie we współpracy z innymi firmami, napewno w przyszłości w razie konieczności skorzystam ponownie z usług Fluence.

jan

Polecam, pełen profesjonalizm, rzeczowe i indywidualne podejście do klienta. Szybki kontakt, dobry przepływ informacji.

A ja jestem bardzo zadowolony.... Moja sprawa trafiła do sądu poniosłem z tego tytułu koszty sądowe ale udało sie odzyskać całe roszczenie, koszty sądowe i odsetki. Cała sprawa trwała kilka miesięcy - najdłużej oczywiście w sądzie. Jeśli nie było by sądu pewnie nie poniósłbym, żadnych kosztów prócz prowizji. Pełny profesjonalizm. Dziękuję.

Arek

Czy to firma jednoosobowa czy zatrudnia pracowników ?

Również nie polecam ogromne koszty windykacji firma nastawiona na łatwy zysk z wierzyciela A nie windykację dłużnika

Mariusz
@Karolina

Mam przez to rozumieć, że osoba, która chce powierzyć windykację do tej firmy, musi liczyć się z wysokimi kosztami rozpoczęcia windykacji przeciw dłużnikowi? Jestem ciekaw, czy windykacja ta jest chociaż skuteczna.

@Mariusz

windykacja nieskuteczna znam osobę którą naciągnęli a potem długo nic zero znaku że coś robili a potem napisali że nic nie mogą zrobić przykra sytuacja wziąść pare tysięcy i nic nie zrobić

Luiza

To forum pracownicze natomiast klienci firmy powinni kierować swoje uwagi na inny adres.

Joanna

Popieram mojego poprzednika. Potwierdzam, rok czasu niby prosta sprawa zero zaangażowania, monity z mojej strony są odbierane jak atak, a przecież umowę podpisałam w konkretnym celu odzyskanie długu i co mam? dodatkowe opłaty i zero informacji. Nie polecam tej instytucji omijajcie ją szerokim kołem!

Michal

Kompletny brak zaangażowania! Nie polecam! Po ponad 2latach zero informacji i brak kontaktu. Przelane środki na konto Fluence i zadnej rzeczowej informacji poza obwinianiem polskich sądów. Po ponad roku od informacji od właściciela o opieszalosci sądów dalej brak informacji i postępów w sprawie windykacji srodkow. Nie polecam i odradzam współpracę!

janusz bigot

Szybki kontakt, rzeczowa oferta, prosta procedura, dobry efekt. Polecam Fluence Finance.

Zostaw merytoryczną opinię o Fluence Finance Hubert Sierocki - Warszawa

• Jak się pracuje w Fluence Finance Hubert Sierocki?

Zobacz opinie na temat firmy Fluence Finance Hubert Sierocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fluence Finance Hubert Sierocki?

Fluence Finance Hubert Sierocki
4.4/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 200
    02-486 Warszawa