Opinie o Fluence Finance Hubert Sierocki w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fluence Finance Hubert Sierocki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fluence Finance Hubert Sierocki o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fluence Finance Hubert Sierocki w Warszawa

Bogumiła W

Polecam szybko działająca kancelaria bez sztywnych ę ą fajnie po ludzku

Mirosław L 04 05 2023
@Bogumiła W

Bardzo profesjonalna firma,super podejście do klienta do sprawy,polecam każdemu,profesjonalna kadra

Maryśka Nowy wpis

Dzień dobry. Kiedyś widziałam już ofertę pracy dla Młodszego prawnika. Była w niej wtedy wskazana możliwość podjęcia się pracy na część etatu. Czy to wciąż aktualne? nie ukrywam, że obecnie tak elastyczna forma byłaby dla mnie najbardziej odpowiednia

Damian Nowy wpis

Firma w 100% godna zaufania. Warto było skorzystać z ich usług, bo działają skutecznie, profesjonalnie i sprawnie.

Paulina Nowy wpis

Dzień dobry. Jeśli doradcy są potrzebni to gdzie można odszukać teraz ofertę? Mam doświadczenie w zakresie windykacji i zastanawiam się gdzie mogę poczytać więcej na temat (usunięte przez administratora) W internecie za dużo mi się nie wyświetla a widzę napływ opinii

Wojtek Nowy wpis

Świetna obsługa i skuteczne odzyskanie należności. Szczerze polecam!

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy prawnik w firmie Fluence Finance Hubert Sierocki? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Marzena

Zauważyłam te opinie dotycząca tego, że ktoś trafił na firmę z polecenia, lecz to o klienta raczej chodziło? Co natomiast z pracownikami? czy tylko w ten sposób można się dostać? trudno mi było odszukać aktualna ofertę a widzę, że inni kandydaci także pracą byli zainteresowani

Kamil

Skorzystanie z usług firmy pozwoliło mi na odzyskanie swoich pieniędzy w krótkim czasie, co samodzielnie nie byłoby raczej możliwe. Szczerze polecam!

To wiecie w zasadzie ilu lat doświadczenia potrzeba, żeby można było ze spokojem pracować? teraz niedawno pojawił się komentarz w którym napisano o dużym stażu, nie mam pojęcia jak go interpretować. W dodatku ktoś wcześniej podpytywał o staże, ale nikt co do tego się nie odniósł, dlaczego? osoby z mniejszym doświadczeniem nie maja teraz szans na pracę?

Trafiłem na nich z polecenia i jestem bardzo zadowolony z usług. To profesjonaliści z dużym stażem, którzy gwarantują skuteczność.

Dzień dobry. a jakie praktyki są oferowane? Jakie specjalizacje? Widzę, że teraz został dodany komentarz od klienta lecz wcześniej ktoś podpytywał o opcje na praktykę, nie wiem jeszcze jednak jakie są możliwe, czy może mi ktoś udzielić tych informacji?

Kamil

Świetny kontakt z firmą oraz profesjonalne podejście widoczne już od samego początku. Pieniądze odzyskane - bez nerwów i stresu :)

Witam, czy teraz jakieś staże / praktyki będą możliwe? widzę, że we wpisach raczej klienci się pojawiają, a raczej wolałabym poczytać cos na temat warunków współpracy zawodowej, czy będzie ona obecnie możliwa? nie widzę ogłoszeń w Internecie, strony www także. jeśli praktyki byłoby wykonalne od kolejnego semestru, to jakie warunki należy przy tym spełniać?

Katarzyna

Bardzo mi pomogli z odzyskaniem pieniędzy. Polecam w 100%!

Firma mega profesjonalna, od samego początku wszystko wyjaśnione i poprowadzone zgodnie z ustaleniami. Naprawdę nie wierzyłam, że mogę odzyskać swoje pieniądze i mile jestem zaskoczona. Firma godna zaufania.

odradzam współpracę

Stanowczo odradzam. Firma wprowadziła mnie w błąd bo sama nie zna zasad prawa a od tego chyba są? zaplaciłam za pozwy a teraz każą dopłacić mi drugie tyle bo nie wiedzieli że pozwy mają być w kwocie brutto? No teraz to absurd. Jeśli nie dopłacę to stracę juz wpłacone pieniądze. Radzę ich unikać.

@odradzam współpracę

To na jakiej zasadzie były przeprowadzane te pierwsze ustalenia? Zastanawiam się kto w praktyce mógł Panią obsługiwać w tym momencie. Zjawiłem się w tym miejscu za oferta pracy z ubiegłego miesiąca dla młodszego prawnika. Czy takie osoby wchodzą już na samym początku w interakcje z klientami? Czy ktoś ma tego typu informację?

@odradzam współpracę

Szanowna Pani. Koszty sądowe są uzależnione od kwoty roszczenia, jeśli roszczenie wzrasta to i koszty sądowe mogą wzrosnąć, jeśli roszczenie maleje np. z powodu spłaty cżęści długu przez dłużnika, koszty sądowe mogą być niższe. Firma Fluence nie ma wpływy na wysokość kosztów sądowych, ich wysokość ustala ministerstw sprawiedliwości i są skorelowane z WPS tj. Wartością Przedmiotu Sporu. Proszę zapoznać sie z § 2 rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 roku (Dz.U. z 2015 r. poz. 1800).

Małgorzata Gabriel
@odradzam współpracę

No cóż u mnie prawie po bólu odmówiłam im współpracy a oni wyciągają teraz pieniądze odemnie (usunięte przez administratora) .Uprzedzam uwaga !!!!!

Praca zdalna jako młodszy prawnik? Widzę, że ktoś o nią dopytywał lecz jak widać w opisie wskazana była czysta stacjonarka. Mnie bardziej zastanawiają te „dobre warunki pracy” z opisu. co one w zasadzie mogą oznaczać tak w praktyce? Myślę czy by na kolejne nabory się nie zapisać o ile jeszcze do grudnia będą prowadzone. Wiadomo cos o tym?

Mariusz

Firma w 100% godna polecenia jeśli chce się odzyskać swoje należności.

Same opinie klientów praktycznie, a ja szukam opinii osób, które tam pracowały, bo rozważam wysłanie CV na ogłoszenie na młodszego prawnika. Mało konkretów strasznie tam o samej pracy i chciałem dopytać. Czy istnieje możliwość pracy zdalnej? Bardzo proszę, żeby ktoś napisał, jak wie, im szybciej tym lepiej, malo czasu zostało na aplikowanie :(

Sandra

Firma windykacyjna, która do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Bardzo skuteczna i profesjonalna obsługa o dużym doświadczeniu. Pan, który prowadził sprawę zawsze wszystko dokładnie tłumaczył, odpowiadał na wszelkie pytania. Udało się odzyskać pieniądze w bardzo krótkim czasie. Serdecznie polecam.

@Sandra

Bardzo dziękujemy, zawsze staramy się pomagać najlepiej jak potrafimy.

@Sandra

Szczególne podziękowania dla całego zespołu, naszych wspaniałych pracownikó.

Anula

Czy ktoś może się wypowiedzieć, jak tam się pracuje? Brakuje tu takich wpisów a tak się złożyło, że szukają młodszego prawnika. Myślicie, że ile się tam jest juniorem i po jakim czasie można zostać prawnikiem z tytułu? Ktoś ma takie doświadczenia? Bardzo mnie to interesuje, bo jednak mam już odrobinę doświadczenia.

Łucja

Czemu nie? To wspomniane ogłoszenie wciąż jest aktywne. Jakie wsparcie można uzyskać od samej kancelarii podczas wypełniania założonych obowiązków? dla przykładu research prawny? Jaka występuje przy tym atmosfera? jest stresująco, że odradzasz?

Firma Fluence Finance Hubert Sierocki szukała ostatnio kogoś na stanowisko Aplikant Radcowski. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Zostaw merytoryczną opinię o Fluence Finance Hubert Sierocki - Warszawa

• Jak się pracuje w Fluence Finance Hubert Sierocki?

Zobacz opinie na temat firmy Fluence Finance Hubert Sierocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fluence Finance Hubert Sierocki?

Fluence Finance Hubert Sierocki
4.4/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 200
    02-486 Warszawa