Intermetal Koszalin

Bonin

Intermetal Koszalin

Opinie o Intermetal Koszalin

Stella

No właśnie, ta wydajność to podstawa. Jest z tym źle i nie dziwię się, że firma ciśnie na dobre wyniki.

Prawdziwy

zapomniałeś dodać że na umowie najniższa krajowa a reszta w kopertę czyli jawne okradanie ludzi na emeryturach

henryk

Praca fajna, kierownictwo nie naciska za bardzo na pracownika, Wypłaty na czas, miła atmosfera, fajnie rozplanowane az 4 przerwy w tym dwie dla palących po 5 min, jedna na kawe 10 min i 20 minutowe sniadanie, mozliwosc rozwoju naprawde polecam

Pielgrzym
@henryk 01.03.2017 21:41

Jak wyglądają zarobki w tej firmie? Pytam o to ponieważ pracuję w Irlandii od 12 lat przy obsłudze/naprawie oraz programowaniu maszyn (głównie CNC) i planuje podjąć pracę w podobnym resorcie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

@henryk 01.03.2017 21:41

z tych przerw to już te na papierosa są odpłatne zabierają z wypłaty 60 zł, nacisk ze strony kierownictwa się zaczął patrzą na ręce, narzucają wydajności z (usunięte przez administratora) wzięte, kasa na poziomie bardzo niskim, operatorzy cnc mają płacone tyle co pies naplakal, ale twierdzą se jest lepiej

Prawdziwy

inter metal zszedł na psy, zaczyna się (usunięte przez administratora) gdy wprowadzili w życie Lean, nowa kierownik poucinala wynagrodzenia i wmawiają ludzka ze tak jest lepiej, ogólnie nie polecam tej firmy, rok temu powiedziałbym co innego bo było oki a teraz robi się korporacja

Wiktor

Może szukają bo czasami ci którzy się zgłaszają nie mają odpowiednich umiejętności!!

oper

Dlaczego co 2 miesiące szukają operatowa? Jak warunki, wynagrodzenie na tym stanowisku?

Cnc
@oper 05.11.2017 19:45

Pracuję dla nich kilka lat i mogę potwierdzić to co napisał Henryk Szukają operatorów bo firma się rozrasta i wciąż wjeżdżają Nowe maszyny Co do zarobków wszystko zależy od twojego doświadczenia A jeżeli go nie masz to Cię przeszkolą (A jest na czym) Co do kwoty to mogę powiedzieć tyle że nikt nie narzeka że mało zarabia

byku

polecam

Zostaw opinię o Intermetal Koszalin - Bonin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intermetal Koszalin