intermetal koszalin

Bonin

intermetal koszalin

Opinie o intermetal koszalin

oper

Dlaczego co 2 miesiące szukają operatowa? Jak warunki, wynagrodzenie na tym stanowisku?

byku

polecam

henryk

Praca fajna, kierownictwo nie naciska za bardzo na pracownika, Wypłaty na czas, miła atmosfera, fajnie rozplanowane az 4 przerwy w tym dwie dla palących po 5 min, jedna na kawe 10 min i 20 minutowe sniadanie, mozliwosc rozwoju naprawde polecam

Pielgrzym
@henryk 01.03.2017 21:41

Jak wyglądają zarobki w tej firmie? Pytam o to ponieważ pracuję w Irlandii od 12 lat przy obsłudze/naprawie oraz programowaniu maszyn (głównie CNC) i planuje podjąć pracę w podobnym resorcie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zostaw opinię o intermetal koszalin - Bonin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intermetal koszalin