Pytanie Nowy wpis

Czy w Intermetal Koszalin zatrudniani są obcokrajowcy?

Ja Nowy wpis

Czym sie różni dyrektor intermetalu od wibratora?Wibrator nigdy nie bedzie prawdziwym hujem!

Daniel Nowy wpis
Kandydat

Witam ,na jaką stawkę netto może liczyć operator tokarki z 6 letnim stażem i czy są jakieś premie w firmie ,jak tak to jakie ?ile ?dziękuję pozdrawiam

Anonim
Kandydat

Czy dla kobiet znajdzie się tu praca ?

Zofia Nowy wpis
@Anonim

To trafne pytanie. Na stronie Intermetalu są ogłoszenia o pracę dla specjalisty ds. zaopatrzenia i pracownika produkcji. Nie określono w nich płci, a może warto byłoby się dowiedzieć, czy panie są mile widziane zarówno na jednym, jak i drugim - przy obróbce metali z użyciem narzędzi ręcznych. Miło będzie poznać odpowiedź.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ile jest zmian w Intermetal Koszalin?

mateusz
@Pytanie

to zależy od działu. Ale nie polecam tam iść ponieważ mało zarobisz.

Mateusz
@mateusz

A gdzie zarabiasz miliony??

Czy Intermetal Koszalin oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

BEATA Kierownik
@Pytanie

Tylko umowa o prace najnizsza krajową ma umowie, (usunięte przez administratora) Z poważaniem zarzad HR

Adek
@Pytanie

Normalne umowy o pracę, na początek trzy miesięczna umowa, później jak ustalisz z działem HR umowa na rok, dwa aż w końcu umowa na czas nieokreślony wszystko zgodnie z kodeksem pracy

Martyna

Żadna firma nie pozbywa się dobrych pracowników a już z całą pewnością bardzo dobry pracodawca jak Intermetal.

Beata kierowniczka

Witam, z tej strony Beata pseudonim korpo, jak się praca nie podoba to nikt Was nie trzyma, a premie będą regularnie ucinane. NA PODWYZKI nie macie co liczyć w tej firmie nieroby!! Nic wam się nie należy. Nawet umowy!!

Jan z Wiekowa

Czego się spodziewać ??

Jan z Wiekowa

Ta firma to (usunięte przez administratora) pracowałem 10 lat, życie im oddałem, poswiecilem swoje zbiory kukurydzy 2018 dla nadgodzin i co ?? Ten gruby Tomek wiecznie na ryju czerwony od wodki mnie zwolnil, a byłem taki niezastąpiony ja Jan wszystkowiedzacy.

Beata

Zapraszamy w cv trzeba wpisać że zgadzamy się na najniższą krajową na umowie i proszę czekać na telefon, reszta w kopercie pod stołem takie u nas standardy

Jak jest z awansem w Intermetal Koszalin?

Beti
@Pytanie

Na co Ci praca gdzie na umowie najniższą krajowa ??

Zegnam

Chciałem złożyć cv do pracy ale po tych komentarzach to naprawdę odpuszczam, gorzej niż w trudnych sprawach i ukrytej prawdzie.

Prezes Tomasz

Witam jako prezes firmy zmuszony jestem zabrać głos. Nieroby skończcie chodzić do kibla i na gowork opinie wstawiać z nudów. kto zarobi mi na nowego Mercedesa?? Niedługo nowa s klasa wychodzi więc w styczniu umów też nie będzie. Nie tak już ciasna Beatka jakąś gadanie na otarcie łez wam wymyśli, najwyżej karnet na wodna dolinę dostaniecie więc krzywdy nie będzie

Dyrektor Mirek
@Prezes Tomasz

Ona kiedyś wogole ciasna była??

Darek Lewandowski
@Dyrektor Mirek

W CV nic o tym nie wpisała jak ja zatrudnialismy

Starywyga

Kiedys to może i bylo fajnie póki w firmie nie pojawila sie wszystkowiedzaca Pani B. Przerwy na papierosy platne i to nie malo. Robia problem z urlopow czy zwolnień. Najlepiej być dyspozycyjnym dla firmy zawsze. Nawet ze zlamana noga niedlugo trzeba bedzie przychodzić. Jak prezez bardzo fajny tak Pani B. rozwala cala firme. Jakies chore pomysly ,oceny pracownikow . Ucinanie premii. Sama praca w sobie okey. Idziesz do pracy i pracujesz. Proste. Ale Pani B. To najslabszy element w tej firmie. Kierownik czy pracownik wszyscy jestesmy takimi samymi ludzmi. Wiec szacunek nalezy sie kazdemu.

Xxx
@Starywyga

Niestety miałam ta wątpliwa przyjemność poznać tą panią totalny brak profesjonalizmu wolę nie pisać co myślę na jej temat

Bogdan
@Xxx

Rozumiem, że masz jakieś niezbyt miłe doświadczenia, ale prócz atmosfery w pracy i relacji z przełożoną widziałaś jakieś pozytywne strony pracy? Chętnie dowiem się więcej o wynagrodzeniu, premiach i innych benefitach.

Henry

Świetna firma ale niektórzy mają jakieś zastrzeżenia. Myślę, że ideałów nie ma

Adrian Domazer

Witam. W Inter-metalu pracuje od 2014 roku, w firmie zatrudnionych było około 50 osób. W obecnym czasie Inter-metal zatrudnia około 150 osób. Przez te pięć lat firma znacząco się rozwinęła, powstała druga hala, co chwila przyjeżdżają nowe maszyny, cały czas powstają nowe miejsca pracy. Nawiązując do poprzednich wpisów- pracownicy Inter-metalu mogą liczyć codziennie na 30 minut przerw płatnych przez pracodawcę (20 minut przerwy śniadaniowej + 10 minut przerwy kawowej). Dodatkowo pracodawca daje możliwość wyjścia na papierosa dwa razy, ale już za te przerwy nie płaci (zauważmy, że w większości firmach nie ma czegoś takiego jak przerwa na papierosa, są przerwy śniadaniowe i tyle). Kolejnym atutem jest to, że pracownicy mogą sami planować swój urlop wakacyjny. Są jeszcze dodatkowe benefity tj. 10 wejść po 3h do Aquaparku na wszystkie strefy współfinansowane przez firmę, dodatkowe ubezpieczenia dla pracownika, imprezy integracyjne, wigilie dla pracowników i ich osób towarzyszących, dodatki na święta, itp. Jestem bardzo zadowolony z zasad panujących w firmie, które dają możliwość większych zarobków i rozwoju. Cieszę się, że pracuję w Inter-metalu. Ps. Przyszły pracowniku zapraszamy, przyjdź, zobacz naszą firmę i sam oceń jak u Nas jest

Pracownik123
@Adrian Domazer

Zgadzam się.

Adrian Łata
@Adrian Domazer

Oj Adrianie przemilcze ten wpis z szacunku do Twojej osoby ;)

mirek dyrektor

Cieszcie się ze pozwalamy oddychać ale już niedługo !

Mały

Czytam i nie wierzę. Ludzie!! Pracuję od ponad 6 lat w firmie i wiem, że chcę tu zostać jak najdłużej! Porozmawiajmy o konkretach, a nie pierd...Zaczęli wprowadzać zmiany, zarządzać i to was dziwi? Kiedyś było 30 osób,teraz z 130, nad którymi trzeba panować. Są nowe maszyny, trzeba ludzi nauczyć. Jest lean bo tego potrzeba, a że porządkuje produkcję i wymaga to normalne. Są oceny? Od dawna i wiem ile mogę zarobić i kiedy. W wielu zakładach wogóle nie wolno palić, przerwa na śniadanie 15min i koniec. My mamy więcej przerw i tak źle? Przychodzę w sobotę, płacą nadgodziny czy w tygodniu i źle? Mam basen,ubezpieczenie, socjal i źle? Mam ponad 3k na rękę i źle? Premia to źle? Bhp zaczęli wymagać ale jest bezpieczniej to źle? Zobaczcie jak dużo się zmieniło na plus! Ile się prostuje rzeczy. Kur.. źle ci, to idź na kasę lub gdzie indziej- przecież wszyscy zatrudniają, a jesteś tak świetny, to cię przyjmą. Przecież nie jesteśmy skazani na Inter-metal. Jak 6lat temu nie podobało mi się w zakładzie to przyszłem tu. Jest mi dobrze, to nie odejdę. A i przecież zawsze możesz iść wyżej ze skargą, tylko jaj brak czy argumentów?

Rekomendacja
@Mały

Popieram jak najbardziej wypowiedź Małego . Pracuje w Inter-metalu prawie 5 lat i też nie zmienił bym tej pracy na inną. Jeśli człowiek jest zaangażowany w pracę, chce się rozwijać to na pewno się tu odnajdzie. W swojej osiemnastoletniej karierze zawodowej poznałem kilka firm i jak wyglądała tam praca, dlatego Śmiem twierdzić że Inter-metal jest najlepszą firmą w okolicy, do której przychodzę z uśmiechem na twarzy, że mogę w niej pracować.

Szybki
@Mały

Witam kolego, aktualnie pracuje jako operator tokarek cnc, fanuc itp produkcja seryjna.. widze że zatrudniacie obecnie na podobne stanowisko, jak wyglądają zarobki operatora z doświadczeniem w waszej firmie, czy powyżej 3k bez nadgodzin praca pon-piątek da się wyciągnąć?

Szybki

oper

Dlaczego co 2 miesiące szukają operatowa? Jak warunki, wynagrodzenie na tym stanowisku?

Cnc
@oper

Pracuję dla nich kilka lat i mogę potwierdzić to co napisał Henryk Szukają operatorów bo firma się rozrasta i wciąż wjeżdżają Nowe maszyny Co do zarobków wszystko zależy od twojego doświadczenia A jeżeli go nie masz to Cię przeszkolą (A jest na czym) Co do kwoty to mogę powiedzieć tyle że nikt nie narzeka że mało zarabia

Cośtamumiem
@Cnc

Hahahah. Nikt nie narzeka? To skąd wy macie operatorów CNC zadowolonych z pensji grubo poniżej 3tys netto? Chętnie ich zatrudnię u siebie.

Lotek
@Cośtamumiem

To zatrudnij! Na co czekasz? Skoro piszesz, że zatrudniasz i dobrze płacisz wrzuć ogłoszenia, zostaw namiary- chętnie przyjdziemy ????

Workiestra

Intermetal był na prawdę dobra firma, ale rok temu, od kiedy w firmie pracuje pani „bechatka” wszystko idzie na dno, jakieś półroczne oceny, matryce, wprowadzanie różnych „super” nowości psują renomę firmy. Bechatka już praktycznie ma władze nad cała firma i wielu, na prawdę dobrych, doświadczonych pracowników uciekło i jeszcze więcej osób planuje uciec. Sam rzuciłem te robotę bo uważam, ze bechatka jest bardzo kłamliwa i bez nadgodzin są tam niskie pieniądze. Oczywiście ona decyduje o tym kto ile ma zarobić i flustrujace jest to ze doświadczony tokarz, czy operator lasera zarabia mniej od pomocnika spawacza, który cały dzień cieciuje ze szlifierka i oczywiście pracuje w firmie kilka tygodni a wcześniej nigdy nie pracował w branży metalowej. Ogólnie szef i dyrektor byli w porządku, wypłaty na czas, najnowocześniejszy sprzęt, tylko niedługo zabraknie tam fachowców którzy mogliby uczyć nowych, których jest pełno w firmie. Taka mała uwaga jeszcze, to jest pierwsza firma, w której płaci się żeby wyjść na fajkę hahaha. Podsumowując, jeśli jesteś nowy w branży i chcesz się podszkolić i jesteś chętny na nadgodziny to jest idealne miejsce dla ciebie, ale jeżeli chcesz wiązać karierę to nie polecam, dopóki w firmie rządzi bechatka.

Zostaw merytoryczną opinię o Intermetal Koszalin - Bonin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Intermetal Koszalin