intermetal koszalin

Bonin

intermetal koszalin
5 5

Opinie o intermetal koszalin

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

oper

Dlaczego co 2 miesiące szukają operatowa? Jak warunki, wynagrodzenie na tym stanowisku?

Cnc
@oper 05.11.2017 19:45

Pracuję dla nich kilka lat i mogę potwierdzić to co napisał Henryk Szukają operatorów bo firma się rozrasta i wciąż wjeżdżają Nowe maszyny Co do zarobków wszystko zależy od twojego doświadczenia A jeżeli go nie masz to Cię przeszkolą (A jest na czym) Co do kwoty to mogę powiedzieć tyle że nikt nie narzeka że mało zarabia

byku

polecam

henryk

Praca fajna, kierownictwo nie naciska za bardzo na pracownika, Wypłaty na czas, miła atmosfera, fajnie rozplanowane az 4 przerwy w tym dwie dla palących po 5 min, jedna na kawe 10 min i 20 minutowe sniadanie, mozliwosc rozwoju naprawde polecam

Pielgrzym
@henryk 01.03.2017 21:41

Jak wyglądają zarobki w tej firmie? Pytam o to ponieważ pracuję w Irlandii od 12 lat przy obsłudze/naprawie oraz programowaniu maszyn (głównie CNC) i planuje podjąć pracę w podobnym resorcie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zostaw opinię o intermetal koszalin - Bonin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie intermetal koszalin