Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Adres: Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno

NIP: 5272642206 REGON: 142584703 KRS: 0000370362

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Opinie o Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Beata

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris prowadzi aktualnie rekrutacje na różne stanowiska, są one dostępne w zakładce "Kariera" na stronie internetowej firmy, podsyłam link dla zainteresowanych: http://kariera.drirenaeris.com/ Czy mógłby ktoś przybliżyć jak wygląda praca w tej firmie? Jaka panuje atmosfera?

lala

Fajnie, że można liczyć na takie benefity @sabina, ale ciekawe czy oprócz zniżek na jedzenie można jeszcze liczyć na jakieś socjale typu ubezpieczenie. Dzięki

Zostaw opinię o Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. - Piaseczno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.