Feniks-Tm Sp. z o.o.

Opinie o Feniks-Tm Sp. z o.o.

Mirosław

@Pracownik, czy znasz może powody, dla których firma Feniks-Tm zmieniła nazwę? Może związane jest to z rozwojem w firmy? Czy zaobserwowałeś jakieś pozytywne zmiany w ostatnim czasie? Dlaczego przestrzegasz inne osoby? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Firma zmieniła nazwę na feniks TN wiec uważajcie bo to Ci sami ludzie....

NIE złodziejom !!

Firma na pewno nie szanuje swoich pracowników. Nie wypłacają zaległych delegacji a nawet zaległej pensji, nie odbierają telefonów. Obecnie firma na skraju bankructwa - nie polecam tam iść bo pieniędzy nie zobaczycie. Co więcej bezczelni kierownicy, którzy na święta totalnie olali pracowników.

Kierowca
@NIE złodziejom !! 07.05.2018 20:40

Kierowca jest tylko jeden i święta spędzając z rodziną nie ma w zwyczaju zajmować się robotą! A kasa była jest i pewnie będzie na czas! Teksty typu (usunięte przez administratora) to zostawcie dla siebie bo do dzięki takim jak wy sytuacja firmy jest w kiepskim stanie... „z tonącego okrętu w pierwszej kolejności uciekają szczury a potem szumowiny”... i wszyscy znający wiedzą o kogo chodzi!

Keno
@Kierowca 28.05.2018 20:44

co Pan tu trujesz? Na drodze Łapy-Białystok zrobiliście fuszerke, droga nie przeszla badan i wasz sprzet stoi na budowie juz dobry prawie miesiac. Smieja sie z Was ze pierwszego dostaliscie wyplate i zatankowaliscie pare litrow do walca i koparki by zjechac z placu budowy, bo inaczej drogi by Unibep nie dokonczyl :))) Poza tym Pan Krzysztof K. kierownik ktory jezdzi Navara (usunięte przez administratora) i prostak , traktuje ludzi jak smieci.

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w feniks-tm sp.z.o.o. ?

Tobiasz

Podwykonawców traktują jak niewolników toksyczna atmosfera

anonymous

okradają podwykonawców w każdym widząc złodzieja i lenia, traktują przy tym jak psa. dawno nie widziałem tak toksycznej atmosfery pracy.

Wiesz jak wyglądają zarobki w feniks-tm sp.z.o.o. ? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Były

Zgadza sie wszystko im firma feniks tm zalega z wynagrodzeniem za trzy miesiace i delegacje za 4 miesiace , przed swietami nie raczyli nawet wplacic pracownikom jakies drobnej kwoty zeby zorganizować po ludzku swieta firma nie posiada zadnego swojego sprzetu jest totalnie bez grosza i nie placi również podwykonawca unikac z daleka!

Bp

Firma ma wieczne problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia a od jakiegos czasu dochodzi do miesięcznych opóźnień nie wypłaca wczesniej ustalonych delegacji zalegają za okres 4 miesięcy całej załodze firmy . Ogólnie nie maja pieniedzy na podstawowe wydatki np kwatery , paliwo do maszyn itp. Osobiscie wykładałem prywatne pieniadze na funkcjonowanie firmy , których do tej pory mi nie zwrócono!!! Odradzam wszystkim podjęcie pracy w tej firmie !!!

Chciałbym zobaczyć opinię o firmie

Zostaw opinię o Feniks-Tm Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feniks-Tm Sp. z o.o.