Feniks-Tm Sp. z o.o.

Katowice

Feniks-Tm Sp. z o.o.
3 4

Opinie o Feniks-Tm Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

NIE złodziejom !!

Firma na pewno nie szanuje swoich pracowników. Nie wypłacają zaległych delegacji a nawet zaległej pensji, nie odbierają telefonów. Obecnie firma na skraju bankructwa - nie polecam tam iść bo pieniędzy nie zobaczycie. Co więcej bezczelni kierownicy, którzy na święta totalnie olali pracowników.

Keno
@Kierowca 28.05.2018 20:44

co Pan tu trujesz? Na drodze Łapy-Białystok zrobiliście fuszerke, droga nie przeszla badan i wasz sprzet stoi na budowie juz dobry prawie miesiac. Smieja sie z Was ze pierwszego dostaliscie wyplate i zatankowaliscie pare litrow do walca i koparki by zjechac z placu budowy, bo inaczej drogi by Unibep nie dokonczyl :))) Poza tym Pan Krzysztof K. kierownik ktory jezdzi Navara (usunięte przez administratora) i prostak , traktuje ludzi jak smieci.

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w feniks-tm sp.z.o.o. ?

Tobiasz

Podwykonawców traktują jak niewolników toksyczna atmosfera

anonymous

okradają podwykonawców w każdym widząc złodzieja i lenia, traktują przy tym jak psa. dawno nie widziałem tak toksycznej atmosfery pracy.

Wiesz jak wyglądają zarobki w feniks-tm sp.z.o.o. ? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Były

Zgadza sie wszystko im firma feniks tm zalega z wynagrodzeniem za trzy miesiace i delegacje za 4 miesiace , przed swietami nie raczyli nawet wplacic pracownikom jakies drobnej kwoty zeby zorganizować po ludzku swieta firma nie posiada zadnego swojego sprzetu jest totalnie bez grosza i nie placi również podwykonawca unikac z daleka!

Bp

Firma ma wieczne problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia a od jakiegos czasu dochodzi do miesięcznych opóźnień nie wypłaca wczesniej ustalonych delegacji zalegają za okres 4 miesięcy całej załodze firmy . Ogólnie nie maja pieniedzy na podstawowe wydatki np kwatery , paliwo do maszyn itp. Osobiscie wykładałem prywatne pieniadze na funkcjonowanie firmy , których do tej pory mi nie zwrócono!!! Odradzam wszystkim podjęcie pracy w tej firmie !!!

Chciałbym zobaczyć opinię o firmie

Zostaw opinię o Feniks-Tm Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feniks-Tm Sp. z o.o.