feniks-tm sp.z.o.o.

Katowice

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o feniks-tm sp.z.o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie feniks-tm sp.z.o.o.

Tobiasz

Podwykonawców traktują jak niewolników toksyczna atmosfera

anonymous

okradają podwykonawców w każdym widząc złodzieja i lenia, traktują przy tym jak psa. dawno nie widziałem tak toksycznej atmosfery pracy.

Administrator

Wiesz jak wyglądają zarobki w feniks-tm sp.z.o.o. ? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

Były

Zgadza sie wszystko im firma feniks tm zalega z wynagrodzeniem za trzy miesiace i delegacje za 4 miesiace , przed swietami nie raczyli nawet wplacic pracownikom jakies drobnej kwoty zeby zorganizować po ludzku swieta firma nie posiada zadnego swojego sprzetu jest totalnie bez grosza i nie placi również podwykonawca unikac z daleka!

Bp

Firma ma wieczne problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia a od jakiegos czasu dochodzi do miesięcznych opóźnień nie wypłaca wczesniej ustalonych delegacji zalegają za okres 4 miesięcy całej załodze firmy . Ogólnie nie maja pieniedzy na podstawowe wydatki np kwatery , paliwo do maszyn itp. Osobiscie wykładałem prywatne pieniadze na funkcjonowanie firmy , których do tej pory mi nie zwrócono!!! Odradzam wszystkim podjęcie pracy w tej firmie !!!

anonim

Chciałbym zobaczyć opinię o firmie

Zostaw opinię o feniks-tm sp.z.o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie feniks-tm sp.z.o.o.