feniks-tm sp.z.o.o.

Katowice

Opinie o feniks-tm sp.z.o.o.

Były

Zgadza sie wszystko im firma feniks tm zalega z wynagrodzeniem za trzy miesiace i delegacje za 4 miesiace , przed swietami nie raczyli nawet wplacic pracownikom jakies drobnej kwoty zeby zorganizować po ludzku swieta firma nie posiada zadnego swojego sprzetu jest totalnie bez grosza i nie placi również podwykonawca unikac z daleka!

Bp

Firma ma wieczne problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia a od jakiegos czasu dochodzi do miesięcznych opóźnień nie wypłaca wczesniej ustalonych delegacji zalegają za okres 4 miesięcy całej załodze firmy . Ogólnie nie maja pieniedzy na podstawowe wydatki np kwatery , paliwo do maszyn itp. Osobiscie wykładałem prywatne pieniadze na funkcjonowanie firmy , których do tej pory mi nie zwrócono!!! Odradzam wszystkim podjęcie pracy w tej firmie !!!

Chciałbym zobaczyć opinię o firmie

Zostaw opinię o feniks-tm sp.z.o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie feniks-tm sp.z.o.o.