Dako

Opinie o Dako

Nick

Widze ze wiekszosc opinii jest zgodna... Ja rowniez nie polecam ! Zarobki nedzne, przyjmuja na krotkie umowy a potem nie przedluzaja bo sie sezon konczy, prezes to kawal .... wrzeszczy na ludzi i wyklina, uwaza sie za boga, cala masa ludzi ktorzy nic nie robi ale sa z ekipy i musza byc itp. no dobra wystarczy i tak nic to nie zmieni jak bedzie ktos potrzebowal pracy to i tak bedzie tyral za te pieniadze i wysluchiwal szystekiego...

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Dako - Nowy Sącz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dako