Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Md Care Sp. z o.o.

Opinie o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Md Care Sp. z o.o.

WYKAŃCZALNIA LUDZI !!! Uwaga jeśli chcesz się pozbyć danej osoby wyślij ją do MD Care - Dworaki Staśki

Pracodawca nie jest zainteresowany dobrem pacjentów ani personelu. Złe zarządzanie zasobami ludzkimi. Jeśli ktoś chce być jeleniem proponuje złożyć CV do tej firmy, takie osoby są tam potrzebne .

Zostaw opinię o Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Md Care Sp. z o.o. - Miodusy-Dworaki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Md Care Sp. z o.o.