Studio tańca Iskra galeria Pestka

Poznań

Studio tańca Iskra galeria Pestka

Opinie o Studio tańca Iskra galeria Pestka

Agnieszka

Chcielibyśmy poznać Studio Tańca Iskra Galeria Pestka z perspektywy pracownika. Czy obecnie można liczyć na zatrudnienie w tym miejscu i czy polecilibyście pracę w tej szkole? Koniecznie podzielcie się z nami wrażeniami z odbytej rekrutacji. Liczymy na Wasze opinie.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Studio tańca Iskra galeria Pestka? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Szymon

poszkodowanych pracowników - niewypłacone pensje i złe traktowanie firmy którym nie zapłacono za usługi rodziców którym utrudnia się rozwiązanie umowy i ściąga się za duże kwoty zapraszam pod adres: https://www.facebook.com/profile.php?id=100014795977146 można dołączyc się do pozwu zbiorowego oraz wniosków do US, ZUS, PIP, Sanepidu, UOKIK oraz Kuratorium Oświaty o wszczęcie postępowania wobec nich

Nat

jako mama dwójki dzieci mogę powiedzieć tylko że jestem....zachwycona...dzieci jeszcze nie były szczęśliwsze:))))więc mogę się tylko cieszyć i polecić każdemu, super zajęcie dla maluchów!!!

kaja

ZLECENIODAWCA nie wypłaca na czas pieniędzy pracownikom. Umowy śmieciowe o dzieło. Unika pracowników by nie kontaktowali się z nią w sprawie zaległych pieniędzy. I tak w każdym miesiącu.

Zostaw opinię o Studio tańca Iskra galeria Pestka - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio tańca Iskra galeria Pestka