Opinie o Studio tańca Iskra galeria Pestka w Poznań

Studio tańca Iskra galeria Pestka
3 2 4 5 1
Administrator Nowy wpis

Wiesz jak wyglądają zarobki w Studio tańca Iskra galeria Pestka? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Szymon Nowy wpis

poszkodowanych pracowników - niewypłacone pensje i złe traktowanie firmy którym nie zapłacono za usługi rodziców którym utrudnia się rozwiązanie umowy i ściąga się za duże kwoty zapraszam pod adres: https://www.facebook.com/profile.php?id=100014795977146 można dołączyc się do pozwu zbiorowego oraz wniosków do US, ZUS, PIP, Sanepidu, UOKIK oraz Kuratorium Oświaty o wszczęcie postępowania wobec nich

Nat Nowy wpis

jako mama dwójki dzieci mogę powiedzieć tylko że jestem....zachwycona...dzieci jeszcze nie były szczęśliwsze:))))więc mogę się tylko cieszyć i polecić każdemu, super zajęcie dla maluchów!!!

Tak1Nie

kaja

ZLECENIODAWCA nie wypłaca na czas pieniędzy pracownikom. Umowy śmieciowe o dzieło. Unika pracowników by nie kontaktowali się z nią w sprawie zaległych pieniędzy. I tak w każdym miesiącu.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Studio tańca Iskra galeria Pestka - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie