Trader.com (Polska) Sp.z o.o.

Opinie o Trader.com (Polska) Sp.z o.o.

marek

I TAKA W TYM RACJA JAK NIE ZAROBISZ SWOIMI ŁAPAMI TO OSZUSTAMI NIE GRAJ PRZEKONAŁEM SIĘ BO STRACIŁEM 1000 ZL POZDRO TYCH CO TEŻ STRACILI.

koko

Spółka niby Agory. Przynosi straty od lat. Przez co panuje gnijąca atmosfera + nóż na gardle. Kierownictwo nie ma pomysłu na przyszłość. Zachęcają, na miejscu okazuje się niezły syf. Nie polecam.

Słowa kojarzące się z Trader.com (Polska) Sp.z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Trader.com (Polska) Sp.z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Trader.com (Polska) Sp.z o.o.:

Zostaw opinię o Trader.com (Polska) Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trader.com (Polska) Sp.z o.o.