Opinie o Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o. w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat firmie Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o. w Kutno

Michał

Nie polecam Praca po 12 godzin, latem powyżej 40 stopni na hali. Wody brakuje, a jak zapytasz, to mówią że jest w kranie. Pieniądze śmieszne, a o podwyżkach zapomnijcie. Welwet kawał ch..., alkoholik i psychopata. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) bez kultury. Parcie na wynik, zwiększanie norm. A maszyny sypią się same z siebie. Chcecie być traktowani jak śmieci, za marne pieniądze? To się zatrudnijcie w Sanoco.

Polecam firmę, super robota wynagrodzenie od 3.5k w górę na rączkę, pan Piotr super człowiek jak kikuty siedzą w telefonach i nic nie robią to ich cisną - proste, klina założona w tym roku wody pod dostatkiem, jedynie wymagania to chyba na kierowników zmian z tam trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności a na resztę stanowski bez wymagań większych

Stary pracownik Nowy wpis
@Pracownik

Ty chyba zakłady pomyliłeś czy wpis sponsorowany ?

Zenek Nowy wpis
@Pracownik

Jedno wielkie kłamstwo. Patologiczny zakład jeden wielki (usunięte przez administratora) Maszyny psują się ciągle. A nikogo to nie Obchodzi. Nie polecam

Były pracownik Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałam, zmieniają ludzi jak rękawiczki. Po kilkudniowym szkoleniu stawiają cię przy maszynie i albo sobie poradzisz albo wylatujesz. Zero szacunku dla pracownika. Umowa oczywiście przez agencję.

prosze_o_odp Nowy wpis
Kandydat

prosze o konkretne odp na pytania 1 ) ile dostaje na reke/lub w umowie nowy pracownik 2) czy po okresie probnym jest podwyzka 3) nadgodziny to rozumiem dodatkowy dzien w tygodniu 4) jesli sa premie, to jakie i za co dzieki za odp na pytania , a nie plakanie na kierownikow, warunki pracy itp ( to juz wiem ,dziekuje i za takie wczesniejsze wpisy, one rowniez sa bardzo pomocne dla zainteresowanych )

Michał

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Lider Magazynu w firmie Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

wohtek

ja pracuje w sonoco Mechelen w Belgii często musieliśmy produkować więcej puszeka bo Kutno się nie wyrabialo podobno teraz rozbudowuja firmę i u nas w Belgii ludzie się boją o pracę bo wydaje mi się że prędzej czy później przeniosą wszystko do Kutna zważywszy na wysokie koszty pracowników w Belgii

Jasiek

To ta (usunięte przez administratora)warszawska jescze żyje? Rak, wypadki samochodowe, koronawirus.... A on jeszcze oddycha i wkurwia ludzi? Tylu dobrych ludzi codziennie nagle umiera a tego chuja szlak jeszcze nie trafił?

Dagmara

Od czego zależy u was premia?

Kiki16
Kandydat

Jakie sa zarobki w normalnych godziach jakas premia jest

zainteresowany

Słyszeliście czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Łukasz

Praca jaką się wykonuje sie wykonuje nie jest zla. Wynagrodzenie jak na kutnowskie standardy jest normalne. Z pracy bylem zadowolony do momentu az pojawil sie wyzej wymieniony warszawski sklepikarz, ktory udajac ze wie na czym polega nasza produkcja doprowadzil ten zaklad do ruiny. Ze zgranej ekipy bardzo dobrych operatorow na dzien dzisiejszy zostalaich garstka. Reszta to ludzie z łapanki. Przez warszawiaka praca stala sie nerwowa i zbyt stresujaca, przez tego czlowieka zrezygnowalo z pracy sporo osob w tym ja. Jesli chodzi o warunki, temperatura latem siegala w niektorych miejscach ok.45 stopni - sam ja mierzylem wiec nie zgaduje. Po za tym bhp i inne zasady sa raczej przestrzegane. Ogolnie maszyny nie zbyt wymagajace, jednak przez duza presje wywierana na pracownikow nizszego szczebla odradzam

Waldemar

Praca ogólnie nie jest zła, produkuje się puszki do "słynnych" Pringlesów- obsługa maszyn. Jednak ludzie sprawiają że nie da się .... Czasami mam wrażenie, że jest to zakład pracy chronionej. Wiele osób pracuje bo nie ma innego wyjścia. Przeważnie spoza Kutna. Duży przemiał osób. Jak ktoś jest ogarnięty to po kilku tygodniach, miesiącach odchodzi. Zarobki jak na Kutno normalne, można dorobić nadgodzinami. Duży przestrzał jeśli chodzi o stawki wśród pracowników. Ludzie pracujący dłużej mają mniejsze wynagrodzenia od nowych. Największą bolączką jest "kadra kierownicza". Ludzie tutaj chyba serio są z łapanki. Począwszy od kraczatego alkoholika z Warszawki, co wyżywa się na mniej odpornych pracownikach, przez kierowników zmiany, którzy nawet nie znają procesu produkcji. Dodatkowo latem warunki spartańskie- temperatura o kilkanaście stopni większa niż na zewnątrz. Brak klimatyzacji hali, na której każda maszyna wydziela ciepło, Zdarza się że jest powyżej 40 stopni.

Agnieszka
@Waldemar

@Waldemar Bardzo mi pomogłeś swoją wypowiedzią. Ale powiedz jeszcze, czy Sonoco pracownikom organizuje jakieś szkolenia?

Krzysiek

I jak w tym sonoko

Agnieszka
@Krzysiek

Rozumiem, że interesuje Cię podjęcie pracy w Sonoco Consumer Products Poland. Czy mimo braku odpowiedzi ze strony użytkowników forum, wysłałeś tam swoje CV? Jeżeli tak i odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną, podziel się proszę z nami swoją opinią i informacją o tym, jak przebiegła. Każda informacja bazująca na osobistym doświadczeniu jest na wagę złota.

Albert

Czy ktoś może wypowiedzieć się ta temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o. - Kutno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wschodnia 3A
    99-300 Kutno
  • NIP: 7752656333 KRS: 0000702553
Sonoco Consumer Products Poland Sp. z o.o.