MOBUS Sp. z o.o.

Opinie o MOBUS Sp. z o.o.

Hasło, czy wie pan że się niedługo panu umowa kończy a trzeba przyjść w sobotę lub rozmowa z pracownikiem ,, (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi, tamta zmiana mnie nie interesuje wy macie to zrobić, bo oni tego nie zrobią'' (usunięte przez administratora), kamery są do mobbingu. Odradzam wszystkim. Stawki też kiepskie. A oprócz tego nie liczcie na podwyżkę po roku lub więcej. Pozdrawiam szukających pracy.

W ogóle nie ma podwyżek w Mobusie czy po prostu trzeba poczekać trochę dłużej niż rok? Właśnie zastanawiałam się nad tą kwestią. Skoro ktoś się stara, dobrze wykazuje i generalnie jest dobrym pracownikiem to nie może liczyć na wyższe wynagrodzenie? Czy po prostu trudno spełnić warunki wymagane do tego by taką podwyżkę uzyskać? Ahh.. i na jakim stanowisku pracujesz?

Monter

Witam, chcę aplikować na stanowisko Monter konstrukcji na wysokości w firmie MOBUS, jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej na temat firmy? Jak sprawa wygląda finansowo w delegacji

Daro

@Berni trzeba znać niemiecki ?

Berni

Witam jaka wglonda praca w firmie mobus w Niemczech proszę o opinię

Aplikowałeś do MOBUS Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik utrzymania ruchu / Narzędziowiec? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Ferdek

Firma wypracowała sobie dobrą opinię a to co stało się w marcu to wszystkich zaskoczyło ale powoli uporano się.

@Ferdek

Na tą opinię zapracowali pracownicy. Sami szefowie mówili "Nie ma was , nie ma nas". Bardzo dużo się zmieniło , na źle. . Praktycznie szefowie nie widzą i chyba już nie doceniają tego ile i jak długo pracownicy pracują w miesiącu oraz za ile aby było dobrze dla firmy. Ciągle jest gadane że ile to zarabiamy , ale nie to ile godzin i za ile pracujemy.

Berni
@ODO

Proszę powiedzieć jak obecnie wglonda praca na delegacji jacy ludzie

Karol

Czy ktoś może napisać jakie są plusy pracy w tej firmie ?

Mundek
@Karol

żadnych. Aktualnie ludzie pracują w Holandii w czasie epidemii i nikt nie sprowadza ich do kraju, nie posiadają środków takich jak płyny do dezynfekcji, maseczek, a pracodawca zamiast jak najszybciej sprowadzić ich do Polski przysyła nowe elementy do pracy. Ludzkie podejście i rzetelność wobec pracowników, o którym piszą na swojej stronie internetowej nie ma racji bytu. Sprawa nadaje się dla prokuratora za narażanie życia i zdrowia pracowników.

Ślina
@Karol

Plusów się nie dopatrzyłem natomiast minusów wiele ,np.głodowa stawka ,no sam powiedz czy 6€to stawka nie jest głodowa?nawet na start?po.mojemu to kpina ,w Niemczech jest diety chyba około 49€jezeli by to policzyć przez 176h to wyjdzie dokładnie 6,125€na h czyli reasumując pracujesz 176h czyli 22dni w miesiącu po8h ,wychodzi że płacą ci z diety a to co będziesz pracował ,to trochę na mieszkanie i resztę na konto ,ale na konto lecz nie twoje tylko firmy ,więc jesteś wymuszony pracować po 12h żeby z tej jałmużny coś ci się dostało ,lecz pamiętaj też o tym że twój trezor zarobi na tym kroć więcej ,więc uważam tę firmę za firma dla przegranych

@Mundek

Mundek, sytuacja która wynikła w marcu w związku z wprowadzeniem pandemii wszystkich zaskoczyła. Nikt na wprowadzone obostrzenia nie był na początku w odpowiedni sposób przygotowany. Natomiast z upływem czasu środki dezynfekcyjne oraz zakrycia twarzy były i są nadal zapewniane przez firmę. Przypomnę, że obowiązkiem danego zakładu, na którym pracujesz jest zapewnienie środków dezynfekcyjnych oraz zakryć twarzy skoro taki przymus wprowadza. Poza tym z mojej wiedzy (a jestem bardzo dobrze poinformowany) wynika, że takie środki na tej właśnie budowie były zapewnione. Sprowadzić pracowników do kraju jest najłatwiej podczas gdy firma ma różne zobowiązania wobec klientów. Rozumiem, że pieniędzy nie potrzebowałeś wtedy? Jesteś kompletnym ignorantem pisząc swoją opinię na forum psując uczciwej firmie opinię zamiast zgłosić ewentualne uchybienia do kierownika lub do działu kadr. Wstydź się gamoniu!

@Ślina

Ślina, przegrany to Ty jesteś bo prawdopodobnie jesteś byłym już pracownikiem, który miał problemy ze samym sobą lub nie chciało Ci się pracować w takim samym stopniu jak wielu porządnych ludzi i żalisz się teraz na forum albo jesteś nadal zatrudniony i nie umiesz sam załatwić swojej sprawy jak dorosły człowiek. Podpisując umowę zgadzasz się na zaproponowane warunki. Jeżeli masz problem ze stawką to idziesz do osoby, z którą umowę podpisałeś i negocjujesz - rozmawiasz a nie żalisz się publicznie na forum psując opinię uczciwej firmie. Jeżeli Ci się stawka czy cokolwiek innego nie podoba to zmień miejsce zatrudnienia, np. na piekarnię obok Twojej wioski żebyś nie musiał za daleko dojeżdżać i będzie po problemie. Przynajmniej wtedy wyjdziesz z sytuacji jako tako z twarzą. A jeżeli Cię to jeszcze nie przekonuje to spróbuj otworzyć swój biznes w Polsce, zobaczymy jak sobie poradzisz i jak szybko znikniesz z rynku pracy. Wstydź się gamoniu!

ODO

@Nick . Piszesz bzdety , szefowie nic nie podwyższają , i nie chcą słyszeć o podwyżkach. Ciągle zastawiają się tym ze ile to zarabiasz , ale przyznaj że goście harują po 260 Rbg w miesiącu , a jak są akcje to 12 godz. Widocznie masz zajebistą stawkę , bo są goście co robią robotę za marne 6-7 eur . I znają się na robocie a jak chcą podwyżkę to szefowie mówią że jesteś za młody albo niema. Zawsze jest jakaś wymówka Trzon firmy to ludzie wywodzący się z TS . Co będzie jak ich zabraknie , a to już nastąpi w niedługim czasie. Osobiście uważam że firma jest nastawiona na wyzysk pracownika, jesteś dobry i potrzebny jak można Cię doić , ale jak ci się noga podwinie (dopadnie choroba ect ) jesteś odstawiony i zapomniany. Czy aby uczciwie firma wszystko robi ??? Jest wiele spraw co jest przekrętem wobec pracowników , chyba sam dobrze wiesz jak wnioskuję z twojego wpisu. Więc się zamknij i nie zasłaniaj się firmą i że dają pracę . Bo pracownicy dają z siebie wszystko a nie jest to docenione.

Zostaw merytoryczną opinię o MOBUS Sp. z o.o. - Łańcut

• Jak się pracuje w MOBUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MOBUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MOBUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MOBUS Sp. z o.o.