Opinie o Elektrozel Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat firmie Elektrozel Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektrozel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrozel Sp. z o.o. w Rzeszów

Krystyna Nowy wpis

Cześć, jeśli chciałabym jako studentka odbyć praktyki w Elektrozelu to czy obecnie jest na to szansa? Może ktoś odbywał je w firmie i mógłby podzielić się doświadczeniem? Jakie dostaje się zdania na nim do wykonania? I przede wszystkim - czy na takie praktyki może dostać się każdy chętny w trakcie wykształcenia kierunkowego czy może trzeba spełnić jakieś warunki?

Paweł Nowy wpis
@Krystyna

Odbywałem praktyki w tamtym roku. Na początek odbywasz szkolenie z BHP, później przez 2 tygodni pracujesz na linii, ale raczej są to proste zadania. Pozostały czas praktyk odbywasz w dziale projektowym, i tam w zasadzie projektujesz układ jaki chcesz zrealizować lub możesz zaprojektować element i wydrukować w drukarce. W sumie miło wspominam czas praktyk, myślę że bez problemu przyjmują ale musisz zadzwonić do pana Roberta Widaka, bo on się tym zajmuje.

jajo

Ulica: Hoffmanowej 19 35-016 Rzeszów, podkarpackie

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrozel Sp. z o.o. - Rzeszów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Elektrozel Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.