New Wave Investment

New Wave Investment

Opinie o New Wave Investment

John K

Witam, Miałem okazje pracować w firmie New Wave przez okres 2 lat. Co mogę powiedzieć to, na pewno trzeba zaangażować się w wykonywaną pracę na 200% wówczas premie, które otrzymuje się od firmy rekompensują wszystko. Pensje i premie wypłacane zawsze na czas. Atmosfera w pracy ok, przełożeni interesują się i wspierają nowicjuszy. Firma skupiona gównie na wynik , i powiększa ilość zatrudnionych osób co daje możliwość awansu na wyższe stanowisko Minusy - czasami trzeba zostać 20 min dłużej aby osiągnąć wynik miesięczny - jeżeli zamierzasz pracować na 60-70% nie warto tam aplikować,

Gustavo

Cześć Aloe, Odpowiadając na Twoje pytanie: 1) Zarobki wyglądają różnie i są oparte na systemie targetowym, który jest bardzo fair szczególnie do osób, które wiedzą po co tam są. W skrócie mozesz zarabiać ile chcesz wszystko zależy od Ciebie. 2) Atmosfera jak w każdej dużej firmie nie da się z każdym lubić :) Ogólnie młody zespół, ludzie z pozytywnym amerykańskim nastawieniem. 3) 14:00 - 23:00 (7:00 am - 4:00 pm CST) ale jak chcesz możesz siedziec dłużej nie miałem również nigdy problemu z wyjściem wcześniej jak tego potrzebowałem i nigdy nikt mi nie kazał siedzieć wiecej niz 9h dziennie w NWI managerowie to normalni ludzie a nie komendanci obozu. 4) Mają bardzo duzo aut i cały czas firma rośnie, rozwija się, dokupuje sprzęt, zakłada nowe biura, otwiera nowe linie, zatrudnia nowych ludzi.

Aloe

Cześć! 1) Jak wygląda sprawa zarobków? Podstawa - ile netto? Jakaś prowizja (procent) od wyniku - jeśli tak to ile mniej więcej? Jak to wygląda - może ktoś opisać? 2) Jak wygląda atmosfera? Na serio są tam osoby, kierownicy, którzy bez powodu drą mordę (ktoś tak napisał w poprzednim komentarzu)?Jak współpracownicy? 3) Czy rzeczywiście cisną więcej godzin niż w umowie ( na ogłoszeniu które jest na stronie firmy widnieje praca w godzinach 14:00-23:00 - serio jeszcze więcej wymagają)? Nie mam nic przeciwko pracy południem - nawet mi to pasuje ale czy naprawdę wymagają więcej niż w umowie podane?? 4) Czy rzeczywiście mają swoje auta w USA i je prowadzą (można na stronie NWIC znaleźć ze mają 450 aut), czy raczej są pośrednikiem typu kup ładunek - sprzedaj dalej i nara?

bazyl

"trzeba praktycznie codziennie pracować 9-10 godzin (ale przy obecnym rynku pracy, nie oszukujmy się, nie można się stawiać). " - nie zgadzam się z tym, warunki w NWI są znacznie gorsze od rynkowych i zapomnij o jakichkolwiek benefitach. Premie zupełnie nieadwekwatne do wniesionych zysków, CODZIENNE nadgodziny (9-10), nieprzyjemna atmosfera pracy. Firma 'amerykańska' - założona i zarządzana przez polaków. Ogólnie nie polecam ludziom którzy mają jakiekolwiek perspektywy na rynku pracy.

Mario
@bazyl 06.01.2017 15:29

codziennie robisz darmowe nadgodziny, ale jeżeli spędzisz chociażby 5 minut na przejrzeniu maila czy innej strony nie związanej z pracą i prezes to zauważy, to może nawet wydrzeć na ciebie gębę przy wszystkich na open spejsie. kierownictwo lubi leczyć kompleksy na szeregowych pracownikach, ogólnie panuje atmosfera chamstwa. firma na zewnątrz próbuje się kreować na amerykańską korporację, a w rzeczywistości to poziom polskiego januszexu

Miki

Taka troche sluchawka tyle ze po angielsku, i tak jak wczesniej pisali umowa na 8h a oni cisna na 9 albo wiecej, jak dobrze sprzedajesz to ok a jak sie wypalisz to do widzenia i nastepnego dawac, a do tego praca na popoludnia do 23 wiec duza rotacja

Adam

@Mario Twoja opinia wnosi wiele przydatnych informacji o New Wave Investment. Jaką umowę otrzymałeś w tej firmie? Czy była to umowa o pracę na okres próbny? Czy możesz coś więcej napisać o systemie premiowym i zasadach jego przyznawania? W jakich dokładnie godzinach trwają zmiany wieczorne, czy weekendy też są pracujące?

Mario

Mają bardzo fajny proces wprowadzenia do firmy, dostaje się opiekuna który objaśnia wszystko i pomaga w początkach. Plus za to że można rozmawiać cały czas po angielsku. Praca co prawda w godzinach późniejszych ale atmosfera fajna, dużo młodych ludzi. Jak ktoś nie lubi wstawać wcześnie to idealnie. Płacą zależnie od wyników, przy dobrych wiatrach na rynku można wykręcić dobry wynik. Mimo że już nie pracuje ze względów rodzinnych polecam New wave

Był ktoś na rozmowie w New Wave Investment? Chcesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej?

widzialem ogloszenie

a jakie sa zarobki netto? pytam,bo wyslalam tam cv

Ktoś

W mojej ocenie nie jest fair, że zamiast 8 godzin zakontraktowanych, trzeba praktycznie codziennie pracować 9-10 godzin (ale przy obecnym rynku pracy, nie oszukujmy się, nie można się stawiać). Nadgodziny (prawdopodobnie nikomu) nie są płacone (przynajmniej mi ich nikt nigdy nie rozliczył), bonusy (o ile są) na dość niskim poziomie. Wynagrodzenia na przeciętnym poziomie, ale napewno lepsze niż na kasie itd. Plusem jest praca po angielsku oraz atmosfera w pracy. Zespół młody. Ogólnie mam dobre wspomnienia o tym miejscu pracy, ale wyzysk niestety odstrasza.

Zostaw opinię o New Wave Investment - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Wave Investment