Pracownia Strojów Ludowych i Haftu Stanisława Łukaszczyk

Poronin

Opinie o Pracownia Strojów Ludowych i Haftu Stanisława Łukaszczyk

krystian

kupiłem stroje dla zespołu i jestem bardzo zadowolony zadnych problemów polecam w 100% watro kupic najwyzsza jakość

Czesław

Pani Stasia jest bardzo rzetelną i uczciwa osobą? Pobiera zaliczki w 100% wartości usługi, po czym mocno przeciąga terminy wykonania. Wreszcie po wielu monitach przysyła część zamówienia. Na pytania: co z resztą? odpowiada : " o Jezu zapomniałam, jutro wysyłam. Potem zaczyna się upominanie przez kilka tygodni, i tak od lutego do maja nie otrzymałem ani towaru, ani zwrotu pieniędzy. Ciągle powtarza, że idzie na pocztę zapytać dlaczego nie doszło, a przecież wie doskonale że nie wysłała. Pani Stasia jest po prostu zwykłą oszustką. Przestrzegam wszystkich przed wpłatą jakiejkolwiek zaliczki. Jeżeli już chcesz u niej coś wykonać, to płać przy odbiorze usługi

Pani Stasia
@Czesław 26.04.2017 17:04

niech Pan piszę prawdę bo paczke Pan ma na poczcie

Mariola

Uwaga dla Kupujących !! Jeżel kupujesz i nie reklamujesz to OK!! - ale spróbuj zareklamować to sie przekonasz tak jak ja, że to "boksowanie z koniem" . Zamówiłam towar i po otrzymaniu na nastepny dzień odesłałam i zgodnie z prawem handlowym jak to bywa w każdym dobrym sklepie internetowym - mam PRAWO w określonym czasie odesłać towar bez uzasadnienia..... no tak może być wszędzie ale nie w tym sklepie .. :( . I po 3 miesiącach bezskutecznego oczekiwania na zwrot kasy sprawa oparła się się w Kancelarii Prawnej .... i pieniądze przyszły tego samego dnia. Nie wspomnę juz o postawie tej Pani... pełnej pretensji a wręcz agresji do mnie: czego to ja chcę??.... o co mi chodzi.... ??? ... przecież pieniądze zostały wysłane a, że nie doszły do mnie to co to kogo obchodzi..... aż po oddaniu sprawy Kancelarii pieniądze przyszły natychmiast .... i żadnego słowa przepraszam.... :( Tak prawdziwy handlowiec nie robi - prawo handlowe dot. kazdego i temu sklepowi nie wróżę dobrej przyszłości bo "raz Cygan przez wieś przejdzie". Nikomu nie polecam tego sklepu... no chyba, że ma czas i chce spróbować swoich sił w kupieniu a potem zareklamowaniu kupionego towaru.

ksiegowa w pracowni strojów ludowych
@Mariola 16.02.2017 19:56

pani Halino co Pani wypisuje otrzymałą Pani pieniadze i jeszcze ma pani czelnośćc obmawiać Pania Stanisławę zabawiłą się pani jej kosztem jak wynikło z Pani rozmowy jest to częste postepowanie 1- zadna kancelaria nie wzięłą tej sprawy 2- dostałą pani pieniadze i jeszcze upominała sie dajej chciałą pani wyłudzic nastepna kwote dopiero po informacje ze oddaje sprawę na policję zaprzestałą wysyłąnia pism do niej , nie ma pani nawet odwagi podac swojego prawdziwego imienia w tej rubryce . nie polecam nikomu takiego klienta !!!!!!!!!!!!

klient

Nie wiem kto pisze te pozytywne komentarze, ale ja byłem zmuszony pozwać tą Panią do sądu. Obecnie sprawa jest u komornika. Kupujcie u niej to może uda mi się odzyskać to co jest mi winna!

kowalska iwona

z takim zaangażowaniem i i profesjonalizmem spotkałam sie po raz pierwszy warto tu zamawiać stroje , polecam tylko tam w pracowni Pani Stanisławy Łukaszczyk w Poroninie

wiola

najwyzszy poziom usług to podstawa tej Firmy muszę polecić kazdemy kto poszukuje wysokiej jakości ,profesjonalizm i rzetelność to Jakość Pracowni Strojów Ludowych Pani Stanisławy Łukaszczyk

Centrum

Pracownia Strojów Ludowych i Haftu Stanisława Łukaszczyk jest nierzetelną firmą, która nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Nie dostarcza strojów na czas, nierzetelnie wykonuje poprawki lub wg nie dostarcza strojów. Dodatkowo nie rozlicza się z krawcowymi.

Jozek
@zespól z Gminy Siechnice 01.11.2016 08:51
nie zgadzam sie firma Pracownia Stojów ludowych i Haftu to bardzo rzetelna firma zamawiałam stroje i wykonane...

Pani Stasia jest tak rzetelna, że aż Komornik z Nowego Targu musiał siąść na majątku, aby pospłacać Pani Stasi zobowiązania. Informacja dla klientów - najlepiej zakupić produkty Pani Stasi na licytacji komorniczej (proszę wygoglać - Hosiawa komornik licytacje) - po co przepłacać.

WOJCIECH KULIG
@Jozek 25.11.2016 20:01

panie Józefie co pan próbował wyłudzić od Pani Stanisławy Łukaszczyk ?? z taką zajadłością i cynizmem daleko pan nie dojdzie , a może pan coś kupi? stać pana na taki wydatek ? Pani Stanisława szyje stroje bardzo długo a jeden nieszczęśliwy jej nie zaszkodzi JA POTWIERDZAM ZE JEST TO NAJLEPSZA FIRMA SZYJĄCA STROJE LUDOWE KUPIŁEM STROJE DLA DUŻEGO ZESPOŁU I JESTEŚMY ZADOWOLENI ,POLECAM POLECAM`!!!!!!!!

Zostaw opinię o Pracownia Strojów Ludowych i Haftu Stanisława Łukaszczyk - Poronin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pracownia Strojów Ludowych i Haftu Stanisława Łukaszczyk