Agencja Ochrony Votum Bydgoszcz Lech Bączkowski

Bydgoszcz

Agencja Ochrony Votum Bydgoszcz Lech Bączkowski

Opinie o Agencja Ochrony Votum Bydgoszcz Lech Bączkowski

Andrzej B

Pracowałem w tej firmie 3 miesiące miejsce pracy Inowrocław, po tym czasie okazało się, że umowa nie została przedłużona, szukali ludzi tylko po to aby ich obecni pracownicy poszli na urlop, aby firma za niego nie płaciła tym pracownikom. Dostałem tylko świadectwo pracy zero informacji, później to nawet telefonu nie odbierali. Nie polecam tej firmy, Płacenie pensji refundowanej przez pfron to ich psi obowiązek.

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Votum Bydgoszcz Lech Bączkowski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Votum Bydgoszcz Lech Bączkowski