Opinie o Art-BULID ALAN ŻAK w Trzyciąż

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Art-BULID ALAN ŻAK. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Art-BULID ALAN ŻAK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art-BULID ALAN ŻAK w Trzyciąż

Jaki jest wkład kierownictwa Art-BULID ALAN ŻAK w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Anna Potocka Nowy wpis

Alan Żak to (usunięte przez administratora) budowlany Wszędzie zostawia długi Uwaga na (usunięte przez administratora)

Jaka umowa obowiązuje w Art-BULID ALAN ŻAK podczas okresu próbnego?

Tnt

Umowa u tego pana to doprowadzenie do kradzieży oraz naciąganie na pożyczki w parabankach Każdego zrównuje

Gabriela
@Tnt

A to ktoś jeszcze próbuje podjąć się współpracy, że wciąż ostrzegacie?

Anna Potocka

Panie Alan Żak ma więcej rozpraw sądowych niż pan włosów. Wszędzie zaliczki pobrane,żadne pracę nie skończone,wypłaty nie wypłacone, ZUS nie opłacony. To (usunięte przez administratora) z wyrokami i nadal ma wyroki i rozprawy

Gabriela Nowy wpis
@Anna Potocka

A te wyroki tak właściwie skoro faktycznie są to jak "potężne"? Chodzi po prostu o regulację należności? Nic więcej?

Anna Potocka Nowy wpis

To jest firma (usunięte przez administratora) Biorą zaliczki od klienta, i uciekają. Komornicy Sprawy sądowe Uwaga na Alana Żak.

Czym w Art-BULID ALAN ŻAK zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

P.I.P

Alan Żak wyłudza kasę nie remontuję nie buduje. Wyroki za wyłudzenia pieniędzy ma.

Gabriela
@P.I.P

A możesz wskazać na to jakiś dowód? Oczywiście prócz tego spamu tutaj na forum?

P.I.P
@Gabriela

Wyroki są dostępne

Paulina
@P.I.P

A Ciebie też to dotyczy? Też zostałeś w jakiś sposób poszkodowany?

Ile jest zmian w Art-BULID ALAN ŻAK?

Barbara Kidawa

Zmian Alan Żak An-BULID To (usunięte przez administratora) kryminalista To (usunięte przez administratora) budowlany. 75 wyrokow o wyłudzenia od klijentow

Barbara Kidawa

Alan Żak 75 wyrokow Sądowych o wyludzenia pieniędzy od klijentow LUDZIE OPAMIETAJCIE SIĘ

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Art-BULID ALAN ŻAK? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Czy w Art-BULID ALAN ŻAK występują paczki/bony świąteczne?

Barbara Kidawa

Alan Żak to nie firma zostawia pracownikow Ucieka kradnie nie placi Ma dlug ZUS nie płaci. Psuje remonty i ucieka. Ostrzezenie 80 wyroków cywilnych 8 wyrokow karnych

Barbara Kidawa

Bony chyba do.więzienia Oszukal juz 80 osob Alan Żak setki wyrokow cywilnych Kilkanaście wyroków karnych itd.

Czy w Art-BULID ALAN ŻAK zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Barbara kidawa

Alan.Żak nie robi umów to (usunięte przez administratora) ludzi i ucieka robiac długi ma 80 komornikow i 6 wyrokow.karnych

Ryszard

Mam wrażenie, że komuś brakuje chęci do pracy stąd taka opinia. Firma płaci więc wymaga dobrej pracy i tyle.

Jak wygląda ścieżka awansu w Art-BULID ALAN ŻAK?

P.I.P Kraków

Wykorzystuje każdego Alan Żak Nie ma pojęcia o budowie nie płaci ZUSU ITD OSTRZEGAM PRZED ALAN.ŻAK

P.I.P Kraków

Pan Alan Żak nie zajmuje sie budowlanka nie zajmuje sie remontami I NIGDY tym się nie zajmował ON MA INNY ZAWÓD I WYKONUJE NIE TO.COŚ INNEGO ???

Jakie wartości są cenione w Art-BULID ALAN ŻAK?

Magdalena Wałek Rzeszów

Alan Żak nie ma żadnej wartości to zly czlowiek!!!!!!!!!

Damian
@Magdalena Wałek Rzeszów

Dlaczego tak uważasz? Twoja opinia na chwilę obecną jest krzywdząca i w żaden sposób nieuzasadniona. Mogłabyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą, że rzeczywiście jest tak, jak napisałaś?

Kto ma kontakt do Alana Zak proszę o pomoc. Kubus.123@onet.eu

kasia

ojjjj ukrywa sie bedzie ciezko !!! :)))

Zenek

W sumie szkoda bo ludzie prace stracili.

Aaa.100@onet.eu
@Zenek

Nie szkoda Bardzo dobrze jefnego oszusta mniej na rynku

Remek

Firma jest usunięta z CEiDG to pewnie zamknięto działalność?

Xxx
@Remek

Ale gośćia szukamy.

Prezes
@Xxx

To jak go szukacie napisz (usunięte przez administratora)

Ryszard

Jak Art-BULID ALAN ŻAK prezentuje się jako pracodawca? Czy firma docenia swoich pracowników? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Jaka atmosfera panuje w zespole? Zachęcam zatrudnionych w Art-BULID ALAN ŻAK do aktywności na forum. Wasze wpisy pomogą osobom zainteresowanym pracą w firmie.

Pip.krakow

Alan Zak oszust budowlany trzyciąż

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Art-BULID ALAN ŻAK?

Magdalena Wałek Rzeszów

Alan Żak oszust oszust. Nie ma pojęcia o remontach budowie tylko chłopcy mu w głowie to zboczeniec i gej... A każda budowe nie kończy bierze zaliczkę zistawua pracowników okrada i ucieka..

Wiolla

Trzeba ostrzegac jesli Alan Żak jest oszustem to trzeba ostrzegać ludzi przed takimi degeneratami... Jesli jest ktos uczciwy ma pozytywna opinie a Pan Zak setki okropnych przeważających opini..nalezy unikac tego Pana.

Oceniacz

Jeśli ktoś ma jakąś sprawę do konkretnej osoby to nie na forum piszcie takie wpisy.

@Oceniacz

Trzeba ludzi ostrzegać przed oszustem Alanem Żak

@Oceniacz

Lepiej jak oszust co ma firme oszuka pana lub innych.po to jest to forum opinie o oszusvie co ma firme

dana

dołączam się do twojej oponi @arek. Jacyś ludzie wypisują swoje "problemy" na forum a nikt nie wspomni o zwykłej pracy na której na przykład mnie zależy

@dana

Głupoty piszecie art-BUILD ALAN ŻAK OSZUST ZLODZIEJ .Rzeszow

zxc

Alan Żak oszust pracuje teraz w Poznaniu przy remontach i budowlance mam dużo informacji

Zostaw merytoryczną opinię o Art-BULID ALAN ŻAK - Trzyciąż

Art-BULID ALAN ŻAK