Opinie o Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o.

Iza

Widzę, że wypowiada się na forum dużo klientów. Czy mógłby ktoś pozostawić swoją opinię na temat pracy w Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o.? Są to ważne informacje dla tych co będą aplikować do firmy.

piotr2706

Sądząc po jakości wykonania prostej czynności jaką jest wykonanie rowka i ułożenie w nim kabla na mojej posesji , twierdzę że to dno. Firma zatrudnia ludzi niedorozwiniętych którym się 4 x powtarza by nie kopali w miejscu x , a oni przyjeżdżają podczas nieobecności domowników i kopią właśnie w tym zabronionym miejscu, jak by tego byłi mało, uszkadzając ogrodzenie. Zgłaszane do firmy już 6 x. Myślę że bez sprawy sądowej się nie obejdzie. Jak bym wiedział jaki iloraz inteligencji posiada personel firmy , ti bym ze światłowodami dał sobie spokój. A tak wniosek jeden : chcesz mieć zrujnowane podwórko i problemy - wpuścić do siebie pracowników firmy teeldom.

edzio

hutnik' mieli wczesniej ogłoszenie na stanowisko Pracownika przy pomocy do robot budowlanych jednak ja widzialem go jakis czas temu wiec może niewykluczone ,że i teraz lub niebawem beda poszukiwali takich osób

arturo

merwin

Zostaw opinię o Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o.