Pass Pol

Opinie o Pass Pol

libra

Moje sugestie dla Pass Pol: troche pozniej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: slaby kontakt pracodawcy i kadry do pracownikow

Praca co można powiedzieć, uciążliwa normy nie do wyrobienia. Przełożeni ( brygadzista, starszy zmiany) mszczą sie za wszystko glupi przykład nie wyjdziesz w sobotę od poniedziałku idziesz na najgorszą robotę. O wolne trzeba błagać, tak samo o przepustkę. Totalna porażka. Pass-pol schodzi na psy. Nie polecam. Totalna porażka. Pieniądze kradną za dosłowne wszystko.

kloc

Coraz gorzej jest

Zostaw opinię o Pass Pol - Sanok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pass Pol