Opinie o Międzyzakładowy Związek Zawodowy Stomil & Pass-Pol w Sanok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Międzyzakładowy Związek Zawodowy Stomil & Pass-Pol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Międzyzakładowy Związek Zawodowy Stomil & Pass-Pol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Międzyzakładowy Związek Zawodowy Stomil & Pass-Pol w Sanok

W jaki sposób może teraz wyglądać temat dni wolnych? Ktoś napisał z parę lat temu o pewnych komplikacjach w tych sprawach a ciekawi mnie jak teraz można się z tym dogadać. Interesuje mnie również temat zarobków, czy ktoś jest w stanie się do niego bezpośrednio odnieść? Kiedy miały miejsce ostatnie podwyżki?

Praca co można powiedzieć, uciążliwa normy nie do wyrobienia. Przełożeni ( brygadzista, starszy zmiany) mszczą sie za wszystko glupi przykład nie wyjdziesz w sobotę od poniedziałku idziesz na najgorszą robotę. O wolne trzeba błagać, tak samo o przepustkę. Totalna porażka. Pass-pol schodzi na psy. Nie polecam. Totalna porażka. Pieniądze kradną za dosłowne wszystko.

Montaż Nowy wpis

To Wałęsa z 1p BMW A sam zapie w każdą sobotę i niedzielę

zainteresowany Nowy wpis

Podpowiedzcie czy takie organizacje zatrudniają pracowników?

Waldek Nowy wpis

@wwo A możesz to jakoś uzasadnić dlaczego jest tak strasznie? Mam zupełnie inne zdanie, dobrze się pracuje.

Brałeś udział w rekrutacji do Międzyzakładowy Związek Zawodowy Stomil & Pass-Pol. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
wwo

To jest straszne miejsce nie polecam ale gdzie mozna pojsc do pracy w Sanoku.

Firma jest częścią niemieckiej grupy kapitałowej Pass GmbH & Co,a zakład w Sanoku jest największym zakładem Pass na świecie.Dobry pracodawca, polecam.

tomaszek

Może ktoś podzieli się na forum opinia o atmosferze i zarobkach?

Polska

Tego hu... Ryczka to powinni wywiesc ma sybir tak mu sie (usunięte przez administratora)

Pank

Tak rzadko piszecie bo dobrze się pracuje? Czy w ogóle kogoś potrzebuje firma?

Tez tak bym chciala

Czy mogl by sie ktos wreszcie wziasc za ta bladyne z A-8 co chodzi po hali i pojemniki zbiera ,przeciez ona wiecznie na szatni albo na jadalni z tel. przesiaduje ilez mozna.

libra

Moje sugestie dla Pass Pol: troche pozniej Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: slaby kontakt pracodawcy i kadry do pracownikow

kloc

Coraz gorzej jest

Zostaw merytoryczną opinię o Międzyzakładowy Związek Zawodowy Stomil & Pass-Pol - Sanok

Międzyzakładowy Związek Zawodowy Stomil & Pass-Pol
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Reymonta 19
    38-500 Sanok