Opinie o tesco Mrągowska w Poznań Mrągowska 4

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie tesco Mrągowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie tesco Mrągowska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o tesco Mrągowska w Poznań Mrągowska 4

Magda Nowy wpis

Czy ciężko wdrożyć się do firmy i nauczyć wszystkiego ?

Dobra duszyczka

Jeśli komuś nie pasuje robota to normalne, że będzie zmyślał jakieś głupoty. Od kiedy nie ma pewnych osób bo są na zmyślinym L4 atmosfera się super poprawiła. Poza tym rynek pracy w Poznaniu jest obszerny więc skoro Ci nie pasowało to po co siedzileś tu tyle czasu. Nie ma potrzeby oczerniania innych skoro samemu nie jest się w porządku. Zastanów się nad sobą. Ja polecam pracę, zwłaszcza w dziale Dotcom.

Johny Nowy wpis
@Dobra duszyczka

Typowa odpowiedź P. Dyrektor Nie pozdrawiam

Becia Nowy wpis
@Johny

Dokładnie ????????

Cyk Nowy wpis

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w Tesco mragowska. Słabe zarobki roboty od (usunięte przez administratora) traktują cię jak popychadlo. Jeden wielki mobbing i oszustwo!!!!

Witam jeden wielki mobbing. Każdy się obgaduje i traktuje jak (usunięte przez administratora) Pani Dyrektor jest osobą nie słowna i wręcz sama prosi się aby ludzie się zwalniali. Kierownicza pani Katarzyna praktycznie nie lubiana przez każdego pracownika ma się za nie wiadomo kogo i miesza ludzi z błotem. Byłam na każdym dziale w tym Tesco prócz niby piekarni gdzie był smród brud i ubustwo na żadnym z działów nie zostałam doceniona mimo poświęcenia i siedzenia w pracy godzinami. Płaca w porównaniu co tam się dzieje jest ochlapem a szczególnie kiedy pół nocy siedzi się w chłodni i układa nalety z towarem na dwa metry przy minusowych temperaturach gdzie na badaniach lekarskich można być tylko do 40 min a czasem zdało się że byłem tam z 3 godziny. Zastrasznie pracownika po powrocie z l4 że niby sfałszowane. Śmiech na sali. Ci co tam pracują albo są naprawa zdesperowani albo ulomni i nie znają swojej wartości.

Tylko ja
@84

Hola hola kolego ja nie wiem kto tutaj się bardziej zdesperowany i ułomny. Czy ten co pracuje na jednym dziale i dalej pracuje, czy Ty który przeleciałeś przez wszystkie działy i wyobrażałeś sobie nie wiadomo co. Chciałeś menagerem sklepu zostać czy zarabiać miliony? Myślałeś, że tym sobie to załatwisz? A teraz że inni ulomni. Nie mierz innych swoją miarą. Widocznie sam byłeś do niczego.

@Tylko ja

Nie po prostu chciałem dobrze wykonywać swoją pracę. Byłem na wszystkich działach bo mi kazano... Na szczęście przejrzałem na oczy i na szczęście już mnie tam nie ma a z tego co słyszę jest co raz gorzej. Okropne miejsce opryskliwoc (usunięte przez administratora) i bezczelność. Ponoć jakas kobita pracowała po pijaku ???????????? brała piwo z półek i jej nie wywalono Chociaż na oczach klientów wiła się spita po ziemi ???????? śmiech na sali

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie tesco Mrągowska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Danuta

@Igla, forum gowork to nie miejsce na zamieszczanie tego typu informacji. Czy są one sprawdzone? Pamiętajmy, że wypowiadamy się na forum publicznym i wpisy powinny być zgodne z prawdą. Zachęcam pracowników firmy do aktywności na wątku. Jak oceniacie warunki zatrudnienia? Czy spełniają wasze oczekiwania?

Igla

Nie polecam sprzedaży internetowej. Bardzo zła atmosfera. Rządzący wypuszczają w trasy dostawców pod wpływem alkoholu.

łowca

odradzam sprzedaż internetową na mrągowskiej zwaną popularnie dotcomem. szefuje tam nijaka małgorzata d. która pod nieobecność pani menager co chwila wychodzi sobie na papierosa. pracowników traktuje jak swoje popychadła i ma w tym poparcie drugij szefowej katarzyny s. co wszystkich obgaduje i wspólnie z małgorzata d. podkłada świnie. ulubionym chwytem tych dwóch jest zmyślanie że pracownicy wydłużają sobie przerwy. ale gdyby tak podliczyć ile one obie spędzają czasu na obgadywaniu innych i paleniu to wyszłoby więcej niż w pracy

on

pracuje się tam źle, szczególnie z Pauliną - szanowna koordynator

mit
@on

mobbing, mobbing, pracownicy nieżyczliwi, okropna atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o tesco Mrągowska - Poznań

tesco Mrągowska