Opta Timber

Opinie o Opta Timber

Patrycja

Proszę omijać szerokim łukiem.Szef mobbinguje pracodawców, nie wypłaca należnego wynagrodzenia, nie przestrzega swoich obowiązków wobec pracodawcy. Miejsce pracy nie spełnia żadnych wymogów BHP, biuro znajduje sie w magazynie, kurz, myszy, szczury, hałas,brud - tragiczne warunki do pracy. Właściciel firmy znęca się psychicznie nad pracownikami, zmienia warunki wynagrodzenia, nie zapewnia podstawowych narzędzi pracy.

Zostaw opinię o Opta Timber - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opta Timber