RAYEX

Opinie o RAYEX

RAYEX

Witam, Auto ciężarowe, do naprawy Webasto. Auto przetrzymują ponad 2 tyg. Wstępny koszt usunięcia awarii szacują na 800-1000zł. Po owych 2 tyg. przy odbiorze mówią, że auto OK ale musieli wymieniać więcej części. Uzbierało się 2100zł. Po przejechaniu kilku metrów spaliny w kabinie i głośna praca, czyli spierdolone a nie naprawione. ODRADZAM!!!!- BRAK PROFESJONALIZMU. Pseudofachowcy. (ps. samochód wstawiony do innego serwisu-koszt naprawy 800zł, czas 8rbg)

Zostaw opinię o RAYEX - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAYEX