Vica

Leszno

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Vica
1 1 6 1

Opinie o Vica

S.

Witam , koleżanka pracuje w drogerii Vica i wszystkim osoba zainteresowanym ta praca serdecznie odradzam . Dodam ze koleżanka szuka juz innej pracy .Dziewczyny sa odgórnie naciskane przez regionalne o sprzedaż ! Sklepy walczą miedzy sobą zamiast być ogólnym zespołem ! Często sprzedawane produkty z kończącym sie terminem ważności , bądź tez juz po terminie ! Wszystko spoczywa na kierowniczkach sklepów które sa wiecznie obwiniane za obrót sklepu ! Ledwo wchodzi sie do sklepu a juz 2 sprzedawczynie "biegną " z pytaniem " Pomoc w czyms moze ?" Widzę ze maja obrane produkty które chcą sprzedawać , wiec zapytałam koleżanki o co chodzi w tym ... Jak sie okazało dziewczyny maja premie z tych produktów wiec walczą zeby je sprzedać , mimo iż te produkty nie sa najlepsze .. myszą je sprzedawać bo regionalne a mianowicie pani M. naciska na dziewczyny . TRAFEDIA !!

Zostaw opinię o Vica - Leszno

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vica