Hardkor

Opinie o Hardkor

Hardpol

Mam na imię Piotr jestem mistrzem na 6 hali mam ponad 50zl na godzinę i dodatkową kasę z ludzi których zatrudniam w swojej spółce którzy robią w mojej brygadzie, żyć nie umierać. Oby prezes Dyrka się nie dowiedział

Zostaw opinię o Hardkor - Rumia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hardkor