Drogerie Polskie
counter
2 4 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Drogerie Polskie? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Feliks Nowy wpis

Może warto bardziej przykładać się do swoich obowiązków żeby później nie narzekać? Firma spoko wystarczy chcieć pracować.

Pati Nowy wpis
@Feliks

Haha koń by się uśmiał... Firma spoko? Tylko do wyzysku.

Tak1Nie

Co wchodzi w socjal Drogerie Polskie?

Pati Nowy wpis
@Pytanie

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak socjal!!

Cezary

@Byly pracownik Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna!!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Anka

Szkoda, że nikt z pracowników nie zabiera głosu na forum, liczyłam na jakieś informacje o pracy.

Byly pracownik
@Anka

Nie polecam.... Katastrofa.... Ludzi maja za nic.. Potrafią tylko wykorzystywać obiecywac a potem i tak nic z tego nie ma. (usunięte przez administratora).

Tak2Nie
Klientka

Panie z drogeri to chyba zapomniały jak się mówi dzień dobry, dziękuję i do widzenia..tym bardziej ze nie było klientów.

Tak5Nie

Moje sugestie dla Drogerie Polskie: Zmienić menagera i przeszkolić pracowników..stanowisko powinno być adekwatne do wykształcenia i doświadczenia..doceniać dobrych pracowników którzy się wykazują A nie zwalniać bo poszedł na l4 ,przestrzegać kodeksu pracy-pracownik pracuje 40h w tyg. Nie więcej!! Ps. I nie sprzedawać produktów po terminie

Tak12Nie

Ewelina
@Były pracownik

Widzę, że z wielu aspektów nie jesteś zadowolony, czy rozmawiałeś o tym z kierownictwem? Wspomniałeś w swoim wpisie o czasie pracy, niektórym osobom zależy na tym, by robić nadgodziny, czy w firmie były one dodatkowo płatne? Może było w pracy coś, co Ci się podobało, na przykład zniżki pracownicze bądź też elastyczny grafik?

TakNie

Opinie związane z warunkami zatrudnienia w drogerie polskie, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Tak2Nie

Drogeria Katowice

Burdel, brak jakiegokolwiek zaplecza i bieżącej wody w sklepie!! Zarządzanie kapitałem ludzkim na poziomie 0. Menadżer sprzedaży to osoba traktująca pracownika przedmiotowo.

Tak19Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Drogerie Polskie - Żory

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Drogerie Polskie