Konvert Polska Sp. z o.o.

Opinie o Konvert Polska Sp. z o.o.

Zuzanna

Jak obecnie wygląda współpraca z Konvert Polska? Czym wyróżniają się na tle innych agencji zatrudnienia? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

w

Podobnie nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie. To dobry znak na to,że się dobrze u nich dzieje. Dzięki

Monikue

Od kiedy nie ma pani Asi nic nie można się dowiedzieć. Jakaś Nowa z pretensjami powiedzmy że odpowiadała na moje pytania. Mam nadzieję że wróci Pani Asia bo już raz mnie zatrudniła i byłam bardzo zadowolona niestety zachorowalonmi dziecko i musiałam zrezygnować z pracy.

Weronika

Zależy od firmy z którą współpracują. Ja pracowałam najpierw przez miesiąc a po 3 miesiącach przeszłam na zakład. Jak pójdziesz do biura to tam jest zawsze taka pani blądynka i ona wszystko zawsze szczegółowo tłumaczy. Ogólnie bardzo się opiekują swoimi pracownikami. Nie było tego w innych agencjach.

Marzena

Bardzo lubię tam przychodzić, otrzymałam już kilka prac za ich pośrednictwem i byłam na darmowym szkoleniu z pisania CV, jestem zadowolona. Inna polityka pracy niż w pozostałych agencjach.

Marzena

AlaMaKotaAK

Mają inne podejście do poszukujących pracy w przeciwnieństwie do konkurencji. dobrze tumacza co i jak w sprawie pracy. ja ich znalazłem na fajsbuku. po 6 miesiącach przeszedłem na firme wiec się ciesze. plecam

Katarzyna W

ja dostałąm wizytówke od pani. i napisała mi ze wszystkie oferty są na faejsbuku jak sie wpisze konvert polska to wam wyskoczy i na stronie www.konvert.pl i tam sa nowe ostatnio paczylam

R.a.d

Ja u nich pracuję na produkcji, pomogli mi znaleźć pracę blisko domu, bo mieszkam na widzewie.Praca łatwa i mam umowę o pracę a nie jakieś tam tygodniówki. Bardzo są pomocni, dobrze wytłumaczyli co i jak a przypadkiem się o nich dowiedziałem.a i bardzo ładna obsługa:D

Ilona

Tam są ciągle nowe oferty pracy. Na witrynie wiszą. Nie wiem czy akurat brygadzista, ale idź zobacz

Rafał

Ja byłem i mam podstawę + premię a do tego umowę o pracę tymczasową. Mało która firma wpuści Cię z ulicy.

Bartek

Bardzo sympatyczna obsługa, Pani Asia uśmiechnięta, oferty pracy przedstawione w sposób jasny. Dostałem pracę:) Polecam!

Zostaw opinię o Konvert Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konvert Polska Sp. z o.o.