EvresHR

Łódź

Opinie o EvresHR

Joanna

Pracujesz w EvresHR? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest firma. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

ala

Monika' a na jakich podstawach wogole sa te zwolnienia i dlaczego? Ludzie jej nie odpowiadaja? Widocznie moze pozwolic sobie na nowych pracowników widac ,że ma kase ale minus dla was bo musiscie znowu kogoś wdrażać

Monika

Tak taka super praca, że szefowa zwalniając z pracy nawet prosto w twarz nie potrafi tego powiedzieć. Nie mówiąc o tym, że nie potrafią głupich 350 zł wypłacić. Praca może i fajna ale tylko do czasu, aż szefowa nie będzie miała złego nastroju. No cóż, mam nadzieje, że ktoś dostanie super premię za tą moją niewypłaconą kasę...

zgrana ekipa Evres HR

właśnie kończy nam się powoli projekt aleee niebawem nowe :) zapraszamy

zgrana ekipa Evres HR

wysyłaj e-maila i aplikuj czekamy biuro@evres.pl

Wiecha

fajne akcje telemarketingowe aplikujcie warto

zgrana ekipa Evres HR

pracuję od kilku miesięcy i nie mam z niczym problemów , zresztą nie tylko ja bo i moi koledzy i koleżanki też są zadowoleni z pracy , w naszym CC panuje miła atmosfera , nie ma wyścigu szczurów tylko wszyscy pracujemy na jeden wspólny wynik , wszystkim nam zależy na pracy i na tym by zleceniodawca był zadowolony z naszych wyników pracy. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich hejterów , zła karma zawsze wraca z podwójną siłą :) zgrana ekipa Evres HR

Ania

może myśli, że zatrudnia idiotów - tego nie wiem ?? a co wiesz Zbyszku ??????

zbyszek

Omijajcie wszystko co ma w nazwie Evres albo inne projekty pana Emiliana Klinkiewicza szerokim łukiem."Prezes" chętnie zatrudnia osoby niepełnosprawne jednak potem zapomina im zapłacić, może myśli, że zatrudnia idiotów - tego nie wiem. 9 lipca 2015 złożyłem pozew do sądu pracy przeciwko evres hr o zaległą wypłatę bo za połowę marca oraz za maj i czerwiec nie dosałem ani grosza. Nie polecam.

Ania

nie wiem komu nie płacą ?? ja pracuję tu od samego początku i ani razu nie było problemu z wypłatą. Jest miła atmosfera w pracy bardzo fajne projekty na telemarketing. Ja szczerze polecam pracę w Evres HR

byly pracownik

nie płacą

Telemarketerka

Witam wszystkich zapraszam do nas do pracy jest tu świetna atmosfera i fajne projekty. Nie zostajemy sami mamy duże wsparcie ze strony kierowniczej i są ciekawe szkolenia:)

Kasia

Fajni ludzie, miła atmosfera, fajne projekty, pomoc w razie potrzeby. Polecam gorąco.

zatrudniona

Super atmosfera aż chce się przychodzić do pracy fajne projekty i podejście do ludzi. POLECAM

telemarketerka

Fajna atmosfera w pracy a to najważniejsze

Wiola

Bardzo miła atmosfera w pracy, bardzo ciekawe projekty, elastyczny grafik dla telemarketerów, fachowe wsparcie i pomoc techniczna przy pracy

Anna

Zgrany zespół telemarketerów , aż chce się pracować Elastyczny grafik , fajne projekty Polecam i zapraszam do pracy

Zosia

POLECAM GORĄCO - super atmosfera , świetne projekty

Zostaw opinię o EvresHR - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EvresHR