LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o.

Mikołów

LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o.

Opinie o LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o.

Co Ty za bzdury wypisujesz człowieku. Najpierw sprawdź a potem oskarżaj. W LMS nie otrzymaliśmy jednej wypłaty +odprawy chyba że ktoś zwolnił się z art. 55 Cześć tej kasy wypłacił już nam fundusz Możemy być źli na to co się stało ale nie oskarżajmy jak nie znamy prawdy. Może dziwić Was to , że ktoś pomimo upadku LMS tak pisze No ale to prawda

Jochan
@Pracownik 14.06.2018 10:21

jaka kasa z funduszu? ja nie dostałem po dziś dzień ani centa. Ktos w tej firmie dobrze tabelki robił i stało się to co się stało

Inny
@Jochan 30.06.2018 00:12

Jeżeli otrzymałeś informacje , że wypłacano z funduszu a ty nie dostałeś to zgłoś się do syndyka a nie na forum

Jochan
@Inny 30.06.2018 09:02

a co boli Cie że Pan syndyk w kulki leci? i za dużo osób się o tym dowie?

Inny
@Jochan 17.07.2018 18:14

a pytałeś go czy nakręcasz własne teorie ...?

anonymous
@Inny 17.07.2018 21:05

pytałem może sie zastanowi

Stefan

@wiśnia, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Na forum nie upubliczniamy danych osobowych pracowników firmy. Jeżeli chciałbyś wypowiedzieć się o firmie LMS Logistyka Materiałów Sypkich miej proszę na uwadze pozostałe osoby na forum. Kandydaci są zainteresowani na przykład warunkami pracy i atmosferą w firmie. Czy pozytywnie oceniasz jedno i drugie?

Stefan

@Jarek, jeżeli Twoje informacje są zgodne z prawdą, to są one niepokojące. Czy możesz napisać coś więcej o aktualnej sytuacji firmy LMS Logistyka Materiałów Sypkich? Czy firma rzeczywiście jest w stanie upadłości? Czy ktoś z pracowników firmy LMS może potwierdzić Twoją opinię? Jak wygląda aktualnie sytuacja pracowników w tej firmie?

Jarek

Panowie potrzebuje kontaktu do biura konstrukcyjnego albo kontakt kimś kto tam pracował - mój nr telefonu 669902582

Robert

Jak tam chłopaki na bezrobociu? Święta się udały?

anonymous

Wierzycielom, mimo obetnic nie płacą od miesięcy, nie polecam

zzz

szkoda

Biskup :)

Witam. Czy wie Ktoś może coś o wypłatach zaległych pensji dla pracowników???

łoli
@Biskup :) 11.01.2018 15:54

upadłość ogłoszona więc może się coś łaskawie z kasą ruszy

łoli

I co prezes sprzedał reszte zleceń w (usunięte przez administratora) sposób a wypłat jak nie było tak nie ma, kase zgarneli dla siebie

lmsdno

zostawili nas bez kasy i pracy z dnia na dzien nawet sie nikt z zarzadu nie pofatygowal a pewnie sami kase pobieraja. ja juz nie ide tam a po swiadectwo pojade do Czestochowy do ich siedziby

lmsdnoo
@lmsdno 19.10.2017 11:58

Jakiej siedziby?? wynajęte mieszkanie którego już nie ma.

lms
@lmsdnoo 19.10.2017 15:13

yyyyyyyyy... spójrz na KRS, Cz-wa dabrowskiego 7, tam jest ksiegwosc

kot goni psa

Ale to nie jest rzadne mieszkanie tyko biuro i działa bo byłem z fakturą

LMS

czy ktoś ma namiar, numer do księgowości lub kogoś z zarządu?

cashdown
@LMS 30.10.2017 11:06

Są na Dąbrowskiego 7 w Częstochowie pani Małgosia jest tam dostępna a czemu nie odbiera telefonu to nie wiem ale kontakt z nią akurat jest najlepszy. Ja już swoich pieniędzy nie odzyskam niestety.

Podobno Mikołajek nie może się zdecydować gdzie zrobić spotkanie wigilijne dla załogi, czy w Gołębiewskim czy w Arłamowie?? I czy dwa dni czy może trzy?

Robercik mikołajek

Zwalniają, zostawiają bez wypłat, część pracowników ma dokończyć zlecenia i wtedy też będą bez pieniędzy, tylko ze za dłuższy okres

Łoli

LMS u-pada pozostaje ogłoszenie tylko tego formalnie

Wstresie
@Łoli 12.10.2017 19:43

Słyszałem, że już zwalniają ludzi.

Wstresie

Czy ktoś wie coś na temat tego żeby firma upadała bo taki mam cynk od kolegi ktoremu nie płacą faktur ?

Zostaw opinię o LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LMS Logistyka Materiałów Sypkich sp. z o.o.