Opinie o ILS Noord BV w Wieringerwerf

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ILS Noord BV. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ILS Noord BV o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS Noord BV w Wieringerwerf

Marek Nowy wpis

To dobra agencja ?

2015-2017 Nowy wpis

Nie polecam, byłem kilka razy na współpracy z nimi! Niestety kawał oszustów i nic więcej. Wymyślają jakieś kary gdy człowiek jest np. chory (czytaj Nadwyrężył ręce tak że nie może podnieść kubka z kawą.) co najważniejsze musi codziennie im mówić że jest się chorym przed godziną 20. Straciłem przez to pół tygodniówki która... no cóż była kompletnie MARNA! Mieszkanie tragiczne, płaca tragiczna, biorą sam margines na pokład. Martin ćpa ile się da, Zbyszek uważa wszystkich za idiotów, Marek ma gdzieś wszystko, Paulina walczy jeszcze z tym burdelem co jest w firmie choć i też chce naciągnąć ludzi na kasę. NIE JEDŹCIE TAM ! SZUKAJCIE NORMALNEGO POŚREDNICTWA PRACY! U NICH STRACICIE CZAS, ZDROWIE, PIENIĄDZE. Byłem, widziałem, nigdy więcej.

Kinga Nowy wpis

Witam! NIe wiem co wy w tej firmie przezyliscie ale mi nic nie brakowalo. mialam super prace w amsterdamie ale niestet musialma wrocic do polski. Co prawda nie wiem jak to z domkami i oplatami bo mieszkalam prywatnie.

Były pracownik Nowy wpis

Praca tutaj wygląda tak że przyjezdzasz i czekasz na pracę za max 7.5e netto za mieszkanie liczą sobie po 90 parę euro Organizacja beznadziejna NIEEE POLECAM

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ILS Noord BV? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Teraz jest NLS ale jeszcze bardziej beznadziejne.

Kamil

Nie polecam (usunięte przez administratora) Chyba ze chcecie pracowac za 4 euro na godzine. Zyc w szopie . Moje sugestie dla ILS Noord BV: Zmiencie podejscie do pracownikow Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Placic normalnie,zajmowac sie pracownikami, i miec normalne warunki mieszkaniowe.

Klaudia1995

Hej szukam pracy z chłopakiem i mamą chcemy wyjechać przez nls do cebulek ale po zobaczeniu opinii zastanawiamy się nad tym piszcie szczerze jak tam jest już trafiliśmy źle więc chcemy mieć pewność proszę piszcie na gg 65112025

Gogol

WGL ktoś do nich jeździ jeszcze??? Marcin (gdy odbiera telefon mowi "martin") pan (szef) który mógłby równać się z popkiem co do ilości zjedzonego koksu. Zbyszek. Zajmujący się praktycznie wszystkim w tym biurze. Stwarza pozory ogarniętej osoby przez pierwszy tydzień. Używa argumentacji rodem z gimnazjum myśląc że wszyscy są idiotami. Marek. Przydu*as wyżej wymienionych. Uczy sie od Martina i Zbycha czyli nic z tego nie wyjdzie na dobre. Paulina. Chyba najbardziej ogarnięta osoba w firmie lecz zakłamana do potęgi. Wszystkie te osoby mają jeden i ten sam cel. Zrobić (oszukać) na hajs każdego kto przyjedzie pracować jeżeli już znajda ci pracę. Uważajcie na nich. STANOWCZO NIE POLECAM!!!

O.

Dramat tragedia płacz i żal. Nie wiem dlaczego inteligentni ludzie tam siedzą (jest ich dosłownie kilka) reszta to kretyni, serio nie obrażając nikogo jadą do Holandii nie wiedząc co to SOFI. Ludzie pracują tam tylko na wiekówce. Biorą sam Hrubieszów. Mając 18 lat zarabia się 3.75e/h mając 19, 4e/h. Ohohohooh uwaga ale nie placi się za mieszkanie :) Do tego mają cię totalnie gdzieś, są chamscy, opryskliwi i nie mają do ciebie szacunku. Jedynie Paulina jest w porządku. Ale Martin kochany szef pan Martin tylko stoi je szynkę w całości i mówi cytuję ' w poprzednim sezonie tyle na nich zarobiłem że stać mnie na jacht'. Na prawdę odradzam każde inne biuro jest lepsze od tego.

@O.

Oszusty,chamy i prostaki wyłudzając naiwność ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o ILS Noord BV - Wieringerwerf

ILS Noord BV