ITC S.A.

Opinie o ITC S.A.

Jacek

firma widmo

P.S. LBN

Firma ITC S.A. daje szansę przede wszystkim młodym ludziom szukającym "pierwszej pracy". Nie wymagają na początek zbyt dużo. Jednak z czasem rozwijasz się w stronę, którą sam sobie wybierzesz. Nabierasz doświadczenia. Szkoda tylko, że umowy (w większości o dzieło) są tak słabo opłacane. Ludzie, którzy znają się na wielu rzeczach mają niewielkie zarobki. Jednak, jeśli jest się studentem, bez pracy, bez doświadczenia, to myślę, że na początek starczy. A potem... (któż wie co będzie potem)

Zostaw opinię o ITC S.A. - Lublin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITC S.A.