ITC S.A.

Lublin

ITC S.A.

Opinie o ITC S.A.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jacek

firma widmo

P.S. LBN

Firma ITC S.A. daje szansę przede wszystkim młodym ludziom szukającym "pierwszej pracy". Nie wymagają na początek zbyt dużo. Jednak z czasem rozwijasz się w stronę, którą sam sobie wybierzesz. Nabierasz doświadczenia. Szkoda tylko, że umowy (w większości o dzieło) są tak słabo opłacane. Ludzie, którzy znają się na wielu rzeczach mają niewielkie zarobki. Jednak, jeśli jest się studentem, bez pracy, bez doświadczenia, to myślę, że na początek starczy. A potem... (któż wie co będzie potem)

Zostaw opinię o ITC S.A. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITC S.A.