Budsar Sp. z o.o.
2 29 26 5 1

Opinie o Budsar Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Poznań.

Konrad
 Opinia

Dobra praca odciągnęła was od tego forum?

Opinia

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Budsar Sp. z o.o.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

Dawid
 Opinia

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Miałem zamiar starać się o pracę i miałem nadzieję na info od pracowników.

MS
@Dawid 17.12.2017 11:53

lepiej zmienić zamiary... chyba że szukasz pracy bez wypłaty - w moim przypadku komornik mając prawomocny wyrok nie ściągnął od nich ani grosza przez dwa lata i sprawę umorzył

MArek
 Opinia

Proszę o podanie adresu lub telefonu do firmy Budsar

Iwona
 Opinia

Ktoś z Was ma jakieś aktualne informacje na temat sytuacji w Budsar Sp. z o.o.? Jak obecnie wygląda praca w firmie? Zaszły w niej jakieś zmiany?

gość
 Opinia

Świetnie, że wypłata u nich jest w pełni terminowa @connai, to się bardzo ceni. Zastanawiam się jednak jakich średnich zarobków można się u nich spodziewać, wiecie?

lola
 Opinia

czy ta firma jeszcze w ogóle działa? jeżeli tak to gdzie ma swoja siedzibe, bo na pewno nie na Bukowskiej 116...

donek
 Opinia

Czy ktoś ma namiary na tych złodziei? Wiszą mi kasę, telefony ciągle zmieniają.

Javo
 Opinia

@toro no ale duże firmy często wykorzystują pracowników bo traktują ich grupowo a co za tym idzie przedmiotowo. W mniejszych zaś firmach do pracownika podchodzi się indywidualnie, ma się bezpośredni kontakt. Tak więc dla szarego człowieka to jednak lepiej pracować w mniejszym przedsiębiorstwie, co wy o tym sądzicie ?

Maciej
 Opinia

Zastanawiam się jak wygląda wykończenie mieszkań pod klucz jeżeli chodzi o firmę Budsar? W Poznaniu sporo ostatnio się buduje, chociaż odnoszę wrażenie, że działają nie tylko na terenie Poznania, ale generalnie tam gdzie opłacalne będzie prowadzenie wszelkich robót. Możecie powiedzieć jak oceniacie współpracę z pracodawcą?

toro
 Opinia

z Budsarem jest tak jak z większością Polskich niedużych firm związanych z branżą budowlaną . Są momenty kiedy są wypłacalni aż miło , a są i takie kiedy po prostu nie idzie i nie ma skąd wziąć pieniedzy nawet na najmniejsze wydatki. Dlatego zawsze powtarzam, że duże firmy są przyszłosćią rynku. tyle ode mnie

Kisiel
 Opinia

Gorzej, bo tu pracownicy średnio są aktywni. Bez opinii wewnętrznych można tylko snuć jakieś domysły odnośnie pracy.

0nyx70
 Opinia

Czy to znaczy że budsar jeszcze istnieje ? ( usunięte przez administratora )

Tak1Nie

oszukany
 Opinia

nie wiem komu nie wisza, bo jest tyle firm, ktore zostaly oszukane kwoty sa rozne od kilkuset złotych po kilka dziesiąt tysięcy jak nie setki

zainteresowany

czy ktoś może podać mi jego adres i tel. podaje tel. 508 510 962

Opinia

ekosort toldem budsar casare to jego firmy adresy jego pobytu znam dalej

Opinia

czy ktoś go szuka namiętnie ??? znam adresy i gdzie go szukać !!!

Tak2Nie

Opinia

ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma pare adresow ale ogarniemy goscia ktory wisi ,mi 50.000

poszkodowany
 Opinia

czy ktoś ma jakies informacje na temat spółki? gdzie teraz sie mieszczą? ich siedziba na Bukowskiej pusta na magazynach na Grunwaldzkiej również. Firma widmo, bez nr konta bankowego...;/ bez adresu;/ może ktoś coś wie;/

IRENA
 Opinia

To sprawdź w KRS mam wydruk i ostatni wpis nr 10 sygn. akt PO.VIII NS-REJ.KRS/24478/12/164 nosi datę 21.11.2012. Spółka oczywiście w KRS istnieje, ale póki co, bez zarządu nie ma reprezentacji i

oszukany
 Opinia

Jak mozesz to napisz, bardzo bym byl wdzieczny pozdrawiam

Tak1Nie

jojoj
 Opinia

z rejestru?? czyli? w krs spółka nadal jest aktywna..., a po drugie jeszcze nie było 21.12.2012???

Irena
 Opinia

Do wiadomości wszystkich zainteresowanych!!! Zarząd spółki Budsar został wykreślony z urzędu z rejestru w dniu 21.12.2012r nr KRS 0000255746. Zachęcam do sprawdzenia akt w Sądzie w Poznaniu

ja
 Opinia

znam adres, jesli jest pan jeszcze zainteresowany chetnie podam.

Tak2Nie

Zostaw opinię o Budsar Sp. z o.o. - Poznań