Ilves Sp. z o.o.

Adres: Obwodowa 76, 84-240 Reda

NIP: 5882325941 REGON: 220863920 KRS: 0000336681

Ilves Sp. z o.o.

Opinie o Ilves Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Benek
 Opinia

Może firma zdecyduje się na podwyżki wynagrodzenia, jak sądzicie? Wszędzie brakuje fachowców a to jest metoda pozyskania

Anonymus
@Benek 10.10.2018 19:50

I co Benek podwyżki "byli" ???.Czy dalej czekasz aż "...się firma zdecyduje..." hihihihi...chłopie na emeryturę pójdziesz a podwyżek w Ilves/PMC/Arnon nie zobaczysz...

Opinia

UWAGA, UWAGA, UWAGA... "Dla naszego kontrahenta poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik przygotowania produkcji Lokalizacja: Wejherowo Firma zajmuje się produkcją rozdzielni elektrycznych i szaf sterowniczych. Opis stanowiska: - wiercenie i wycinanie otworów w płytach montażowych, - odizolowywanie, zagniatanie końcówek, oznaczanie przewodów, - montowanie koryt kablowych itp. Wymagania: - zdolności manualne, spostrzegawczość, - umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami (wiertarki, wkrętarki itp.), - chęci do pracy- możliwość przyuczenia; Oferta: - praca od zaraz, na podstawie umowy o pracę tymczasową, w perspektywie dłuższe zatrudnienie, - pełen etat, praca od poniedziałku do piątku, system 1- zmianowy (7-15);...." ELEKTRYCY, OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA BO TO DAWNE PMC/ILVES (teraz nazwę zmienili na "ARNON") - PRACA ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ I NA PEWNO NIE "ZAŁAPIECIE" SIĘ NA UMOWĘ NA STAŁE - EMERYTURA OCZYWIŚCIE OD NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ WIĘC PERSPEKTYWY MIZERNE I NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ cyt.:"w perspektywie dłuższe zatrudnienie...". JAK KOMUŚ NA KASIE NIE ZALEŻY TO MOŻE SIĘ "POPODNIECAĆ", DOPÓTY BĘDZIE POTRZEBNI TO BĘDZIE ROBOTA, A JAK SKOŃCZY SIĘ OKRES ZATRUDNIENIE NA UMOWY CZASOWE TO KOPA W DOOPĘ I....SZUKAMY NASTĘPNEGO FRAJERA..

Opinia

Uderz w stół a lizaki się odezwą (lizaki od lizania znanego wszystkim rowka u szefa...-ciekawe czy admini to puszczą?), którzy czytać ze ZROZUMIENIEM NIE POTRAFIĄ!!! Powiedz mi jeden z drugim -Magda, Gwendal, Piter2222 co ty robisz w Ilves - chyba spinacze prostujesz!!!.Napisałem wyraźnie PRZEZ ILVES i dotyczyło to pracy w PMC (nazwę zmienili bo ...jak wyżej). Napisz jeden z drugim lizaku ile dostajesz na rękę i na jakie okresy masz umowę , a jak wyjedziesz z tej firmy, bo się umowa skończyła to też o tym napisz. Takie pieprzenie bo atmosfera, bo... bla, bla, bla.,..to se możesz opowiadać tym którzy dopiero co szkółkę skończyli i dadzą się na to nabrać...

piter2222
 Opinia

W 100% moge polecic firme- praca zawsze z umowa- nie ma zadnych akcji na czarno czy na śmieciowce, kasa zawsze w czasie, pasek wynagrodzenia tez w razie problemow jest dobry kontakt z biurem wszystko można wyjasnic i dogadac

Aleksandra
@piter2222 03.12.2018 14:00

Czy oprócz stałego wynagrodzenia, pracownicy Ilves mogą liczyć na pozapłacowe benefity? Wśród pracodawców z roku na rok popularne staje się udzielanie dofinansowań do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej lub premii świątecznych. Jak ta kwestia prezentuje się w tej firmie?

Justynaaaa
@piter2222 03.12.2018 14:00

A jak z zarobkami?

gwendal
 Opinia

Pracuję w Ilves od 6 mc na um o pracę tymczasową. Nie narzekam. Praca ok. Wynagrodzenie jak zawsze mogłoby być wyższe. Ale płatne na czas i z wszystkimi dodatkami. Nie ma się co czepiać. Miałem rożne "przygody" z agencjami. Ta jest jedną z lepszych. Realizuje wszystko co obiecuje na rozmowie , bez obiecywania " gruszek na wierzbie".

magda
 Opinia

Lubię atmosferę w Ilves Sp. z o.o. za: Pracuję w Ilves i bardzo to sobie chwalę. Wynagrodzenie zawsze na czas. Nie zatrudniają na umowy śmieciowe ale jako agencja na umowę o pracę tymczasową - ale w pełni opodatkowaną i oskładkowaną.

Opinia

Jeśli myślicie, że pracując przez ILVES w Redzie na umowie śmieciowej dostaniecie umowę stałą to ZAPOMNIJCIE - umowy co miesiąc, a jak się nie spodobacie to sorry, ale nie mamy dla Pani/Pana pracy...a już w PMC (podobno nazwę dla zmyłki zmienili) to do usranej śmierci będziesz pracował na śmieciówce za najniższą krajową - elektrycy omijajcie te firmy dużym łukiem

teq
@qet 25.08.2018 20:41

@qet dobrze Waść prawisz, właśnie znowu poszukują jakiegoś Pracownika, a skoro praca ma być w Redzie to pewnie do starego PMC szukają za marne pieniądze i na umowę śmieciową - nic tylko się nie śmiać, bo ze śmiechu pęc można jak to firma mentalnie jest w głębokiej komunie i myśli, że ludzie z pocałowaniem ręki każdą robotę wezmą - na strony SEP-u niech zajrzą ilu elektryków tylko do Niemiec potrzebują... Też tam pracowałem

MK
@teq 10.09.2018 21:46

Cześć Tadeusz

Mmmmmm
 Opinia

Ilves, agencja pracy. Wypłata zawsze na czas, jedyny problem z traktowaniem ludzi, nie odpowiada na pytania, umowy podpisywane są miesięcznie. Reszta ok

Opinia

Czy uważasz, że zatrudnienie w Ilves Sp. z o.o. miało duży wpływ na twoją karierę? Jak oceniasz swoją pracę w tej firmie?

Zostaw opinię o Ilves Sp. z o.o. - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ilves Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.