Ilves Sp. z o.o.

Adres: Obwodowa 76, 84-240 Reda

NIP: 5882325941 REGON: 220863920 KRS: 0000336681

Ilves Sp. z o.o.

Opinie o Ilves Sp. z o.o.

piter2222

W 100% moge polecic firme- praca zawsze z umowa- nie ma zadnych akcji na czarno czy na śmieciowce, kasa zawsze w czasie, pasek wynagrodzenia tez w razie problemow jest dobry kontakt z biurem wszystko można wyjasnic i dogadac

Aleksandra
@piter2222 03.12.2018 14:00

Czy oprócz stałego wynagrodzenia, pracownicy Ilves mogą liczyć na pozapłacowe benefity? Wśród pracodawców z roku na rok popularne staje się udzielanie dofinansowań do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej lub premii świątecznych. Jak ta kwestia prezentuje się w tej firmie?

Justynaaaa
@piter2222 03.12.2018 14:00

A jak z zarobkami?

gwendal

Pracuję w Ilves od 6 mc na um o pracę tymczasową. Nie narzekam. Praca ok. Wynagrodzenie jak zawsze mogłoby być wyższe. Ale płatne na czas i z wszystkimi dodatkami. Nie ma się co czepiać. Miałem rożne "przygody" z agencjami. Ta jest jedną z lepszych. Realizuje wszystko co obiecuje na rozmowie , bez obiecywania " gruszek na wierzbie".

magda

Lubię atmosferę w Ilves Sp. z o.o. za: Pracuję w Ilves i bardzo to sobie chwalę. Wynagrodzenie zawsze na czas. Nie zatrudniają na umowy śmieciowe ale jako agencja na umowę o pracę tymczasową - ale w pełni opodatkowaną i oskładkowaną.

Benek

Może firma zdecyduje się na podwyżki wynagrodzenia, jak sądzicie? Wszędzie brakuje fachowców a to jest metoda pozyskania

qet

Jeśli myślicie, że pracując przez ILVES w Redzie na umowie śmieciowej dostaniecie umowę stałą to ZAPOMNIJCIE - umowy co miesiąc, a jak się nie spodobacie to sorry, ale nie mamy dla Pani/Pana pracy...a już w PMC (podobno nazwę dla zmyłki zmienili) to do usranej śmierci będziesz pracował na śmieciówce za najniższą krajową - elektrycy omijajcie te firmy dużym łukiem

teq
@qet 25.08.2018 20:41

@qet dobrze Waść prawisz, właśnie znowu poszukują jakiegoś Pracownika, a skoro praca ma być w Redzie to pewnie do starego PMC szukają za marne pieniądze i na umowę śmieciową - nic tylko się nie śmiać, bo ze śmiechu pęc można jak to firma mentalnie jest w głębokiej komunie i myśli, że ludzie z pocałowaniem ręki każdą robotę wezmą - na strony SEP-u niech zajrzą ilu elektryków tylko do Niemiec potrzebują... Też tam pracowałem

MK
@teq 10.09.2018 21:46

Cześć Tadeusz

Mmmmmm

Ilves, agencja pracy. Wypłata zawsze na czas, jedyny problem z traktowaniem ludzi, nie odpowiada na pytania, umowy podpisywane są miesięcznie. Reszta ok

Czy uważasz, że zatrudnienie w Ilves Sp. z o.o. miało duży wpływ na twoją karierę? Jak oceniasz swoją pracę w tej firmie?

Zostaw opinię o Ilves Sp. z o.o. - Reda

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ilves Sp. z o.o.