Opinie o Alutech Glassystems w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alutech Glassystems. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Alutech Glassystems na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alutech Glassystems w Kraków

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Alutech Glassystems rekrutacji na stanowisko projektant? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Dzień dobry, mogłabym prosić was o kilka słów o pracy jako Asystentka projektanta konstrukcji. Chodzi mi podstawy, czy widełki, jakie podali w ofercie 4 500 –5 500 zł pokrywają się z realnymi zarobkami, jak wygląda to ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, które obiecują i co ze ścieżka kariery w firmie. W sumie tak z ciekawości jeszcze zapytam, ile kobiet pracuje w firmie, bo branża jest dość męska. Oczywiście nie chcę generalizować, ale sama jestem kobietą, dobrze byłoby mieć ich wiecej w teamie:)

Zbigniew Nowy wpis

Dopiero co była tu oferta pracy dla asystenta projektanta konstrukcji. Wiem, że już nieaktualna ale chciałem dopytać czy będą jeszcze rekrutacje bo widziałem ze szukali 3 kandydatów. Wystarczy dobrze znać AutoCAD bo o tym jest mowa w ogłoszniu czy jeszcze inne programy też są nile widziane?

Gall Anonim Nowy wpis
@Zbigniew

Systematycznie pojawiają się nowe oferty pracy, trzeba śledzić profil pracodawcy na Pracuj.pl

MC

Rozmowa krótka i na temat, prosty test ze znajomości rysunku i oprogramowania - umiesz albo nie umiesz. Atmosfera w pracy w porządku, szef (P) specyficzny - da się polubić. Polecam

KO
@MC

Cześć, czy możesz opisać jak wygląda ten test ze znajomości rysunku i oprogramowania? Czy oprócz tego jest coś jeszcze jak pytania z zakresu wiedzy wytrzymałości materiałów? Bo to jest zawarte w ogłoszeniu.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Alutech Glassystems. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Asystent / Asystentka projektanta konstrukcji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Magda

Dużo jest chętnych kandydatów do firmy ?

WW

Poziom prowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej przez Pana Przemysława był ... a w zasadzie nie było żadnego poziomu. Lekceważenie kandydata, popisywanie się przed innymi pracownikami, docinanie, przeklinanie oraz żarty to główne filary na jakich została zbudowana rekrutacja. Jeśli chcesz być główną atrakcją w tym cyrku to polecam przejść się na rozmowę.

Max
@WW

Bo to Ty masz pokazywać , że masz jeszcze z 10 innych ofert i przyszedłeś/ła się zoriętować co to za firma , wtedy "baranieją"

Kazimierz

Dużo pisaliście o rozmowie kwalifikacyjnej, a jak przedstawiają się inne aspekty pracy w Alutech? Czy firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę? Jest możliwość skorzystania ze szkoleń? Czy w firmie istnieje też opcja podjęcia praktyk lub stażu?

DA

Ja też byłam tam na rozmowie, odniosłam wrażenie że pracownicy są zaszczuci. Osoba która ze mną przeprowadzała rozmowę narzekała na jedną z pracownic że zaszła w ciąże i teraz mają kłopot i że nie chcę takich sytuacji (!!!). Było wyśmiewanie, podważanie kwalifikacji. Całość naprawdę przykra. Dokładnie tak jak napisał @WW, czułam się jak główna atrakcja. To zdecydowanie najgorsza rozmowa na jakiej byłam.

Kazimierz

@WW, napisałeś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej. Pomijając fakt, że nie przypadła Ci ona do gustu mógłbyś podzielić się tu na forum, tym czy w firmie Alutech Glassystems są przewidziane dla pracowników benefity pozapłacowe? Czy ktokolwiek posiada tego typu informacje? Mało jest na forum osób, które piszą o tym jaka atmosfera panuje w firmie. Może znajdzie się ktoś kto to opisze?

A

Rozmowa kwalifikacyjna to kompletna klapa. Żarty polityczne, cwaniakowanie właściciela, lekceważące podejście do rozmówcy i pytania o życie prywatne, jak w przypadku powyżej. Zdecydowanie odradzam.

M.

Rozmowa kwalifikacyjna nieporumienienie. Pytania o życie prywatne, kiepska atmosfera.

admin

Znacie firmę Alutech Glassystems, pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o Alutech Glassystems - Kraków

• Jak się pracuje w Alutech Glassystems?

Zobacz opinie na temat firmy Alutech Glassystems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alutech Glassystems
1.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wincentego Danka 8 lok. U15
    31-229 Kraków